Makyaj Ürünleri Kullandığımız makyaj malzemelerini yorumlayalım (resimli)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
birazda cilt temizleme ürünlerinden bahsedelim .
ilk ürünümüz loreal skin perfection serisinden
2 çeşidinide kullandım

pembe olan kuru ve hassas ciltler için rahatlatıcı yıkama jeli.
parfüm ve saun içermiyor. nazikçe temizliyor cildi kurutmuyor germiyor.
hassas ciltler bence mutlaka denemeli.

yeşil olansa cilt düzgünleştirici temizleme jeli. daha çok karma ve yağlı ciltlere uygun
sık kullanımda cildi kurutabilir. birkaç defa öyle bir sorun yaşadım. bu da sabun içermiyor ama pembeden farklı olarak hafif bir kokusu var.
ikisinden birini tekrar alacak olsam pembeyi tercih ederdim onu daha çok begendim :KK34:

Son düzenleme:
Kızlar en iyisi ve en doğalı Herbalife deneyin derim ne lekem ne delik olan kısımlarım ne selülüt ne çatlak hiç birşeyim kalmadı resmen sıfırlarım kendimi

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

lorealden devam edelim
tekrar tekrar aldığım bir ürün.
lorealın bu ürünü parlamaya siyah noktalara ve sivilceye karşı bir ürün. tıkanmış gözenekleri pod başlığı ile temizlemeyi hedefliyor.
gözeneklere etkisi oldu diyemem ama sivilce yapmadı bende ki bu bence önemli bir özellik.
en sevdiğim kısmı ise temizleme pedi..
sadece bu ürünle değil diğer bütün temizleyicileriniz ile kullanabileceğiniz bir temizleme pedi çıkıyor içerisinden.
sivilce siyah nokta gibi sorununuz varsa ve uygun fiyatlı bir temizleyici arıyorsanız deneyebilirsiniz.

Evet tatlim keceli kalem gibi olanini kullaniyorum ben golden rose ile baslayayim o zaman cok basarili degilim cunku duzgun cekme konusunda hem ben kalin eyeliner seviyorum ilerleyen zamanlarda jel alirim elim alismis olur o zamana kadar.pudrayi t bolgem icin dusunmustum yanaklarim oldukca kuru ama erteleyebilirim ben bayramda indirime girerse aldiracaktim bulunsun diye :)
Ben oldukca esmerim naturel alicam ona karar verdim ama beni dahada karartmasindan korkuyorum acikcasi.
Yinede t bolgem icin pudra almaya karar verirsem sence transparanmi almaliyim saniyorum seninle tenlerimiz yakin ben oyle bi cikarim yaptim yazdiklarindan.birde allik var tabiki ben pembe isiltili top allik kullanmistim bi donem memnun kalmistim ismini hatirlayamadim su an.bu konudada tavsiyelerini rica edicem :)

esmersen natural olanını al bende esmerim kesinlikle karartmıyor
yüzüne bir aydınlık veriyor emin olabilirsin. daha çok kararmaktan bende korkarım :KK31:
ben rimmelin transparan olanını değilde 5 numarasını kullanıyorum. trasparan her ne kadar şeffaf gibi görünsede esmerlere uygun değil çünkü. sürdüğün yer bembeyaz kalıyor. t bölgen için almaya karar verirsen 5 numarasını tavsiye ediyorum cilt tonumuzun benzer olduğunu düşünerek.
allık konusunda pek bilgili değilim aslında.çünkü esmer olduğum için daha cildime tam uyan allığı bulamadım :)
the balmın hot mama var. bence esmerlere çok yakışıyor. gratise yolun düşerse bir bak istersen.
onun dışında pastelde top allıklar var. :KK34:

neutragena pembe greyfurt özlü yüz peelingi.
Nefret ettiğim bir ürün oldu kendisi.
1 hafta içinde yüzümü sivilce bastı. kokusuda bence hiç güzel değil. pril gibi kokuyor :KK25:
söyleyecek fazla birşeyim yok. belki siz memnun kalmışsınızdır ama benim cildime hiç yaramadı.

Mascara :) bugün dayanamadım bebak acı badem sütünden aldım :) bakalım ilerleyen zamanlarda yazarım onla ilgili yorum :)

bir de çılgınlık edip essence 2in1 eyeliner kalem aldım :) bilmem iyi midir? tam olarak denemedim.

allık ve cc almayı da dört gözle bekliyorum :KK52:

$84010091_tn70_0.jpg

neutragena visibly clear 3ü bir arada temizleme jeli.
ürünümüzün bir haftada siyah noktaları yok etme gibi bir amacı var ama tabi ki kimse buna inanmaz.
yenilerinin oluşmaması için kullanmıştım ben
fena değildi.sık kullanmamak gerek yoksa yüzü kurutuyor.

Son düzenleme:
Mascara :) bugün dayanamadım bebak acı badem sütünden aldım :) bakalım ilerleyen zamanlarda yazarım onla ilgili yorum :)

bir de çılgınlık edip essence 2in1 eyeliner kalem aldım :) bilmem iyi midir? tam olarak denemedim.

allık ve cc almayı da dört gözle bekliyorum :KK52:

acelen yoksa bayramı bekle onlar için :KK34:
acı badem sütünün acil yorumlarını bekliyorumm
tavsiye ettiğim şeylerden geri dönüt almak önemli benim için :)
essencenin o kalemini kullanmadım ama güzel bir ürün gibi duruyor. hem kalın hem ince çizgiler içinmiş
onuda yorumlarsın rengini tam veriyor mu kalıcı mı
essenceyi çok seviyorum açıkcası. uygun fiyatlı ve çok güzel ürünleri var.

acelen yoksa bayramı bekle onlar için :KK34:
acı badem sütünün acil yorumlarını bekliyorumm
tavsiye ettiğim şeylerden geri dönüt almak önemli benim için :)
essencenin o kalemini kullanmadım ama güzel bir ürün gibi duruyor. hem kalın hem ince çizgiler içinmiş
onuda yorumlarsın rengini tam veriyor mu kalıcı mı
essenceyi çok seviyorum açıkcası. uygun fiyatlı ve çok güzel ürünleri var.

Tabi canım mutlaka yorumlarım.evet özellkle kalın ucu olması beni cezbetti.
acelem yok alana kadar idare ederim eskilerle :) bir de balmın hot mama yı denedim ben de gitti sanki bana,beğendim.

Tabi canım mutlaka yorumlarım.evet özellkle kalın ucu olması beni cezbetti.
acelem yok alana kadar idare ederim eskilerle :) bir de balmın hot mama yı denedim ben de gitti sanki bana,beğendim.

o allık her renk tonuna gidiyor.
normalde esmerler doğru allığı bulmakta zorlanır. bronz falan iyice karartır.
gül kurusu kayısı gibi tonlar uygun :)hot mamanın içindeki ışıltılarda saglıklı bir görüntü ortaya çıkarıyor.

$bioderma-sensibio-ds-foaming-gel-sensitive-skin-200-ml_en-thumb-1_500x500.jpg

bioderma sensibio yüz temizleme jeli
güzel bir temizleyici hassas ciltler için özellikle ve dermokozmetik bir ürünn
kurutmuyorda
buda benden :KK16::KK16::KK16:

bunun sebium gibi 500lük şişesi var mı :)

ne yazıkki canım yok ..bende sebium almıştım biride hediye idi hatta çok ekonomik.ama bunda yok. bu daha özel snaırım pahalı biraz.. ikisinide kullandım maviyi de sevdim sebiumu yani ama kurutma açısından biraz sebium kurutuyor :)

ne yazıkki canım yok ..bende sebium almıştım biride hediye idi hatta çok ekonomik.ama bunda yok. bu daha özel snaırım pahalı biraz.. ikisinide kullandım maviyi de sevdim sebiumu yani ama kurutma açısından biraz sebium kurutuyor :)

o mavisinden sipariş ettim sonunda gelince yorumlarım . cildim yaglı olduğu için kurutma sorun olmaz diye düşünüyorum.
sen bu sensibioyu ne kadara almıştın

o mavisinden sipariş ettim sonunda gelince yorumlarım . cildim yaglı olduğu için kurutma sorun olmaz diye düşünüyorum.
sen bu sensibioyu ne kadara almıştın

37 tl sanırım canm online sipariş ettim ..merak ediyorum birde sen yorumlarsann sevinirim

Son düzenleme:
Ben fondotende kryolan uzerine tanimam isterseniz yuzunuz leke sivilce dolu olsun yinede kapatir yinede kapatir:)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kızlar bende loreal skın perfection nemlendirici ve serumunu kullanıyorum ama bitmek üzereler elinde olan varsa almak isterim
$indir (1).jpg
birde avonun mavi toniğini kullanıyorum anında sivilceleri kurutuyor şiddetle tavsiye ederim
onun dışında loreal parisin rimellerinden asla vazgeçmem
son olarakta palmolivenin duş jelleri diyorum her çeşiti mevcut duşumda özellikle yeşil ve mavisi asla eksik olmaz...

lorealden devam edelim
tekrar tekrar aldığım bir ürün.
lorealın bu ürünü parlamaya siyah noktalara ve sivilceye karşı bir ürün. tıkanmış gözenekleri pod başlığı ile temizlemeyi hedefliyor.
gözeneklere etkisi oldu diyemem ama sivilce yapmadı bende ki bu bence önemli bir özellik.
en sevdiğim kısmı ise temizleme pedi..
sadece bu ürünle değil diğer bütün temizleyicileriniz ile kullanabileceğiniz bir temizleme pedi çıkıyor içerisinden.
sivilce siyah nokta gibi sorununuz varsa ve uygun fiyatlı bir temizleyici arıyorsanız deneyebilirsiniz.
Bunun fiyatini biliyomusun canim bendede siyah nokta problemi var t bolgesinde bana gidermi acaba yoksa kuruturmu bilemedim.benim listem kabarik demistim buda onlardan biri :)

esmersen natural olanını al bende esmerim kesinlikle karartmıyor
yüzüne bir aydınlık veriyor emin olabilirsin. daha çok kararmaktan bende korkarım :KK31:
ben rimmelin transparan olanını değilde 5 numarasını kullanıyorum. trasparan her ne kadar şeffaf gibi görünsede esmerlere uygun değil çünkü. sürdüğün yer bembeyaz kalıyor. t bölgen için almaya karar verirsen 5 numarasını tavsiye ediyorum cilt tonumuzun benzer olduğunu düşünerek.
allık konusunda pek bilgili değilim aslında.çünkü esmer olduğum için daha cildime tam uyan allığı bulamadım :)
the balmın hot mama var. bence esmerlere çok yakışıyor. gratise yolun düşerse bir bak istersen.
onun dışında pastelde top allıklar var. :KK34:

Notlarimi aldim canim cok faydali seyler ogrendim sayende.resim koydunmu hic daha once bi yere ten rengini gormek isterdim :)

X