Makyaj Ürünleri Kullandığımız makyaj malzemelerini yorumlayalım (resimli)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kuzular bana çok pahalı olmayan mürdüm mor rengi ruj önerir misiniz ?
Bende Rimmel'in Kate Moss serisinin moru var, murdumden biraz daha koyu ama guzel bir renk bence. Fiyati da uygundu. Yine Sephora'nin likit mat rujlarindan gul kurusu gibi bir rengi olan bir tane var, ama bende mor duruyor. Dun yeni bir konu baslatmistim ikisinin de orada resmi var, bakabilirsin=)

hemen bakıyorum kuzum rimmel kate moss rujları gerçekten süper

Kızlar Makeup forever hd fondötenini bileniniz bilir..

Yeni fondöten çıkarmış buda makeup forever ultra hd imiş..
Yani 4k özellikli kameralarda bile fondöteni belli etmeme ve ışığı yansıtma özelliğine sahip bir fondötenmiş.

Ben bu tarzz hafif yapılı fondötenleri seviyorum, ve dayanamayıp sipariş ettim bugün.

Fondötenim gelince yorumlayacagım bu başlıkta.

bekliyorum yorumunu tatlım..

Bende var, cok cok begenmedim acikcasi. Yapisi yine yogun, ciltte kendini belli eden bi fondoten bence. Gerci ben genelde bb cream kullaniyorum, o nedenle yapisi benim alistigimdan yogun gelmis olabilir.

Bende var, cok cok begenmedim acikcasi. Yapisi yine yogun, ciltte kendini belli eden bi fondoten bence. Gerci ben genelde bb cream kullaniyorum, o nedenle yapisi benim alistigimdan yogun gelmis olabilir.

Bende face and body kullanıyorum normalde.

Ama bazı özel dönemlerde kapatıcılığı bana yetmıyor. Birde ne zamandır makeup forever hd fondötende aklım kalmıştı.

Ultra olanı cıkınca onu denemek istedim. Bakalım ben beğenecek miyim? :)
Belki de sen bb kreme alıştığından begenmemiş olabilirsin.

Duygu Özaslan 4k videosunu çekmişti hiç belli olmuyordu yüzünde.

Evet muhtemelen o yuzden cok begenmedim ben, makeup forever fondotenleri begeniliyor yoksa. Smashbox studio skin fondotenimi de ayni nedenle iade etmistim. Mac face & body'i denemek var benim de aklimda=)

Evet muhtemelen o yuzden cok begenmedim ben, makeup forever fondotenleri begeniliyor yoksa. Smashbox studio skin fondotenimi de ayni nedenle iade etmistim. Mac face & body'i denemek var benim de aklimda=)

BB krem tarzı seviyorsan mac face and body'i de seversin gibime geliyor..Ben en çok glowy görüntüsüne bitiyorum face and body'nin. Gerçekten çok sağlıklı gösteriyor.. Ben mat bitiş sevmiyorum pek fazla hatta sırf bu yüzden eskiden bayılarak kullandığım mac studio fix pudramı bile kullanamıyorum:))

Bu arada mac'in de yeni water weight diye fondöteni çıktı. Face and body 'den daha hafif bi fondöten bence. F&B'yi kullananlar bilir ilk sürünce bi yapış yapış hissi vardır..bunda o yok. Birde kapatıcılığı daha yüksek. Ve yine glowy bitişli:)
Onuda denemeni öneririm.

Kızlar merhaba!
Mufe ultra hd fondötenim bugün makyaj trendi arayıcılığı ile elime ulaştı. Bu arada iyiki makyaj trendinden almışım bana yanında bir sürü tester ürün göndermişler:))
Ben fondöteni denedim cildimde. Aşırı hafif bir yapısı var. Size şunun garantisini verebilirim ki kesinlikle mac face and body'den daha hafif.
Bir kere ben cildimde fondöten oldugunu bile unuttum. Ve ayrıca cildinize uygun rengi alırsanızda asla yüzünüzde fondöten olduğunu anlayamazlar bence.
Bunu görebilmeniz icin elimden geldiğinde iphone kameramla Hd çekimler yapmaya calıştım(boyun - yüz arasını göstermek amaçlı)

Sanırım ben fondötenimi buldum:) merak edenler denemekten hiç çekinmesin bence püf noktası kendi ten renginize uygun rengi almakta..

Merhaba.
Yeni üye oldum umarim dogru yere yaziyorumdur.
Bana rimel önerebilir misiniz kirpiklerim uzun fakat seyrek.Simdiden tesekkurler.

Merhaba.
Yeni üye oldum umarim dogru yere yaziyorumdur.
Bana rimel önerebilir misiniz kirpiklerim uzun fakat seyrek.Simdiden tesekkurler.
Essence i love extreme, max factor false lash effect, mac in extreme dimension lash, lancome hypnose.

benim dolgunlaştırmada en başarılı bulduğum rimeller bunlar..ucuzdan pahalıya doğru sıraladım, bütçene göre seçersin birini:)

Tesekkur ederim :)

The balm in meet matte hughes kalıcı rujlari çok hoş ben adoring i aldım kırmızı olanın rengini beğenirseniz tavsiye ederim.çook kalici,mat ve dudakta yok gibi.ayrıca dudakları kuruyan sürekli krem-ruj tazeleyen ben bu ruju tüm gün sadece yemek sonrası tazeledim.indirimsiz fiyati da 34 tl

aklımda the balmda var . adoringin rengi nasıl hafif açık bir kırmızı mı. benim aklımda loyal var. oda sanki hafif koyu bir kırmızı. ben böyle çok açık bir kırmızı istemiyorum onlar çok dikkat çekiyor. kadifemsi bir kırmızı istiyorum. istediğim rengin resminide ekledim.

Eklentiler

• anastasia.green_.jpg
    85,8 KB · Görüntüleme: 247
  • SAM_1939-copy.jpg
    130 KB · Görüntüleme: 114
Yok adoring koyu bordo.loyal sizin istediginize yakın biraz bordomsu bi kırmızı.imkanınız varsa deneyin ya da youtube da videoları var nasıl durduğuna dair fikir edinirsiniz.alta foto ekledim yine de.ilki loyal diğeri adoring

Eklentiler

• 2015-10-14 20.50.21.png
    888,5 KB · Görüntüleme: 100
  • 2015-10-14 20.49.39.png
    938,4 KB · Görüntüleme: 112

çok teşekkür ederim zahmet oldu. devoted ile karıştırdım ben adoringi. ilk indirimde kurcalayayım. sentimental ile charming de hoşuma gidiyor. onlarıda almayı planlıyorum loyale ek olarak. tekrar teşekkürler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…