Makyaj Ürünleri Kullandığımız makyaj malzemelerini yorumlayalım (resimli)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
gratis indirimden ve watsons indiriminde iki pudra aldım ikiside patladı.
her zamanki gibi koyu geldiler yazık paraya ya..
su müsterileri yanlış yönlendiren satıcılardan sıkıldım ..
1.cisi max factor crem puff .. buna çok acık dedi bana oyle durmadı :KK43:
2.ciside max factor 24 hours yazan bir ürün mat pudra ivory güya
aman ne ten rengim var hersey koyu geliyor ve boynumdan koyu duran herşeyden nefret ediyorum

max factor ün ten ürünleri böyle hep ya.. en açığı bile çok koyu..

Arkadaşlar dermo kozmetik ürünlerle neutragena loreal gibi ürünler arasında çok fark var mıdır?
mesela temizleyici olarak ben hep bioderma h20 ile bioderma sebium foaming gel kullanıyorum. sonrasında avene termal suyu ve la roche posay effaclar duo nemlendirici sürüyorum. içime böylesi siniyor nedense.
Bunların yerine neutragena ve garnier misel su ile temizlesem sonrasında bu markalardan bi nemlendirici kullansam çok fark eder mi?
benim cildim sorunlu olduğu için market ürünlerini kullanmıyorum aknicare markalı dermokozmetik ürünü kullanıyorum onun jeli ile temizliyorum. makyaj temizlemede garnier temizleme suyunu çok beğendim gerçekten...
nerdeyse bioderma ya eş değer geldi

evet canım şuan chanel les beiges healthy glow fondöteni kullanıyorum ama mac face and body'i de seviyorum onun pek kapatıcılığı yok ama çok hafif bb krem gibi bişey zaten.
make up forever ultra hd fondötende güzel. Bu 3 fondöten favorim :)
testerini denedim face and body hakkaten pek kapatıcı değil :) ama zaten bende pek maske gibi kaplamasını sevmiyorum

değilmi:)
boşuna bu kadar övülmüyor bu sünger. biraz tuzlu belki ama değiyor gerçekten
Bir şey diyim mi bence kesinlikle RT süngerden daha iyi. Bir kere ürünü hiç emmiyor, çok kolay durulanıyor ve kapatıcılığı ondan cok daha iyi. Aralarındaki fiyat farkı taş çatlasın 20 liradır. Ben sephoradan 55 liraya aldım beauty blender'i. Bundan sonra da ondan başka sünger almam. :KK37:

dün aldığım sadece bir ruj..:)
onuda görkem karmanın önerisiyle aldım mac mehr rujun birebir dudakta muadiliymiş.
renk çok güzel ve sadece 10 lira.
mat bitişli...

wet n wild ın ülkemize yeni gelen sanırım 3 renginden biri. 3 taneydi diye hatırlıyorum.umarım yanlış hatırlamıyorum..
bu arada herkes bu rengi soruyormuş.
alırken gratisteki kız söyledi. kapış kapış gidiyormuş bu aralar

ın the flesh
mutlaka edinin diyorum. renk müthiş.
12744303_1682080752034083_5173464478178599628_n.jpg

Son düzenleme:
Kızlar Nars'ın cok övülen şu aydınlatıcı özellikli transparan pudrasını almayı düşünüyorum. Var mı kullananınız? Şuan Mac'in transparan pudrasını kullanıyorum genelde memnunum ama göz altını sabitlerken kapatıcımın rengini koyulaştırıyor.
Nars'ın bunu kesinlikle yapmadığı söylenmiş, merak ettim.

MAC blot powder veya Banana powder kullana bilirsin canim. NARS i denemedim ama MAC den cok memnunum, koyulastirmadan sabitliyor.

Temel ihtiyaçlardan başlamak lazım benim hala bi rimelim yok, bitti aylardır almadım. :KK70:ne önerirsin?

Bir cok rimel denedim ama simdiye kadar en iyileri ve hic bir sekilde baska bir rimelle kiyaslanmayanlar DIORSHOW BLACK OUT ve Estee Lauder Sumptuous Extreme.

Arkadaslar kalici dagilmayan kirmizi dudak kalemi önerebilir misiniz mac cherry dudak kalemi almayi düşündüm ama 60 liraymis cok fazla

En basiti ve kalici olan Flormarin kirmizi dudak kalemi, bir kac kirmizi tonu var ama aralarindan sadece bir tanesinin pigmenti cok iyi. Suan numarasini hatirlamiyorum ama :110:o_O

dün aldığım sadece bir ruj..:)
onuda görkem karmanın önerisiyle aldım mac mehr rujun birebir dudakta muadiliymiş.
renk çok güzel ve sadece 10 lira.
mat bitişli...

wet n wild ın ülkemize yeni gelen sanırım 3 renginden biri. 3 taneydi diye hatırlıyorum.umarım yanlış hatırlamıyorum..
bu arada herkes bu rengi soruyormuş.
alırken gratisteki kız söyledi. kapış kapış gidiyormuş bu aralar

ın the flesh
mutlaka edinin diyorum. renk müthiş.
Eki Görüntüle 1777475

Rengi cok hos gorunuyor ama fazla belli degil, keske swatch ekleseydin merak ettim simdi :KK22::KK22:

MAC blot powder veya Banana powder kullana bilirsin canim. NARS i denemedim ama MAC den cok memnunum, koyulastirmadan sabitliyor.

Bir cok rimel denedim ama simdiye kadar en iyileri ve hic bir sekilde baska bir rimelle kiyaslanmayanlar DIORSHOW BLACK OUT ve Estee Lauder Sumptuous Extreme.

En basiti ve kalici olan Flormarin kirmizi dudak kalemi, bir kac kirmizi tonu var ama aralarindan sadece bir tanesinin pigmenti cok iyi. Suan numarasini hatirlamiyorum ama :110:o_O

Rengi cok hos gorunuyor ama fazla belli degil, keske swatch ekleseydin merak ettim simdi :KK22::KK22:
eklerim bir ara.. görkem karmanın videosunu koyayım olmazsa hemen.

merhaba. tavsiye ettiğiniz rimeler kuruma durumları nedir. bazıları çok kuruyor mesela

eklerim bir ara.. görkem karmanın videosunu koyayım olmazsa hemen.

Thank you, gulle gulle kulan canim:KK68:

merhaba. tavsiye ettiğiniz rimeler kuruma durumları nedir. bazıları çok kuruyor mesela

Rahatsiz edici bir sekilde kuruma falan yok, kullanimi cok rahat. Tek eksi nokta diorshow un fircasi buyuk baya, surerken bazen gozkapagina bulasa bilir. Bu konuda Estee lauder daha rahat, ve fiyat olarak daha ucuz. Senelerdir ve asla vaz gecmedigim iki rimel, baska marka denesemde arada simdiye kadar daha iyisini bulamadim.

Thank you, gulle gulle kulan canim:KK68:

Rahatsiz edici bir sekilde kuruma falan yok, kullanimi cok rahat. Tek eksi nokta diorshow un fircasi buyuk baya, surerken bazen gozkapagina bulasa bilir. Bu konuda Estee lauder daha rahat, ve fiyat olarak daha ucuz. Senelerdir ve asla vaz gecmedigim iki rimel, baska marka denesemde arada simdiye kadar daha iyisini bulamadim.

teşekkür ederim :KK52:

ben çok makyaj yapmadığım içni bilmiyorum.
bu eklediğim resimlerde göz kapağında olan far değil mi:KK51: tonları nedir. fırçaylamı sürülmesi gerekiyor. yoksa farların içinde küçük fırça var yeterli mi. müsatiseniz yanıtlayabilirmisiniz Burcucumm Burcucumm

Eklentiler

• 2e82f4dfd1eb09aa9b7e87dda15288a6.jpg
    2e82f4dfd1eb09aa9b7e87dda15288a6.jpg
    52,3 KB · Görüntüleme: 4
  • tumblr_nj7r7k1xSG1qcpno5o1_1280.jpg
    tumblr_nj7r7k1xSG1qcpno5o1_1280.jpg
    46,5 KB · Görüntüleme: 4
Son düzenleme:
X