Makyaj Ürünleri Kullandığımız makyaj malzemelerini yorumlayalım (resimli)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

O muhakkak oyledir canim yenileri cikmasin yeter zaten cok asiri degil siyah noktalarim genelde yuzeysel.yanaklarim kuruyabilirse bunu biraz dusuneyim evde yanaklarimi kuruttugu icin kullanamadigim temizleyicilerim var zaten

Sana katılıyorum gerçekten rengi çok kifayetsiz ve yeni almış olmanıza rağmen bitik gibi :S

a 101 e neutrogena ürünleri geliyormuş 9.90 hepsi kullanan varsa alabilir diye yazdım arkadaşlar :)

Bunlarda benim kozmetik urunlerim bu kadar cok oldugunun farkinda degildim :)
Daha ekleyemedigim parcalar var yuksekte kalinca alamadim malum hamileyim uzanamadim

Son düzenleme:

bende tercih etmiyorum ama bütün bir gün havuzlarda geçirdiğimde kullanırım diye düşündüm

Aynen cnm cidden en iyisi alinca hbr wer begenicekmisin merak ettim:)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

bu aralar alamam canım şehir dışına tatile gidiyorum yarın akşam ancak dönüşte alacam ama burdan mutlaka yazmaya çalışacam

sende benim gibi false lashcısın anlaşılan =)
bu cosmed nasıl bir marka dermokozmetik mi. merak ettim baya çok ürününü kullanıyorsun.

Aynen tatlim bir defa kullandim bidaha vazgecemedim yillardir kullaniyorum. Benim icin rimelin yeri baskadir gri seritlisini yeni bitirdim
İndirimdeyken almistim 25 er tlye her cesidini deneyeyim dedim.Cosmedler dermokozmetik dogrudur ben onlari bi gaflette bulunup 250 tlye almistim 2 tanede sampuan vardi onlar bitti.tek tek fiyatlarini bilmiyorum o yuzden :)
Leke karsiti olan bb krem gibi memnun kaldim ondan az kaldi o yuzden arayis icerisine girdim biride gunes kremi zaten.
Kutudaki maske ondan acayip memnunum tek kullanimlik paketlerde cok iyi nemlendiriyo.

Yves Saint Laurent MANİFESTO. Bu parfümü kullanan var mı? Kalıcılığı-kokusu nasıl? Şişesine ve yorumlara aşık oldum

Son düzenleme:

afterdarkmoon dye bir arkadaşımız var parfüm hastası
o gelince yorum yapar diye düşünüyorum eğer biliyorsaa

Şimdi ona özel mesaj attım bende. Memnuniyetsizlik topiğinde belgelerle dövmüş üyenin birini Baya bilgili sanırsam bu konuda.

Eki Görüntüle 1162594

Yves Saint Laurent MANİFESTO. Bu parfümü kullanan var mı? Kalıcılığı-kokusu nasıl? Şişesine ve yorumlara aşık oldum

ben kullandım kalıcılıgı fazla ama kokusu her perfümde olabilcek yanık şeker kokusu bence bunun yerine alınabilecek cok güzel parfümler var
sephoralara özel 30ml çıkarmışlardı kadın elime tutuşturmuştu

Son düzenleme:

Çiçeksi bir koku olarak ne tavsiye edersiniz? Bu kadar para verip yanmış şeker kokusuyla gezmek istemem doğrusu.

Kesinlikle DKNY be delicious fresh blossom, bi bak mutlaka

Ürün Özellikleri
DKNY FRESH BLOSSOM JUICED renkli çiçekler ve narin yaprakların güzel bir karışımı..
Parfüm pembe greyfurt ve parlak frezya notalarıyla açılıyor. Egzotik çiçek notaları feminen nektar ile harmanlanıyor. Vadideki zambak, pembe gül yaprakları ve elma çiçeği coşkulu ve eğlenceli bir kalp oluşturuyor.
Beyaz musk ve vetiver notalarının kalıcı bir dokunuşu ile tamamlanıyor.

Bayılırım frezyalara. Tarife göre muhteşem bir koku. Siz kullanıyor musunuz bu kokuyu? Nereden aldınız?

ama juıced modeli degil benimki dkny fresh blossom diye gecen sadece kapagı gri olupta parfümü pembe olan
ben kullanıyorum çok fresh bi koku tam yazlık yani rahtlıkla kullanblrsn ben free shoptan almıştım

Son düzenleme:

Aslında sana mükemmel agır bi koku söyliyebilirm herkesin sordgu bişey ama galiba sen çiçekcisin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…