Makyaj Ürünleri Kullandığımız makyaj malzemelerini yorumlayalım (resimli)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

yaa ciddi misin şu an çok moralim bozuldu
bundan almayı düşünüyordum hem de indirimi de vardı

canım kryolan ı nerden sipariş ediyorsun?

Siparis etmiyorum cnm antalyada yasiyorum orda war magazasi ordan aliyorum we 3 yildir hergun kullanmama ramen bitmedi o derece bereketli aldigim yerdeki kiz 5 sene kullanirsin dedi hadi ordan sacmalama dedim walla 1 yil daha goturur ama tabi ben kullanmam yenisini alirim yakiz bi zamanda:) bide sipariste kendi tonunu bulman imkansiz cnm cok renk secenegi war gidip orda sana uygulasinlar o sekil al

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

ya ben istdayım aslında burda bulabilirim
sitesinden bakayım o zaman nerelerde satılıyo ona göre ben de gözaltı kapatıcısı alacam
bide şey soracaktım canım kryolan profesyonel olduğu için günlük makyaj için pek uygun değil diyorlar
sence günlük kullanım için nasıl?sen memnun musun?

Walla cnm ben hergun kullaniyorum hic bi sorun yasamadim ama soyle bi durum war ozel bi gun dawet dugun ws tam anlamiyla suruyorum bide ustune mac pudra surunce offf porselen oluyo herkes cildin muhtesem duruyo ne kullaniyosun dio ama gun icinde cok az suruyorumm ustune transparan pudra yetio gayet basarili dier fondotenlere 1000 basar kullanmadigim kalmadi nerdeyse biliorum yani

transparan pudra ne işe yarıyo sabitliyo mu yoksa porselen gibi gözükmesini mi sağlıyo

transparan pudra ne işe yarıyo sabitliyo mu yoksa porselen gibi gözükmesini mi sağlıyo

Sabitliyo cnm mesela direk kryolani surersen atiyorum telefonla konustun tlfnn ekrani fondoten olur hep ama pudra o yapisma eskisini azaltiyo bide gunluk cok cok az bi kac parmak darbesi yetiyo zaten bulasmaz gunlukte

Bir üründe benden. Golden rose cat walk mascara ikullanıyorum. Reklam olmasın diye site ismi buraya yazamıyorum. Özelime msj atarsanız bu ürünü çok ucuza aldığım bir alışveriş sitesi var çokda çeşit var

peki onun fiyatı ne kadar canım?ya kusura bakma çok soru sordum ama :26::26:

peki onun fiyatı ne kadar canım?ya kusura bakma çok soru sordum ama :26::26:

Askolsun sor cnm sewerek yanitlarim en cok ilgi alanima giren konular sus pus kullanilan urunler:)) cnm 3 sene oldu resmen 112 tlydi ozamn simdi bilmiom walla we buyuk boyunu almistim kucuk boyu 64 du sanirim

hee anladım canım aslında iyimiş fiyatı küçük boyunun olması da güzel
alacağım şey de 70 civarındaydı bi anda kendime yüklenmiyim dedim ondan sordum

37 tl sanırım canm online sipariş ettim ..merak ediyorum birde sen yorumlarsann sevinirim
kullanınca yorumlarımm
suya dayanıklı rimel tavsiyesi vermek isteyen var mı
genellikle suya dayanıklı tercih etmiyorum ama max factor false lash effectin suya dayanıklı olanına bakabilirsin

fiyatı 15 lira civarında olması lazım. indirimde 10 liraya geliyor :)
yanaklarını dahada kurutabilir emin olamadım. ama bu tarz ürünleri kullanayım siyah noktalarım yok olsun gibi bir düşüncen olmasın. öyle bir ürün yok malesef. varsada ben denk gelmedim :)
sadece cildin temiz olup yenilerinin çıkmasını engelliyor.

yaa ciddi misin şu an çok moralim bozuldu
bundan almayı düşünüyordum hem de indirimi de vardı

belki sana iyi gelir ya bilemiyorum ki.. :26:
internette ki yorumları okuduğumda birkaç kişinin daha yüzünde kırmızı büyük sivilceler çıkardığını öğrendim.
ama yinede sen bana bakarak karar verme belki sana çok iyi gelecek çok memnun kalacaksın

hee anladım canım aslında iyimiş fiyatı küçük boyunun olması da güzel
alacağım şey de 70 civarındaydı bi anda kendime yüklenmiyim dedim ondan sordum

Kucugu 1 sene gider ya bende bidahakine kucuk alcam daha taze kullanirim hem sen ne akcaksn cnm 70 e

aslında şu an da temizleme sütüm var gerçekten yumuşatıyo yüzümü memnunum öyle bi sorunla da karşılaşmadım
ama bunun kokusunu merak ediyorum bide indirimi var diye almak istemiştim

gözaltı kapatıcısı alacam canım benim gözaltlarım biraz sorunlu da

Ayriyetten kapatici almadan once kryolani al cnm extra goz alti kapaticisina ihtiyacin olmuycak bence eger hala ihtiyac duyarsan al hani aa bu zaten kapatti keske bunu almasaydim deme

zaten bi tek kryolan kapatıcısı istiyorum canım
kryolan alırsam başka kapatıcı almam

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…