Makyaj Ürünleri Kullandığımız makyaj malzemelerini yorumlayalım (resimli)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
rica ederim memnun kaldıysan ne güzel. garnier makyaj temizlemeyi tavsiye ederim güzel bir ürün.
bu bb kremde güzel bence yalnız biraz fazla sıvı formda. ben kullanırken sürekli damlatıyordum. cildiniz yağlıysa bb kremlerin çoğu parlama yapar zaten. bunun için rimmel stay matte pudrayı öneriyorum. burdaki birkaç arkadaşta kullanıp memnun kaldılar o pudradan.
Ben esmerim çok koyu esmer değilim ama esmere dönük bugday diyelim.
medium rengini almıştım bana tam oldu.
Benim tenimde tam öyle işte bende medium almalıyım o zaman. Bide yüzüm yağlıda değil çok kutuda normal yinede mi pudra gerekir yaaa. Evet garnieri de kesin alıcam. Teşekkürler :KK54:

Benim tenimde tam öyle işte bende medium almalıyım o zaman. Bide yüzüm yağlıda değil çok kutuda normal yinede mi pudra gerekir yaaa. Evet garnieri de kesin alıcam. Teşekkürler :KK54:
Şimdilik pudrasız bir dene bakalım. Yağlanma olursa dediğim pudrayı alabilirsin :)

merhaba asmunikal,
senin için daha önce başka bir arkadaşa önerdiğim seyi alıntıladım. sürekli kullandığım tek peeling budur.
gece kremi gündüz kremi diye ayrı ayrı kremler kullanmıyorum.gözlerinin altındaki morluk doğuştan diye düşünüyorum sigara alkol kullanmıyorsan uyku düzeninde tamsa bu morluk şeklinde çukur kalıcıdır çoğu zaman. ancak güzel bir kapatıcıyla görünümünü hafifletebilirsin.

tşk ederim.
aslında morluk falan yok. hafif bişeyler var yada ben abartıyorum bilemiyorum. beyaz tenliyim. hafif bişeyler var sanki.
kuru cildim. günlük kullanım için ne tavsiye edersin.
peeling içinde tşkler :)

tşk ederim.
aslında morluk falan yok. hafif bişeyler var yada ben abartıyorum bilemiyorum. beyaz tenliyim. hafif bişeyler var sanki.
kuru cildim. günlük kullanım için ne tavsiye edersin.
peeling içinde tşkler :)
garnier-625x1024.jpg

günlük kullanımda göz altların için bu uygun olabilir.
garnier ürün hakkında şunları söylemiş ;

Serinletici bilye etkisiyle mikro sirkülasyonu harekete geçirici kafein ve aydınlatıcı etkili limon esansı ile zenginleştirilmiş nemlendirici formülü, yorgunluk izlerini azaltmak için idealdir.

İçerdiği UV filtresi sayesinde, göz çevrenizi güneş ışınlarının verebileceği zararlardan korur (kırışık oluşumu ve lekeler).

Anında Kapatıcı Özellik : Mineral pigmentlerce yoğun dokusu, gözaltı morluklarına karşı yüksek kapatıcı etki sağlar.

go-extreme_crop.png

Maybelline colossal go extreme volum mascara.
Bu rimeli indirimden 10 liraya almıştım ama rimellerim olduğu için daha yeni açtım.
Pek bir beklentim yoktu ama beni şaşırttı. fırçası gördüğünüz gibi silikon değil kıl fırça.
Gerçekten kirpiklere hacim veriyor dolgunlaştırıyor uzatıyor ve kıvırıyor. bunları yaparken kirpikleri birbirine yapıştırmıyor tek tek ayırıyor. ürünün yapısı biraz sıvı. ama zamanla rimel kendi kıvamını buluyor.
Kısacası bu rimeli çok sevdim.Tek kötü yanı bu sıcaklara fazla dayanmaması.

bu rimelin aynısı bendede var bayılıyorummm :)

Ya bende almayı çok istiyorum ama sürememekten baya korkuyorum aslında anlamın likit vardı onu demiyorum diğer gözümle aynı olmuyor evde birine sürüp geziyorumablam gülüyo ama silmeye de kıyamıyorum güzel oluyor çünkü teki. :KK48: Banada linki ararsan çok sevinirim. Teşekkürler şimdiden. :KK54:
yapa yapa alısacak el işte :d

maskarcım en sonunda aldım bugün ama daha denemedim. Ve diğer sevdiğim malzemelerle çektim istediğinizi yorumlayabilirim. :KK52: :KK48:

X