Makyaj Ürünleri Kullandığımız makyaj malzemelerini yorumlayalım (resimli)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bb yada cc? bide hangi marka önerirsiniz genel bi karıştırıyorum sayfaları.güzel paylaşımlar var.bb garnier kullandım uzun olanından , loreali denemiştim.. sebamed kullanıyorum kırışıklık için Q10.göz altı içinde yine sebamed.farklı önerisi olan varmı.çok fayda vermedi.ilk sürdüğümde hafif bi gerilme hissi oluyor.benim dudak uçlarım genetik olarak hafif aşağıya kayıyor.:KK43:yüz ifademi deşitiriyor pufffiii

bb yada cc? bide hangi marka önerirsiniz genel bi karıştırıyorum sayfaları.güzel paylaşımlar var.bb garnier kullandım uzun olanından , loreali denemiştim.. sebamed kullanıyorum kırışıklık için Q10.göz altı içinde yine sebamed.farklı önerisi olan varmı.çok fayda vermedi.ilk sürdüğümde hafif bi gerilme hissi oluyor.benim dudak uçlarım genetik olarak hafif aşağıya kayıyor.:KK43:yüz ifademi deşitiriyor pufffiii

BareMinerals complexión rescue harika, eger cok kapatici bir BB cream istemiyorsan. Yuzunde cok dogal duruyor ve saglikli 'glow' var. Biraz daha kapatici olmasini istiyorsan MAC lightful C tinted cream tavsiye ederim siddetle. Ikisinide kullaniyorum ve cok memnunum.

bareminerals.jpg mac_sku_MTX401_640x600_0.jpg

Watsons indirime başlamış kızlar. Yalnız oranları beğenmedim hele neutragena ile garnier sınıfta kalmış :KK43:
zaten cilt bakım ürünlerinde artık watsons'ı gratis'i değil migrosu takip edip ordan alışveriş yapıyorum. Hepsine fark atıyor migros indirimi :KK51:

Gratiste yarın başlıyor the balm da %40+%10 indirimli bence watsonsa göre daha iyi indirimler var

BareMinerals complexión rescue harika, eger cok kapatici bir BB cream istemiyorsan. Yuzunde cok dogal duruyor ve saglikli 'glow' var. Biraz daha kapatici olmasini istiyorsan MAC lightful C tinted cream tavsiye ederim siddetle. Ikisinide kullaniyorum ve cok memnunum.

Eki Görüntüle 1787060 Eki Görüntüle 1787061
ilkine hemen bakıyorum netten..sen nerden alıyorsun.netten aldığın bir site varmı orjinal ürün gönderen

the balm shelter kullanan var mı?
fondoten bb krem falan ağır geliyor bana, daha hafif birşeyler arıyorum. Ama cildimde yağlı, iyice yağlandırır mı?
32 liraydı gratiste

Bugün uzun zamandır almayı ertelediğim the balmın nude tude ve dude paletlerini aldım üstelik neredeyse bi tane fiyatına 2 tane renklerde tam benlik bayıldım valla başkada bişey almadım indirimden

Kızlarr ben gratisten yaptım 8 mart alışverişimi:))
Loreal true match kapatıcı aldım sadece makyaj malzemesi olarak. onun dışında aldıklarım hep yedekleme :)

1. benmi demiştim. makyaj malzemesi vs diyetine gireceğim diye. gelde inanma.:)))
  2. aldıklarım.
    gratis,watsons,rossmann ve victoria's secret alışverişlerim
    index.php

john frieda sherr blonde şampuan ve kremi
    the balmdan iki palet aldım.
    balmsaı ve nude tude.
    dude ve voyage vardı. bu son olsun artık:)
    loreal lumi magıque aydınlatıcı
    aseton:)
    golden roseın yeni çıkardığı mat likit rujlardan
    10 numara. ölü rengi:) pek bi trend.
    @Hayyal ,e ne bu renk ya deyip alan oky.. bende uçuk pembe durdu. ilginç:)
    ve 05 koyu pembe..
    deborahınabsolute lastıng likit mat rujlarından
    note bb concealer
    the balm mat rujlarından committede ve adorıng
    golden rose kalem rujlarından yeni çıkardığı.
    21
    note mineral pudra 01
    index.php

olay micro yapılandırıcı bakım kremi
    yine ve yine rımmel nude göz kalemi.

wetn wildın yeni gelen renklerinin 2cisinide aldım mocha lıcıous

goshın çok konuşulan hem baz hem matlaştırıcı olarak kullabnılan transparan pudrası. prımer mattıfyıng settin powder
    index.php

gratisten body fantaıes sıgnature vücut spreyi ve
    victoria's secretten
    coconut passıon ve
    secret charm. vücut spreyleri.
  3. vede saç spreyi

Son düzenleme:
  1. benmi demiştim. makyaj malzemesi vs diyetine gireceğim diye. gelde inanma.:)))
  2. aldıklarım.
    gratis,watsons,rossmann ve victoria's secret alışverişlerim
    index.php

john frieda sherr blonde şampuan ve kremi
    the balmdan iki palet aldım.
    balmsaı ve nude tude.
    dude ve voyage vardı. bu son olsun artık:)
    loreal lumi magıque aydınlatıcı
    aseton:)
    golden roseın yeni çıkardığı mat likit rujlardan
    10 numara. ölü rengi:) pek bi trend.
    @Hayyal ,e ne bu renk ya deyip alan oky.. bende uçuk pembe durdu. ilginç:)
    ve 05 koyu pembe..
    deborahınabsolute lastıng likit mat rujlarından
    note bb concealer
    the balm mat rujlarından committede ve adorıng
    golden rose kalem rujlarından yeni çıkardığı.
    21
    note mineral pudra 01
    index.php

olay micro yapılandırıcı bakım kremi
    yine ve yine rımmel nude göz kalemi.

wetn wildın yeni gelen renklerinin 2cisinide aldım mocha lıcıous

goshın çok konuşulan hem baz hem matlaştırıcı olarak kullabnılan transparan pudrası. prımer mattıfyıng settin powder
    index.php

gratisten body fantaıes sıgnature vücut spreyi ve
    victoria's secretten
    coconut passıon ve
    secret charm. vücut spreyleri.
  3. vede saç spreyi
coconut passion bende de var cok severek kullanıyorum gerçekten :KK66: güle güle kullan canım

X