Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Küçük göğüsler...:(

doğal yöntemlerle vakit kaybetme bence. Maddi durumun el veriyorsa silikon yaptır. Göğüs estetiğiyle ilgili arkadaşların yazdıklarını oku, ben cesaretimi öle kazandım şahsen. önceden bende hiç düşünmüyordum.
eğer doğal yöntemler işe yarasaydı, dünyada bu kadar insan bu ameliyatı olmazdı. korkma canım, yalnız değilsin:KK34:

silikon konusunda tek soru işaretim doğallık...
ve sonrasında yok sertti yumuşaktı vesaire süreleri..o forumada baktım çok ağrılı oluyormmuşş korktum..tekrar çıkarttıranlar 2.defa yapanlar.
en az bir sene yumuşamasını bekleyenler...
off offf:26::26::26:

Benimkide 85 ve omuzlarım geniş oldugu için biri anyaya bakıyor öbürü konyaya :KK17:

sizinkide çok büyük olmasımı sıkıntı.Derlerya hani herşeyin ortası güzel bizimkide o misal..yani ben sutyensiz dümdüzüm
fazla büyükte olmasını istemezdim..bu kadar küçükte..:KK43:
canım ben orda 90-98 yazınca büyük sandın herhalde. :KK1: benim küçük ellerimi bile zor dolduruyor. ben de sütyensiz dümdüzüm :KK1: 90 cm sırt genişliğim. 98 cm meme + sırt genişliği. şişman olmama rağmen 8 cm memem var yani benim :KK1:

Son düzenleme:
75 takacağına 70 tak daha iyi hissedersin :KK9: Vallahi neden bu kadar büyük meme merakı var anlamadım tamam kimisinin zerre yok slikon taktır. Ama bir avuç dolusu varsa şükrek destekli bikiniler sütyenler en büyük destekçimiz :KK60: Artık çıplak pozisyonlarda da

O na dikkat çekmezsin ki erkekler iri de ufakta fark etmiyor bence 1 avuç olsun biizim olsun derdindeler.
:KK30::KK53:

işte canım sorunda orda bi avuç dolusu kadar bile yok benceki ellerim küçüktür:KK1:
benim göğüs altı 68 üstten 79-80 cm gibi.
sutyensiz dümdüzüm.
büyük göğüslerim olsun diye takıntı değilde normal ölçülerde dolgusuz bi 75 i doğal yollarla büyütebilirmiyim onu merak ediyorum.
yani bu cm olarak 87-88 cm e denk geliyor istediğim:KK14:

canım ben orda 90-98 yazınca büyük sandın herhalde. :KK1: benim küçük ellerimi bile zor dolduruyor. ben de sütyensiz dümdüzüm :KK1: 90 cm sırt genişliğim. 98 cm meme + sırt genişliği. şişman olmama rağmen 8 cm memem var yani benim :KK1:

şimdi anladım tamam :KK34:
yani zaten önemli olan göğüste aradaki cm farkı..zaten cup ölçüsü ona göre belirleniyor.
yani aynı sorun yaşıyoruz sayılır

şimdi anladım tamam :KK34:
yani zaten önemli olan göğüste aradaki cm farkı..zaten cup ölçüsü ona göre belirleniyor.
yani aynı sorun yaşıyoruz sayılır
zayıf insanlarda küçük göğüs yadırganmıyor. benim göğüslerim, fazla kilomdan dolayı oturunca 2 kat olan göbeğimin 3. katı gibi duruyor resmen. kilo verince de ilk göğüsten gidiyor, iyice küçülüyor. kilo vermek istemiyorum o yüzden. zayıf ve küçük göğüslü kızlar haline şükretsin bence. :KK14:

Ben çocukluğumdan beri zayıf olduğum için haliyle göğüslerde gelişmesi 70 beden destekli takıyorum hayatımda hiç desteksiz kullanmadım dolmaz yani. 70 beden destekli tam oluyor ama tam desteliler var her yeri dolgulu olan onlarda 75 te takıyorum en rahatı 70 hep 75 takıyordum ama büyük duruyordu rahatsız oluyordum dışarıdan belli oluyordu sütyenle büyüttüğüm filan şimdi 70 e düştüm daha rahatım.Tabii sütyeni çıkarınca dümdüz yani. Ama napalım yani eşim açısından bir sorun yok 6.5 senelik evliyim en çok bikini bulmak zor oluyor çünkü genelde 36 beden alt oluyor kalça var ama üst olmuyor aramak gerekiyor işte. Hiç sorun etmeyin yani silikonda olabilir tabi ama erkekler silikondansa doğalını daha çok tercih eder bence. Bakın Demet Akalın silikonu ilk yaptıranlardanmış zamanında ama o kadar çok yaptırmış ki beğenmediği ya da sorun yaşadığı olmuş şimdi çocuğu olunca emzirememiş süt varmış silikon taktıranlar emzrebiliyormuş ama uçlarına da işlem yaptırdığı için zamanında olan süt göğüsten gelmiyormuş emzirememiş ne zor bir durum ilaçlarla sütün kesmişler.

Bi ara Ajda Pekkanla özdeşleşen Guava die bi meyveden bahsediyolardı. Haberlerde falanda izlemiştim hatta. Aktarlarda satılırmı bilmiyorum netten araştırın bi isterseniz. İddaya göre ajda pekkan da hiç göğüs estetiği yokmuş bu meyveyle güzel görünüyomuş.Ne kadar doğrudur bilemicem tabi.

Ben çocukluğumdan beri zayıf olduğum için haliyle göğüslerde gelişmesi 70 beden destekli takıyorum hayatımda hiç desteksiz kullanmadım dolmaz yani. 70 beden destekli tam oluyor ama tam desteliler var her yeri dolgulu olan onlarda 75 te takıyorum en rahatı 70 hep 75 takıyordum ama büyük duruyordu rahatsız oluyordum dışarıdan belli oluyordu sütyenle büyüttüğüm filan şimdi 70 e düştüm daha rahatım.Tabii sütyeni çıkarınca dümdüz yani. Ama napalım yani eşim açısından bir sorun yok 6.5 senelik evliyim en çok bikini bulmak zor oluyor çünkü genelde 36 beden alt oluyor kalça var ama üst olmuyor aramak gerekiyor işte. Hiç sorun etmeyin yani silikonda olabilir tabi ama erkekler silikondansa doğalını daha çok tercih eder bence. Bakın Demet Akalın silikonu ilk yaptıranlardanmış zamanında ama o kadar çok yaptırmış ki beğenmediği ya da sorun yaşadığı olmuş şimdi çocuğu olunca emzirememiş süt varmış silikon taktıranlar emzrebiliyormuş ama uçlarına da işlem yaptırdığı için zamanında olan süt göğüsten gelmiyormuş emzirememiş ne zor bir durum ilaçlarla sütün kesmişler.

yani o silikonlar yüzünden bebeğini emzirememiş...off kötü bi durum..iyice korktum
:KK53::KK53:

Bi ara Ajda Pekkanla özdeşleşen Guava die bi meyveden bahsediyolardı. Haberlerde falanda izlemiştim hatta. Aktarlarda satılırmı bilmiyorum netten araştırın bi isterseniz. İddaya göre ajda pekkan da hiç göğüs estetiği yokmuş bu meyveyle güzel görünüyomuş.Ne kadar doğrudur bilemicem tabi.

evet canım o bitkiyi araştırdım malesef ülkemizde yok.......:KK43:
Sadece st.herb diye krem üretmişler biraz pahalı ve çok düzenli kullanmak gerekliymiş.
sonuç alanını bi duysam zaten.........

o kremi araştırdım aldım hatta.ama düzenli alamadım tabi iki kremi 300-400 lira tabi bi iki ay anca gider.
düzenli kullanıp sonuç alan varsa onu almayada razıydım.ama yok bulamadım..

Kusur yüze vurmak değilde gerçek bi memnuniyet söz konusumu cnm .onu mrk ediom

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
Ha ha benimkilerde ufak bana gore ama saolsun esimin oek ilgisini cekmiyo gögüsler sinir oluyorum :KK43: dogum kontrol hapi kullanirken füze gibi sismislerdi basarili olmus derdi o kadar ama yinede hic ilgi yok onlara :KK43:

Kilo alırsan göğüslerin de kilo alır ve büyür..
Ben kendiminkileri kamyon tekerleğine benzetiyorum, yaz geldi ki çile çekme sezonu açıldı ben gibi koca memeli bayanlara... :KK9:
Olmadı pamuk falan koy şekerim.. Valla büyük rahatlık seninki kıymetini bil..

Ha ha benimkilerde ufak bana gore ama saolsun esimin oek ilgisini cekmiyo gögüsler sinir oluyorum :KK43: dogum kontrol hapi kullanirken füze gibi sismislerdi basarili olmus derdi o kadar ama yinede hic ilgi yok onlara :KK43:

Hangi doğum knrtol hapi bu. Doktoruna gidip kendiminkini degistiryim

Beden büyümesi oldumu.ayni beden mi takiosun

Yok o kadar degil 80 takiyodum ayni ama aynada bakinca dolgun onceden hosuma gitmiyordu daha ufaktilar

Hangi doğum knrtol hapi bu. Doktoruna gidip kendiminkini degistiryim

Su an ismini hatirlamiYorum
Canim epey oldu almayali ama sirf bu yuzden dusunmuyo degilim yani :)) kullanmayi... gercekten 2 beden nerdeyse sistiler silikon takmis gibi ama aciyorduda dokunamiyordum Biraktim devam alsam herhalde 100 leri gecerdim :KK70: epeynyan etki yapti bu konuda :)) yarin bakar yazarim ismini

Son düzenleme:
Su an ismini hatirlamiYorum
Canim epey oldu almayali ama sirf bu yuzden dusunmuyo degilim yani :)) kullanmayi... gercekten 2 beden nerdeyse sistiler silikon takmis gibi ama aciyorduda dokunamiyordum Biraktim devam alsam herhalde 100 leri gecerdim :KK70: epeynyan etki yapti bu konuda :)) yarin bakar yazarim ismini

Çok sevinirim.... Ben Diane35 kullaniom 2 yildir.tik yok

çok zayıfsın canım kilo alınca büyüyor benim öle oldu :) :KK1::KK1:

Çok sevinirim.... Ben Diane35 kullaniom 2 yildir.tik yok

bekar kızlarda doğum kontrol hapı zararlı değilmidir sizce?
bilmediğimden soruyorum

X