Göz Çevresi Bakımı Kullandigim cosmed göz kremi gozlerimi yakıyor

Fiona34

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
26 Mart 2018
145
75
50
Merhaba 3 gündür cosmed marka göz kremi kullaniyorum.sürdükten sonra göz cevremde bir hafif isi ve yanma hissediyorum bu normal mi yoksa alerjik bir durum mu soz konusu sonra geciyor. Daha once kullandigim keemlerde bunu yasamamistim. Yardimci olurmusunuz simdidene tesekkurler..

Ya krem iyi bir krem değil ya da cildiniz tepki verdi bu kreme.Yani allerjik bir durum..Aldığınız yerle bir görüşün bence...

Ya krem iyi bir krem değil ya da cildiniz tepki verdi bu kreme.Yani allerjik bir durum..Aldığınız yerle bir görüşün bence...
Kremi yillar once bana bir dermotolog onermisti ona guvenerek aldim. Aldigim yerle görüştüm bana alisma süreci vardir 10 gun kullanin sonra firmaya yollayalum dediler. Ilk kez basima böyle birsey geliyor. Sürdüğüm yerlerde yanma ve sicaklana hissi ve birkac dakika sonra geciyor kullanip kullanmamak arasinda kaldim.

Dedikleri gibi yapın o zaman belki de alışma sürecidir.Eğer devam ederse o zaman yollarsınız.Dermotolog ta önerse her ürün herkese iyi gelmeyebilir..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…