Makyaj Ürünleri Kullandığımız makyaj malzemelerini yorumlayalım (resimli)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
o videolar iştahını kabartıyor insanın. alacağı yoksada gidip alıyor insan.
şu makyaj koleksiyonı dibimi düşürdü. kız sephorayı satın almış sanki:)

Dehşet gerçekten :)
Bu arada sephora deyince bu ürün neden bizde yok yahu?!

Nivea hayatımda gördüğüm en uyduruk marka.
ipek biz bazdan bahsediyoruz.
bu baz olarak kullanılıyor. erkek after shave balsamı. traş sonrası kullanılan var ya o işte. çok ünlü dünyaca tanınan bir makyaj youtuberının, baz olarak önerisi ve şu an dünyada baz olarak en popüler ürün
balsamı. fondotenin ve makyajın sabitlenmesi için. zaten en altta bakım kreminini kullanıyorsun. bu bahsettiğimiz nıvea men balsamı....

amacı başka kullanımın. makyaj bazı olması için kullanıyoruz biz

NikkieTutorials bu ünlü makyaj gurusu
bu videosundan sonra bu ürün her yerde baz olarak kullanılmaya başlandı. nıveanın erkek ürünü. .)

Sahi mi ?
Çok övüldü balsami ama
o ayrı bu ayrı. bunda amaç bakım değil. makyajı sabitlemek
baz olarak bahsettiğimiz bu bizim.
tekrar yazıyorum amaç bakım değil BAZ
Nivea-Aftershave-Sensitive-Post-Shave-Balm.jpg

Son düzenleme:
ipek biz bazdan bahsediyoruz.
bu baz olarak kullanılıyor. erkek after shave balsamı. traş sonrası kullanılan var ya o işte. çok ünlü dünyaca tanınan bir makyaj youtuberının, baz olarak önerisi ve şu an dünyada baz olarak en popüler ürün
balsamı. fondotenin ve makyajın sabitlenmesi için. zaten en altta bakım kreminini kullanıyorsun. bu bahsettiğimiz nıvea men balsamı....

amacı başka kullanımın. makyaj bazı olması için kullanıyoruz biz
Erkek ürünlerini bilmiyorum gerçekten ama yıllar önce Nivea için son kullanma tarihlerini değiştirip Asya ülkelerine yeniden elden geçirdiklerini duymuştum. Hani onların tabirine göre fakir ülkelere.
Ama eşim iş için Almanya'ya gittiğinde oradan özellikle orijinal paketli ürünlerini aldırdım onlardan da memnun kalmadım. Belki tüm orta derece kalitelerde genel bir sorun var. Ucuz pazara ucuz ürünle girme mecburiyetinden kaynaklı. Mesela bundan yıllar önce Roc, Clinique falan çok iyi ürünlerken bunlar da ucuz üretim yapmak için kaliteyi bozdular. Genel bir sorun var gibi...

Erkek ürünlerini bilmiyorum gerçekten ama yıllar önce Nivea için son kullanma tarihlerini değiştirip Asya ülkelerine yeniden elden geçirdiklerini duymuştum. Hani onların tabirine göre fakir ülkelere.
Ama eşim iş için Almanya'ya gittiğinde oradan özellikle orijinal paketli ürünlerini aldırdım onlardan da memnun kalmadım. Belki tüm orta derece kalitelerde genel bir sorun var. Ucuz pazara ucuz ürünle girme mecburiyetinden kaynaklı. Mesela bundan yıllar önce Roc, Clinique falan çok iyi ürünlerken bunlar da ucuz üretim yapmak için kaliteyi bozdular. Genel bir sorun var gibi...
ipek olayı anladınmı canım.bahsettiğimiz şey, bakım değil.
baz
olay makyajı sabitlemesi..
yani bizim kullanmaktaki amacımız baz. fondotene resmen yapışıyor zamk gibi gün boyunca fondotenin allığın vs çıkmıyor dayanıyor. biz bundan bahsediyoruz
bu ürünü kullanmamızdaki tek amaç makyajın çıkmasını enggelemesi.

bu arada
lorealin şu iki uçlu rimelini geçen gün kulandım. feci ötesi. benim aldığım o rimelin en son çıkanı. daha siyah renk vereni yalnız.
kimseye önermiyorum. berbat ötesi. essence in şu pembe 9 buçuk liralıık rimeli harikalar yaratırken bu baz mış yok uzatıyormuş yutturmecasıyla satılan rimel, sınıfta kaldı. iyikide indirimden almışım. yoksa 50 liraya yanacaktım
her gidişimde gözğm kalıyordu. çok sağol gerçekten. şimdi hiç almam

ipek olayı anladınmı canım.bahsettiğimiz şey, bakım değil.
baz
olay makyajı sabitlemesi..
yani bizim kullanmaktaki amacımız baz. fondotene resmen yapışıyor zamk gibi gün boyunca fondotenin allığın vs çıkmıyor dayanıyor. biz bundan bahsediyoruz
bu ürünü kullanmamızdaki tek amaç makyajın çıkmasını enggelemesi.
sanırım :KK48:
tamam kasmıyorum anlamak için:oops:

gratis indirimden ve watsons indiriminde iki pudra aldım ikiside patladı.
her zamanki gibi koyu geldiler yazık paraya ya..
su müsterileri yanlış yönlendiren satıcılardan sıkıldım ..
1.cisi max factor crem puff .. buna çok acık dedi bana oyle durmadı :KK43:
2.ciside max factor 24 hours yazan bir ürün mat pudra ivory güya
aman ne ten rengim var hersey koyu geliyor ve boynumdan koyu duran herşeyden nefret ediyorum
Yavru kuşum sen en iyisi nars mac falan al. Onlarda açık renkler oluyor

çok methediyorlar onu ama kullanmadım. riimmelin transparanından memnunum aslında
Ben galiba merakıma yenik düşüp alacağım bitane. Birde şey sorucam sana, ben real techniques 'in süngerini kullanıyodum ama deforme oldu yenisini alıcam. Ama aklım beauty blender'a kayıyor. Sen ikisini de kullandıysan hangisini önerirsin?

Ben galiba merakıma yenik düşüp alacağım bitane. Birde şey sorucam sana, ben real techniques 'in süngerini kullanıyodum ama deforme oldu yenisini alıcam. Ama aklım beauty blender'a kayıyor. Sen ikisini de kullandıysan hangisini önerirsin?
beauty blender. real techniques çok çok farklı değil. aynı şekilde ikiside performans olarak başabaş. sadece realde bir sorun var. çabuk deforme oluyor ve bozuluyor eskiyor. oysa beauty.b.. çok dayanaklı ve deforme omuyor. kısaca beautyden şaşma.. . ben beauty blenderı bir tanede yedekledim hatta. ama 2ci bir real t. asla almam

beauty blender. real techniques çok çok farklı değil. aynı şekilde ikiside performans olarak başabaş. sadece realde bir sorun var. çabuk deforme oluyor ve bozuluyor eskiyor. oysa beauty.b.. çok dayanaklı ve deforme omuyor. kısaca beautyden şaşma.. . ben beauty blenderı bir tanede yedekledim hatta. ama 2ci bir real t. asla almam
çok sağol canım..valla 7 liralık eklips bile deforme olmadı ama real tec. hemen deforme oldu bende anlamadım :KK43: oysa performansını çok sevmiştim. Yarın gidip beauty blender alayım o zaman :KK76:

Arkadaslar kalici dagilmayan kirmizi dudak kalemi önerebilir misiniz mac cherry dudak kalemi almayi düşündüm ama 60 liraymis cok fazla

evet mac de var sadece ondada hangi pudra kullanmalıyım bilemiyorum yağgsız akne yapmayan vs

Mineral pudralarına bak canım.
Bir sürü çeşit pudra var mactr ben studio fix kullanmıştım. ama artık pudralı görünüm sevmediğimden almıyorum
böle toz toz demi :KK70: bende sevmiyorum kuzum bir yandanda cildim mahvolmaısn diye ne yapacağımı bilemiyorum ağır olmayan bir ürün olarak ... fondöten mi kullanıyorsun ?

böle toz toz demi :KK70: bende sevmiyorum kuzum bir yandanda cildim mahvolmaısn diye ne yapacağımı bilemiyorum ağır olmayan bir ürün olarak ... fondöten mi kullanıyorsun ?
evet canım şuan chanel les beiges healthy glow fondöteni kullanıyorum ama mac face and body'i de seviyorum onun pek kapatıcılığı yok ama çok hafif bb krem gibi bişey zaten.
make up forever ultra hd fondötende güzel. Bu 3 fondöten favorim :)

Arkadaşlar dermo kozmetik ürünlerle neutragena loreal gibi ürünler arasında çok fark var mıdır?
mesela temizleyici olarak ben hep bioderma h20 ile bioderma sebium foaming gel kullanıyorum. sonrasında avene termal suyu ve la roche posay effaclar duo nemlendirici sürüyorum. içime böylesi siniyor nedense.
Bunların yerine neutragena ve garnier misel su ile temizlesem sonrasında bu markalardan bi nemlendirici kullansam çok fark eder mi?

X