Makyaj Ürünleri Kullandığımız makyaj malzemelerini yorumlayalım (resimli)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
uzun zamandır yeni birşeyler almıyorum
sizde de yok yeni ciciler kızlar

uzun zamandır yeni birşeyler almıyorum
sizde de yok yeni ciciler kızlar
diğer konuya koyuyorum genelde aldıklarımı. bu sefer seninkine ekleyim dedim.

wet n wild ruj kalemden 3 tane aldım 2si aynı renk.
maybelline rimel,
maybellinemaster smokey göz kalemi
nyx gloss
nyx concealer
loreal kalın eyeliner
superliner blackbuster
ve
loreal,superliner silkissime

Son düzenleme:

birde bu dudak kalemini aldım. unutmuşum koymayı:)
wet n wild ,brandy wine
dip not. lokum çok meraklı. arada kaynamış resimde:)

şu maybelline rimel var bende acayip memnunum
birde black buster ı kullanınca yorumlar mısın. sürümü kolay mı çok aşırı kalınlıkta mı?

arkadaşım bunu almış rengi ona koyu kactığı için bana verdi. tamda kapatıcıya ihtiyacım var.
çok memnun kaldığım söylenemez. kapatıcı değil. sorunlu göz altlarınız varsa işinize pek yaramaz.
bilmeyenler için söyleyeyim wet and wild gratislerde satılan özellikle farlarıyla ünlü bir marka.

şu maybelline rimel var bende acayip memnunum
birde black buster ı kullanınca yorumlar mısın. sürümü kolay mı çok aşırı kalınlıkta mı?
ben ilk defa aldım ve müthiş. lancome dan bile daha beğendim. bundan sonra bunu alırım artık.
kalın eyelinerı kullanıyorum 2 gündür. çok kolay sürmesi.zaten ince sevmiyorum gözümde eyeliner. başarılı bir ürün. bu arada 2 tanede
wet n wild far aldımonuda koyayım.. sim veren. gece için tabii kullanılır. altın tonu.
soldaki tam altın rengi. ama resimde bakır çıkmış.

bunlarıda ben aldım parfüm sevmeyen biri olarak
doğaya da daha az zararlı :)

makyaj malzemesi sayılmaz ama olsun kokuları gerçekten hoş :)

merhaba kızlar
peeling için tavsiyelerinz nelerdir. cildim kuru.burun çevrem yağlı siyah noktalarda var..
kullandım bir kaç bişi ama cildime iyi gelen bişi bulamadım sanırım.

gece yatarken sürmek için hangi kremi kullanıyorsunuz. gözlerimin altında morluk deilde hafif bi çukur var sanki. hiç canlı değil. bunun için neler yapabilirim

benim komple bi değişiklik yapmam lazım sanırım

hertürlü tavsiyelerinize açığım
yaşım 26 burada

merhaba asmunikal,
senin için daha önce başka bir arkadaşa önerdiğim seyi alıntıladım. sürekli kullandığım tek peeling budur.
gece kremi gündüz kremi diye ayrı ayrı kremler kullanmıyorum.gözlerinin altındaki morluk doğuştan diye düşünüyorum sigara alkol kullanmıyorsan uyku düzeninde tamsa bu morluk şeklinde çukur kalıcıdır çoğu zaman. ancak güzel bir kapatıcıyla görünümünü hafifletebilirsin.

kesinlikle benimde maybellinenin en begendiğim rimeli bu oldu
şu eyelineri merak ettim bende denemek istiyorum.

Ya bende almayı çok istiyorum ama sürememekten baya korkuyorum aslında anlamın likit vardı onu demiyorum diğer gözümle aynı olmuyor evde birine sürüp geziyorumablam gülüyo ama silmeye de kıyamıyorum güzel oluyor çünkü teki. Banada linki ararsan çok sevinirim. Teşekkürler şimdiden.

Son düzenleme:
Ya taaa 7 mayısda yazmışsın ama ben yeni üye olduğum için yeni okuyorum hatta nerdeyse bu konuda herşeyi okudum bunu almak istiyordum ve sonunda bununla ilgili yorumunu buldum tarif ettiğin ten rengin benimkine çok benziyor acaba hangi tonunu aldın? Bide nasıl yani gün boyu kalıyo mu çok mu parlıyor çok merak ediyorum. Hatta bugün yarın almaya gidicem dediğim gibi herşeyi okudum nerdeyse o yüzden garnier makyaj temizleme suyunu da çıkınca alacak da son bi merak ettim işte sizce alıyım mı maybiline dream fresh BB kremi? Teşekkürler bu arada konu çok güzel baya faydalı oldu

rica ederim memnun kaldıysan ne güzel. garnier makyaj temizlemeyi tavsiye ederim güzel bir ürün.
bu bb kremde güzel bence yalnız biraz fazla sıvı formda. ben kullanırken sürekli damlatıyordum. cildiniz yağlıysa bb kremlerin çoğu parlama yapar zaten. bunun için rimmel stay matte pudrayı öneriyorum. burdaki birkaç arkadaşta kullanıp memnun kaldılar o pudradan.
Ben esmerim çok koyu esmer değilim ama esmere dönük bugday diyelim.
medium rengini almıştım bana tam oldu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…