Makyaj Ürünleri Kullandığımız makyaj malzemelerini yorumlayalım (resimli)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Benim tenimde tam öyle işte bende medium almalıyım o zaman. Bide yüzüm yağlıda değil çok kutuda normal yinede mi pudra gerekir yaaa. Evet garnieri de kesin alıcam. Teşekkürler

Benim tenimde tam öyle işte bende medium almalıyım o zaman. Bide yüzüm yağlıda değil çok kutuda normal yinede mi pudra gerekir yaaa. Evet garnieri de kesin alıcam. Teşekkürler
Şimdilik pudrasız bir dene bakalım. Yağlanma olursa dediğim pudrayı alabilirsin :)

tşk ederim.
aslında morluk falan yok. hafif bişeyler var yada ben abartıyorum bilemiyorum. beyaz tenliyim. hafif bişeyler var sanki.
kuru cildim. günlük kullanım için ne tavsiye edersin.
peeling içinde tşkler :)

tşk ederim.
aslında morluk falan yok. hafif bişeyler var yada ben abartıyorum bilemiyorum. beyaz tenliyim. hafif bişeyler var sanki.
kuru cildim. günlük kullanım için ne tavsiye edersin.
peeling içinde tşkler :)

günlük kullanımda göz altların için bu uygun olabilir.
garnier ürün hakkında şunları söylemiş ;

Serinletici bilye etkisiyle mikro sirkülasyonu harekete geçirici kafein ve aydınlatıcı etkili limon esansı ile zenginleştirilmiş nemlendirici formülü, yorgunluk izlerini azaltmak için idealdir.

İçerdiği UV filtresi sayesinde, göz çevrenizi güneş ışınlarının verebileceği zararlardan korur (kırışık oluşumu ve lekeler).

Anında Kapatıcı Özellik : Mineral pigmentlerce yoğun dokusu, gözaltı morluklarına karşı yüksek kapatıcı etki sağlar.

bu rimelin aynısı bendede var bayılıyorummm :)

yapa yapa alısacak el işte :d

maskarcım en sonunda aldım bugün ama daha denemedim. Ve diğer sevdiğim malzemelerle çektim istediğinizi yorumlayabilirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…