Makyaj Ürünleri Kullandığımız makyaj malzemelerini yorumlayalım (resimli)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bunu kullananlar var mı
merak ediyorum fondoteni gibiyse hiç bulaşmayacağım

Bende var bu kapaticidan.rengi acik geldi cok kullanamadim.02 vanilla rengi.goz altlariniz morsa ve beyaz degilseniz 4 veya 5 nosu guzel olur.3 numara yokmus zaten.bence kapaticiligi gayet iyi baya nemli bir yapisi var.cok hafif bir urun diyemem.beklentinize bagli tabi

Bende var bu kapaticidan.rengi acik geldi cok kullanamadim.02 vanilla rengi.goz altlariniz morsa ve beyaz degilseniz 4 veya 5 nosu guzel olur.3 numara yokmus zaten.bence kapaticiligi gayet iyi baya nemli bir yapisi var.cok hafif bir urun diyemem.beklentinize bagli tabi

indirimde bulursam kapayım o zaman birtane
:KK12:

Merhaba arkadaslar belki konu akisinizla alakali degil ama bana ancak siz yardimci olursunuz diye dusundum..
Ben hamileyim ve ailemdeki tum kadinlarin yuzunde hamilelik lekeleri olustu bendede olacak diye cok korkuyorum.o yuzden hamilelik lekelerini bile kapatacak gucte bi kapatici ariyorum bb yada cc kremde olur yeterki cildimde dogal dursun ve renk farkliliklarini yok etsin.
Birde esmer oldugum icin goz altlarimda morluklar var onun icinde ayri bir urun tavsiyesi bekliyorum.

Cilt tipimde karma gibi ama yanaklarim cok kuru.kuruya donuk yani pul pul oluyo duslardan sonra.umarim anlatabildim kendimi..
Yardimci olursaniz cok sevinirim :)

Merhaba arkadaslar belki konu akisinizla alakali degil ama bana ancak siz yardimci olursunuz diye dusundum..
Ben hamileyim ve ailemdeki tum kadinlarin yuzunde hamilelik lekeleri olustu bendede olacak diye cok korkuyorum.o yuzden hamilelik lekelerini bile kapatacak gucte bi kapatici ariyorum bb yada cc kremde olur yeterki cildimde dogal dursun ve renk farkliliklarini yok etsin.
Birde esmer oldugum icin goz altlarimda morluklar var onun icinde ayri bir urun tavsiyesi bekliyorum.

Cilt tipimde karma gibi ama yanaklarim cok kuru.kuruya donuk yani pul pul oluyo duslardan sonra.umarim anlatabildim kendimi..
Yardimci olursaniz cok sevinirim :)
fiyatı pahalı gelmezse sana mac in ürünlerini öneririm. kapatıcıları özellikle çok güzel.
cc krem olarak ben pure beauty cc krem kullanıyorum
aşırı bir kapatıcılığı yok ama acayip doğal duruyor renk farklılıklarını gideriyor. hem hamileymişsin içinde paraben gibi zararlı maddelerde yok
bu cc kremi alıp birde macten cildine uygun bir kapatıcı alırsan çok iyi olur diye düşünüyorum.

cildinde ki pul pul görüntü içinde bir önerim var.
bir tatlı kaşığı türk kahvesine biraz sızma zeytinyağı ekle ( 1 2 çay kaşığı) onunla cildine peeling yap. hem pul pul görüntü gidecek hem kuru yerler nemlenmiş olacak.

fiyatı pahalı gelmezse sana mac in ürünlerini öneririm. kapatıcıları özellikle çok güzel.
cc krem olarak ben pure beauty cc krem kullanıyorum
aşırı bir kapatıcılığı yok ama acayip doğal duruyor renk farklılıklarını gideriyor. hem hamileymişsin içinde paraben gibi zararlı maddelerde yok
bu cc kremi alıp birde macten cildine uygun bir kapatıcı alırsan çok iyi olur diye düşünüyorum.

cildinde ki pul pul görüntü içinde bir önerim var.
bir tatlı kaşığı türk kahvesine biraz sızma zeytinyağı ekle ( 1 2 çay kaşığı) onunla cildine peeling yap. hem pul pul görüntü gidecek hem kuru yerler nemlenmiş olacak.

Canim cok tesekkur ederim tavsiyelerin icin tam olarak ihtiyacim olan seyleri yazmissin yuzum oyle leke icinde dolasamam ben fiyat umrumda degil hemde parabensiz bi urun mutlaka edinicem.topicinizi takip ediyorum bu arada cok faydali bilgiler var gercekten.tekrar tesekkur ediyorum...

neden kii :44::44:

beceremiyorum ya

rimmelin pudrasından çooooooooooooook memnun kaldım tam yaz ayları için ya parlama 0 tam istediğim gibi :KK16:
bayramda büyük indirim olacak sanırım mascaram dediklerinin hepsini alıcam

Son düzenleme:
beceremiyorum ya

rimmelin pudrasından çooooooooooooook memnun kaldım tam yaz ayları için ya parlama 0 tam istediğim gibi :KK16:
bayramda büyük indirim olacak sanırım mascaram dediklerinin hepsini alıcam

ay çok sevindim önerdiğim birşeyden memnun kaldığın için :KK31:
benimde indirimde alacaklarım var ama burda olmayacağım sanırım ya. bayramda ananemde oluyoruz. orda da gratis watsons ne gezer.
olmazsa sevgilime sipariş ederim :KK53:

Son düzenleme:

ay çok sevindim önerdiğim birşeyden memnun kaldığın için :KK31:
benimde indirimde alacaklarım var ama burda olmayacağım sanırım ya. bayramda ananemde oluyoruz. orda da gratis watsons ne gezer.
olmazsa sevgilime sipariş ederim :KK53:

çook memnun kaldım canım tam tenimede uydu rengi ama keşke kutusu daha farklı olsaydı :26:

Eki Görüntüle 1160618

bunu merak ediyorum

birde bunu $Maybelline-The-One-by-One-Volum’-Express-Satin-Black-Mascara.jpg

fotosunu ekledim ruju daha bulamadım :KK50:

çok çalışmam gerek çoook :KK1::KK1::KK1::KK1:

çook memnun kaldım canım tam tenimede uydu rengi ama keşke kutusu daha farklı olsaydı :26:

Eki Görüntüle 1160618

bunu merak ediyorum

birde bunu Eki Görüntüle 1160619

fotosunu ekledim ruju daha bulamadım :KK50:

çok çalışmam gerek çoook :KK1::KK1::KK1::KK1:

aynen kutusunun kalitesiz olduğundan bahsetmiştim zaten.dikkatli kullanmak gerekiyor.
o ruj gratislerde olması lazım ya
essence markası yok mu sizin ordaki gratiste.

ben kullanmadım ama cildin yağlıysa bunada bak istersen.mat göstermek içinmiş.
maybelline affinmat.
$Ýçerik.jpg

birine sipariş et kesin alacaklarını :KK53:

Canim tekrar merhaba benim yasadigim sehirde watsons olmadigi icin bi arkadasima siparis vericem cc krem kesinlikle aliyorum bayramda indirim olacak demissiniz rimmel pudra hakkinda bilgi almak istedim birde senden.
Bastan sona okudum topicini jel eye liner begendim yada golden rose dipliner zira ben flormar kullaniyodum cok memnun kalmadim 1 saatte kuyruk kismi siliniyo ve cok koyu cizgi elde edemiyorum
Rimel olarak max factor lasch effect kullaniyorum yillardir ve cok memnunum
Kapatici olarak max factor stick pan kullandim begenmedim mac almaya karar verdim
Burdan cok faydali bilgiler edindim ve kendime uzuun bir liste hazirladim:)
Paylasimda bulunan herkese tesekkur ederim alisveris yaptikca bende paylasicam burdan :)

Canim tekrar merhaba benim yasadigim sehirde watsons olmadigi icin bi arkadasima siparis vericem cc krem kesinlikle aliyorum bayramda indirim olacak demissiniz rimmel pudra hakkinda bilgi almak istedim birde senden.
Bastan sona okudum topicini jel eye liner begendim yada golden rose dipliner zira ben flormar kullaniyodum cok memnun kalmadim 1 saatte kuyruk kismi siliniyo ve cok koyu cizgi elde edemiyorum
Rimel olarak max factor lasch effect kullaniyorum yillardir ve cok memnunum
Kapatici olarak max factor stick pan kullandim begenmedim mac almaya karar verdim
Burdan cok faydali bilgiler edindim ve kendime uzuun bir liste hazirladim:)
Paylasimda bulunan herkese tesekkur ederim alisveris yaptikca bende paylasicam burdan :)

cc kremin iki tonu var
ivory ve natural.beyaz tenliysen ivory, esmersen natural olanı almalısın.
rimmel pudrayı yorumlamıştım canım ilk sayfalarda bulabilirsin.
hatta ben senin için alıntılayacağım bir sonraki mesajımda.
sen yanlış hatırlamıyorsam sen yanaklarım kuru demiştin. rimmelin pudrası yaglı ciltler için daha uygun.
sen şimdi alırsan pul pul görüntüyü artılabilirsin. o yüzden şimdilik cc krem ve kapatıcıyı al.. eğer cildinde parlama olursa pudrayıda edinirsin :)
jel eyeliner olarak çoğu kişi maybellineden memnun ben denemedim ama. dipliner olarak golden roseda uygun ama çok güzel bir ürün. flormarın keçeli kalem şeklinde olan eyelinerını kullanıyorsan memnun kalmaman çok normal. bende sevmemiştim.

indirimde kapılması gerekilen bir diğer ürünümüz rimmel london'dan

stay matte pudra
zaten çok uygun olan bu pudrayı indirimle çok güzel bir fiyata alabilirsiniz.rimmelde yüzde kaç indirim var bilmiyorum
yapısı gayet ince yumuşacık bir pudra. kokusuda çok hoş rahatsz edici yanı yok
çoğu kişinin şikayet ettiği pudra sürdükten sonra cildin kabuk kabuk durma sorunu bu üründe olmadı
yağlı ciltler için kesinlikle kurtarıcı
01 numarası transparant.. yani renksiz sadece makyajı sabitlemek fazla yagı almak için kullanıyor
ben transparan olanını değil renkli olanını kullanıyorum onun kapatıcılığı gerçekten iyi diyebilirim :KK34:
tek kötü yanı malesef kabı. çok dandik heran kırılacakmış gibi duruyor
pudranın yorumuuu
:KK31:

cc kremin iki tonu var
ivory ve natural.beyaz tenliysen ivory, esmersen natural olanı almalısın.
rimmel pudrayı yorumlamıştım canım ilk sayfalarda bulabilirsin.
hatta ben senin için alıntılayacağım bir sonraki mesajımda.
sen yanlış hatırlamıyorsam sen yanaklarım kuru demiştin. rimmelin pudrası yaglı ciltler için daha uygun.
sen şimdi alırsan pul pul görüntüyü artılabilirsin. o yüzden şimdilik cc krem ve kapatıcıyı al.. eğer cildinde parlama olursa pudrayıda edinirsin :)
jel eyeliner olarak çoğu kişi maybellineden memnun ben denemedim ama. dipliner olarak golden roseda uygun ama çok güzel bir ürün. flormarın keçeli kalem şeklinde olan eyelinerını kullanıyorsan memnun kalmaman çok normal. bende sevmemiştim.

Evet tatlim keceli kalem gibi olanini kullaniyorum ben golden rose ile baslayayim o zaman cok basarili degilim cunku duzgun cekme konusunda hem ben kalin eyeliner seviyorum ilerleyen zamanlarda jel alirim elim alismis olur o zamana kadar.pudrayi t bolgem icin dusunmustum yanaklarim oldukca kuru ama erteleyebilirim ben bayramda indirime girerse aldiracaktim bulunsun diye :)
Ben oldukca esmerim naturel alicam ona karar verdim ama beni dahada karartmasindan korkuyorum acikcasi.
Yinede t bolgem icin pudra almaya karar verirsem sence transparanmi almaliyim saniyorum seninle tenlerimiz yakin ben oyle bi cikarim yaptim yazdiklarindan.birde allik var tabiki ben pembe isiltili top allik kullanmistim bi donem memnun kalmistim ismini hatirlayamadim su an.bu konudada tavsiyelerini rica edicem :)

X