Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Küçük göğüsler...:(

Şahsen Enistem ablama göğüslerini büyütme teklifinde bulunmuş(( mesela

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

aynıı durumu yaşasam çok üzülürdüm şahsen...ablanızın ölçüleri nasıldı.benim gibi çok küçükmü yoksa normal ama eşi daha büyük olmasını istiyor

mersin yağıyla bi kaç düzenli bi şekildemi yaptınız.cm olarak ne kadar farketti ölçünüz acaba?

Açıkcası çok düzenli yapamadım bi kaç günde bir gece yatmadan önce sürüyordum bi kaç seferden sonra etkisini hissedeceksiniz zaten ve ölçmedim maalesef canım

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

ne güzel :) aslında olması gerekende bu.ilerde evlilik olursa benimde aklımda bu soru işareti var mesela ama ondan ziyade kendim iyi hissetmiyorum.bunu karşı tarafada hissettiririm gibi geliyor.

ne güzel :) aslında olması gerekende bu.ilerde evlilik olursa benimde aklımda bu soru işareti var mesela ama ondan ziyade kendim iyi hissetmiyorum.bunu karşı tarafada hissettiririm gibi geliyor.

ben onun ıcın bı teklıfte bulunmuştum göguslerımı buyutturmek gıbı ama o bunu ıstemedı..mınnak mınnak sevıyoo memecıklerı

erkekler yan parçalara çok takılmıyorlar merak etme

75 takacağına 70 tak daha iyi hissedersin Vallahi neden bu kadar büyük meme merakı var anlamadım tamam kimisinin zerre yok slikon taktır. Ama bir avuç dolusu varsa şükrek destekli bikiniler sütyenler en büyük destekçimiz Artık çıplak pozisyonlarda da

O na dikkat çekmezsin ki erkekler iri de ufakta fark etmiyor bence 1 avuç olsun biizim olsun derdindeler.

doğal yöntemlerle vakit kaybetme bence. Maddi durumun el veriyorsa silikon yaptır. Göğüs estetiğiyle ilgili arkadaşların yazdıklarını oku, ben cesaretimi öle kazandım şahsen. önceden bende hiç düşünmüyordum.
eğer doğal yöntemler işe yarasaydı, dünyada bu kadar insan bu ameliyatı olmazdı. korkma canım, yalnız değilsin

benimkilerde küçük ya ve bende isterdim biraz büyümesini :84: kilo alınca büyümesi doğruysa benim işime gelir. onun dışında doğal yollarla büyüme oluyorsa bende istereeemm :109:

80 bedenim ve acikcasi 75 ve daha bile kucugu falan olmak isterdim

ya ben ne yapayım? göğüs altı 90 cm, göğüs çevresi 98. 42 beden giyiyorum, a cup'ı zor dolduruyorum. 90a diye bir sütyen bedeni bile yok

ya ben ne yapayım? göğüs altı 90 cm, göğüs çevresi 98. 42 beden giyiyorum, a cup'ı zor dolduruyorum. 90a diye bir sütyen bedeni bile yok

sizinkide çok büyük olmasımı sıkıntı.Derlerya hani herşeyin ortası güzel bizimkide o misal..yani ben sutyensiz dümdüzüm
fazla büyükte olmasını istemezdim..bu kadar küçükte..

utaniyorum 😂😂😂

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…