Makyaj Ürünleri Kullandığımız makyaj malzemelerini yorumlayalım (resimli)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Selam arkadaşlar
maybellinenin merakla beklenen rimeli sonunda gratislere teşrif etmiş :)
Lash-Senational_pack-shot41415.png

bizim burdaki gratiste henüz yoktu ama bazı şubelere geldiğini okudum.

Pastelin bu rimeli gerçekten harika
Benim kirpiklerim normal boyutta öyle uzun değil ama uzatıyor ve kıvırıyor tavsiye ederim
p_6900_k.jpg

Allık olarak hot mama almıştım bi kaç ay önce . Biraz fiyatı pahalı geldi ama kalıcılığı ve tonuyla verilen paraya değiyor
Blush-The-Balm-Mamas-Hot-Mama_1_805465.jpg

Mat ruj sevenler varsa avonun en son çıkan mat rujunu denemenizi kesinlikle tavsiye ederim . Kalıcılık mükemmel . Bende kırmızısı var rengi , dokusu harika ve fiyatı da 13 tl idi en son .
212289125_tn30_2.jpg

Fondötende tercihim oriflame'den yana . Bir sürü marka denedim ama onun fondötenindeki doğallığı hiç bi markada bulamadım . Özellikle bundan çok memnunum
203829817_tn30_0.jpg
avonun mat rujlarını bende çok merak ediyorum mutlaka deneyeceğim :)

Maybelline Falsies black drama
Kaşık fırçalı rimellere alışkın değilim belki ondan olsa gerek bu rimeli pek sevemedim
kirpiklerimi yapıştırdı. dolgunlaştırma etkisi yok gibi.
çoğu blog sahibi black drama olanı değilde klasik falsiesi daha çok begendiğini yazmış.
onu denemedim bilmiyorum.
fiyat 15 lira
Bende bunu kulanyorum cok sevdım kıprıklerımı uzatıo acaba yanısmı kulqnyorsunuz kıvrk olan kısmı alatan yukarı cekın dolgun gosterıo

Bende bunu kulanyorum cok sevdım kıprıklerımı uzatıo acaba yanısmı kulqnyorsunuz kıvrk olan kısmı alatan yukarı cekın dolgun gosterıo
merhaba sanırım ilk aldığım dönemde yanlış kullanmışım.
çünkü şu an favori rimellerimden biri oldu. :KK51:

IMG_0157.jpg

Watsons ve migrosta anneler günü indirimi başlamıştı kızlar
watsonstan rimeli 12 liraya aldım
nivealar set halinde 12 liraydı migrosta. deodorant ihtiyacım vardı iyi oldu. 1 taşla 3 kuş resmen.
arko kremin kokusunada bayılıyorum.

0111034-001.jpg

Flormar kapatıcıyı tavsiye ederim, topaklanma vs yapmıyor. Kapatıcı sürdüğünüz hiç belli olmuyor, çok doğal duruyor. Kapatıcılık seviyesi çok yüksek diyemem ama benim için yeterli ölçüde..

blogger-image--450859206.jpg

Pastel'in bu ruj serisi çok güzel cidden.. Matlığı, duruşu, kalıcığı.. 20 numaralı rengini kullanıyorum. Tavsiye ediyorum.

arkadaşlar yukarıdaki yorumum konu dışı olmuş.farklı bi topikte paylaşıyordum burayı takip ettiğim için direk buraya yapıştırmışım.özür diliyorum.ve paylaşımlarınızı zevkle takip ediyorum. Mascara Mascara bi blogun varmı

arkadaşlar yukarıdaki yorumum konu dışı olmuş.farklı bi topikte paylaşıyordum burayı takip ettiğim için direk buraya yapıştırmışım.özür diliyorum.ve paylaşımlarınızı zevkle takip ediyorum. Mascara Mascara bi blogun varmı
çok teşekkür ederim. blog açıcak kadar tecrübeli değilim ki olsam bile zamanım yok kpss falan uğraşıyorum. burda yazıyorum sadece kendi çapımda :)

çok teşekkür ederim. blog açıcak kadar tecrübeli değilim ki olsam bile zamanım yok kpss falan uğraşıyorum. burda yazıyorum sadece kendi çapımda :)
Ya ben balm in bazıni da aldım ama hala fondötenim koyulaşiyor yarın istanbula gideceğim kryolon marka nerede satılıyor ayrıca birde ben bu koyulasma işine nasıl bir çözüm bulabilirim

Ya ben balm in bazıni da aldım ama hala fondötenim koyulaşiyor yarın istanbula gideceğim kryolon marka nerede satılıyor ayrıca birde ben bu koyulasma işine nasıl bir çözüm bulabilirim
cildi yağlılarda oksitlenme daha çok oluyor. bende de aynı sorun vardı. şimdilerde bıraktım fondöteni. kryolon hakkında bir bilgim yok malesef.

Kızlar ben bugünlerde sürekli sabah akşam loreal'in üç etkili cilt düzgünleştirici toniğini kullanıyorum normal ve karma ciltler icin olanını.. Gerçekten cok memnunum eğer tonik arıyosanız tavsiyemdir:)

Bu arada fondöteni gün icinde yağlanma veya kusma yapan bayanlar size ufak bi tüyo vereyim bende yeni keşfettim ve yaglandıkca kat kat pudra sürerek aslında o görüntüyü daha da berbatlaştırıyoruz bence. Beauty blenderımı yanımda taşıyorum kurumuş oluyor o zamana. Hemen kusan bölgelere tampon hareketlerle tekrar yediriyorum ve düzeliyor.
Pudranın fondöteni parçalamış kötü görüntüsü de oluşmuyor böylece:)

Kızlar ben bugünlerde sürekli sabah akşam loreal'in üç etkili cilt düzgünleştirici toniğini kullanıyorum normal ve karma ciltler icin olanını.. Gerçekten cok memnunum eğer tonik arıyosanız tavsiyemdir:)

Bu arada fondöteni gün icinde yağlanma veya kusma yapan bayanlar size ufak bi tüyo vereyim bende yeni keşfettim ve yaglandıkca kat kat pudra sürerek aslında o görüntüyü daha da berbatlaştırıyoruz bence. Beauty blenderımı yanımda taşıyorum kurumuş oluyor o zamana. Hemen kusan bölgelere tampon hareketlerle tekrar yediriyorum ve düzeliyor.
Pudranın fondöteni parçalamış kötü görüntüsü de oluşmuyor böylece:)
Beauty blender ne acaba

X