Makyaj Ürünleri Kullandığımız makyaj malzemelerini yorumlayalım (resimli)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
r
Kirpiklerinizin olduğundan zayıf ve hacimsiz gözükmesini
sadece belli belirsiz siyaha boyanmasını istiyorsanız bu ürünü alabilirsiniz.
ilk açıldığında yine bir nebze kullanılabilirliği vardı. doğal görünümlü kirpikler elde ediyordunuz. 2 hafta içinde o da kalmadı. Rimel mi sürmüş müsünüz sürmemiş misiniz belli değil.
Almayın aldırmayın!
reklamıda kutusuda pek cafcaflı yazık

revlon 3d maskara denemem ve sonuc:
image.jpg

ben sonuctan memnunum, kirpiklerimi
cok güzel uzattı, dolgunlaştırma konusunda
biraz uğraştırıyor. 3 kat uygulanmış hali bu...

bugün birde maybelline color tattoo farların bu bronz renginden aldım.
renge bittim cok güzeldi 12 liraya falan geldi.
image.jpg

DSC_0342.JPG

bunlarda benim bayram alışverişinden aldıklarım.
noa uzun süredir istediğim bir kokuydu. douglasta küçük boyu indirimdeymiş.
rujlar sırasıyla gosh boheme ve golden rose velvet matte 12 numara.
normal white now kullanıyordum. gold olanı ilk kez deneyeceğim.
Birde eklipsin pudra fırçası...

ay ben de bu thebalm ın meşhur give crease a chance çift taraflı far fırçası var ya onu aldım da 30 liraya.. %30 indirimli hali bu muymuş diye şaşırdım kaldım resmen.. almasa mıydım ki acep.. :KK17::KK51:
cok güzel bi fırça, ben kullanıyorum.
cok cok memnunum.

IMAG2235_1.jpg

Renkli makyaj yapmayan biri olaraktan rengarenk makyaj malzemelerim ne yazık ki yok :) Bu ikisi son aldığım ürünler.. Kapatıcıyı göz altına uygulama amaçlı almıştım, çok memnun kaldım. Göz kalemini de daha etkili olur diye düşünmüştüm ama çok bir fark olmuyor sürünce..

Eki Görüntüle 1638528
Renkli makyaj yapmayan biri olaraktan rengarenk makyaj malzemelerim ne yazık ki yok :) Bu ikisi son aldığım ürünler.. Kapatıcıyı göz altına uygulama amaçlı almıştım, çok memnun kaldım. Göz kalemini de daha etkili olur diye düşünmüştüm ama çok bir fark olmuyor sürünce..

Bir ara essence'in kapatıcısını kullanmıştım bende. Kalıcı değil ama güzel bir aydınlık veriyor :) kaç numara sizdeki?

NVkOJN.jpg

bu rimeli çok önceden kullanıp sevememiştim.
tekrar bir şans vermek istiyorum. kullanan ve yorumlayabilecek olan var mı?

NVkOJN.jpg

Ben kullandım hic memnun kalmadım beğenen var ama bana olmadi maybelline rimellerinden en cok begendigim roketle one by one oldu

rocket kirpiklerimi döktü. one by one i bende çok beğenirim. şu an onu kullanıyorum hatta.

Aa kirpik mi döktü, 1 senedir kullanıyorum böyle bir problemle karşılaşmadım o_O hangi makyaj temizleyiciyi kullanıyorsun? Rocket baya zor çıkıyor, temizleyicin kuvvetli değilse belki ovalamadan dolayı dökülme olmuştur

Aa kirpik mi döktü, 1 senedir kullanıyorum böyle bir problemle karşılaşmadım o_O hangi makyaj temizleyiciyi kullanıyorsun? Rocket baya zor çıkıyor, temizleyicin kuvvetli değilse belki ovalamadan dolayı dökülme olmuştur
bioderma kullandım işe yaramadı.
diadermine kullandım
garnier kullandım.
ama her seferinde pamukta en az 2 3 kirpik buluyordum.

bioderma kullandım işe yaramadı.
diadermine kullandım
garnier kullandım.
ama her seferinde pamukta en az 2 3 kirpik buluyordum.

Anladım. Ben bioderma ile temizliyorum, hiç böyle bir sorun yaşamadım. Sizin için uygun rimel bu değilmiş sanırım :)

NVkOJN.jpg

canım onun bende suya dayanıklı olanı var memnunum yani idare eder kullandığım zaman çok uzun ve dolgun kirpiklerim olmuyor ama uzatması çokta kötü değil doğal duruyor en azından bence max factorun rimellerine göre performansı daha iyi çünkü mf.ün rimellerini hiç beğenmiyorum

X