Makyaj Ürünleri Kullandığımız makyaj malzemelerini yorumlayalım (resimli)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
O okypete canım gerçekten güzel oldu ben amberi tek başına pek kullanamamıştım ama coconut ile karışında güzelleştii . :KK66:
ama coconut tek başına da süperr

aaa. hadi ya. alayım bir ara amberi bende.mix yaparım:)
cocumut gerçekten harika bir koku
Such a flirt ve pure daydream de güzel onları da öneririm :)
bu arada ben pure seduction flirt olanı da beğendim ama galiba bitane coconut passion yedekleyeceğim :KK53:

1927758_1047722865274717_7786905511923305092_n.jpg
12418077_1047723075274696_3775241482689445471_n.jpg
12734167_1047723071941363_7220245352609692934_n.jpg
12472433_1047723098608027_7348406934545727802_n.jpg

Kızlar makyaj konusunda yardımıniza ihtiyacım var hangi fondöteni alırsam alayım 1-2 saat sonra yüzümde koyulaşiyor resmen 2 yön falan loreal maybeline Barbara bört hepsi ne yapmalıyım bir sürü param gitti boşuna

Kızlar makyaj konusunda yardımıniza ihtiyacım var hangi fondöteni alırsam alayım 1-2 saat sonra yüzümde koyulaşiyor resmen 2 yön falan loreal maybeline Barbara bört hepsi ne yapmalıyım bir sürü param gitti boşuna

revlon alın oksitlenme dediğiniz o olay olmuyor hiç..

Kızlar yüzümde fondöten var mı yok mu belli olmasın doğal dursun derseniz yeni keşfim Nars sheer glow. Kendi ten renginizi bulursanız sanki kendi cildinizmiş gibi duruyor. Hatta make up forever ultra hd yanında halt etmiş diyebilirim.
Bu arada en son mufe hd göz altı kapatıcısını almıştım.. Pek memnun kalmadım yanı o fiyatı hak etmıyor. Loreal true match bile pudra ile sabitlediğimde öyle pütür pütür bi görüntü oluşturmuyordu:KK66: her övülen şeye atlamamak gerekiyomuş .

Ya benim fondötenim sürdükten sonra 2 Ton koyulaşiyor resmen ne yapsam ki

Ya benim fondötenim sürdükten sonra 2 Ton koyulaşiyor resmen ne yapsam ki
İyi bi baz sür altına mutlaka. Smashbox'ın beyaz renkli bir bazı var o çok iyi tavsiye ederim.
Birde bi arkadaş önermiş revlon colorstay fondöten gerçekten oksitlenme yapmıyor.
Yada en basiti teninizden 2 ton açık renk fondöten sürebilirsiniz..

İyi bi baz sür altına mutlaka. Smashbox'ın beyaz renkli bir bazı var o çok iyi tavsiye ederim.
Birde bi arkadaş önermiş revlon colorstay fondöten gerçekten oksitlenme yapmıyor.
Yada en basiti teninizden 2 ton açık renk fondöten sürebilirsiniz..
Baz olarak dediğinizı nerden bulabilirim

Pastelin bu rimeli gerçekten harika
Benim kirpiklerim normal boyutta öyle uzun değil ama uzatıyor ve kıvırıyor tavsiye ederim
p_6900_k.jpg

Allık olarak hot mama almıştım bi kaç ay önce . Biraz fiyatı pahalı geldi ama kalıcılığı ve tonuyla verilen paraya değiyor
Blush-The-Balm-Mamas-Hot-Mama_1_805465.jpg

Mat ruj sevenler varsa avonun en son çıkan mat rujunu denemenizi kesinlikle tavsiye ederim . Kalıcılık mükemmel . Bende kırmızısı var rengi , dokusu harika ve fiyatı da 13 tl idi en son .
212289125_tn30_2.jpg

Fondötende tercihim oriflame'den yana . Bir sürü marka denedim ama onun fondötenindeki doğallığı hiç bi markada bulamadım . Özellikle bundan çok memnunum
203829817_tn30_0.jpg

Selamlar, Bu topigi yeni keşfettim aldığım son iki ürünü yorumlayayim.

Essence kapatıcı: içerisinde iki ton var biri açık biri daha koyu. Testerdan deneyerek almıştım cilt tonuna çok uydu yapısı da yoğun gayet memnun kaldım. Hem gözaltıma Hem cildimdeki kusurlu bölgelere rahatça kullanabiliyorum. Parlama yada toparlanma yapmıyor. 10 lira civarında fiyati.
images.jpg

Deborah Ultraliner: Bunu büyük umutlarla almıştım eyelinerim bittiginde. Hem markayı merak ediyordum hem orada yardımcı olan kız çok övdü yok suda akmıyor yok denizde kullanırsınız vs diye. Sonuç tam bir fiyasko. Sürümü rengi gayet yerinde ama elim değdiği an bulaşıyor, ona bile gerek yok gözümü kırparken bile bulaşıyor. Fiyatı da 30 küsür liraydı sanırım.
indir.jpg

Flormar gel eyeliner mükemmel! simsiyah ve sürümü aşırı kolay. Ayrıca gözlerinizi baz pudra ile sabitlerseniz asla akmıyor. %30 indirimde şuan mağazasında. Eyeliner arayışında olanların bir bakmasını tavisye ederim.

Bu arada anneler günü indiriminden neler almayı düşünüyorsunuz? Ben maybelline rocket maskara, loreal true match kapatıcı(yedekleme), solait spf30 yüz icin güneş kremi, real techniques fırçalardan almak istiyorum bide :) gözüm bold metal olanlarda..

X