Makyaj Ürünleri Kullandığımız makyaj malzemelerini yorumlayalım (resimli)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
L'action kirpik bakım maskarası

bu ürünü %50 gratis indiriminde 9 liraya almıştım.
resimden de görüldüğü üzere şeffaf bir rimel.
ürünün üzerinde 3 hafta düzenli kullanımdan sonra etkilerini görmeye başlayacağımızı söylüyor.
ben yaklaşık 3 aydır kullanıyorum ancak çok belirgin bir etkisini gördüm diyemem.
ara ara kirpiklerimde sıklık hissediyorum ama kalıcı değil daha sonra doğal hallerine dönüyorlar.
önce bu maskarayı sonrada günlük maskaramı uyguluyorum.
normalde kurumasını bekleyip sürmek gerektiği yazıyor ancak kuruyunca da günlük maskara verimli sürülemiyor.
bende tam kurumadan günlük maskaramı uyguluyorum.
bir iki kez kaş sabitlemede kullanmayı denedim ama kaşın üzerinde sanki kaşa uhu yapışmışta kalmış gibi bir görüntü oluşuyor
yani sonuç olarak bence etkisiz bir ürün birdaha almam.

Arkadaşlar göz çevrenize hangi nemlendiriciyi kullanıyorsunuz ben kullanmıyordum daha önce ama kullanmaya başlasam iyi olacak hamileliğiminde etkisiyle göz altlarım pul pul oluyo kapatıcı hiç hoş durmuyor tavsiyelerinizi bekliyorum.

Oyleyim aslinda ama denemek isterim soyleyeceginiz parfumu.

o zaman roberto cavalli sarı bi şişesi olan parfüm lütfen bunu bi deneyip bana dön yorumunu çok merk ediyorum çünkü ben hayatımda bu kadar güzel bi parfüm daha görmedim ben resmen parfüm canavarıyımdır

Şu an için değil ama izmire gidip denediğimde mutlaka yazarım. Bende merak ettim bu parfümü

Loreal kullanıyorum ben memnunum. Hem kapatıcılık hem de nemlendirme isterseniz garnierin göz çevresi için bb kremi var.

mascaram ben kafama göre fotoğraf koyuyorumda sorun olmaz dimi konuyla alakası yok hani

yok canım aşkolsun :)
konu dışına çıktığımızda ben uyarırım merak etme
sen faydalı şeyler paylaşıyorsun.
özellikle indirmler sık sık paylaşılsın ki ihtiyacı olan varsa indirimdeyken edinsin

tamam o zaman rahat rahat paylaşabilirim

Naked Paletlerini alamiyorum bari dupelariyla avunayim dedim

W7 In the buff, naked 2 benzeriymis

ve w7 In the nude, naked 3 benzeri

Bi deneyelim bakalim nasilmis, görüntüleri fena degil ama degil mi?

Bioderma sebium foaming gel : yağlı ve karma ciltlerin günlük kullanımına yönelik deterjan içermeyen temizleyici jel
evet sonunda bu ürün elime geçti
ilk izlenimlerim çok olumlu.yüzümü kurutmadı ama yağdan arındığını temizlendiğini hissedebiliyorum.
sanırım bundan sonra tekrar tekrar alacağım bir temizleyici buldumm sonunda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…