Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Doğal göğüs büyütme denendi %100 işe yarıyor

Hannahh

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2015
274
109
Arkadaşlar hesabı yeni açtım. Sırf bu durumdan muzdarip olan arkadaşlara bi nevi de olsa yardımcı olmak istedim.

Öncelikle yıllardır kafama taktığım küçük göğüslerimi sadece estetikle büyütebilceğime ikna olmuştum. Doğal yöntemlere hiç bi şekilde inancım yoktu.

Hele ki göğüs büyütücü hap mış ilaçmış hayatta inanmamda güvenmemde sırf para tuzağı derken havaların soğumasıyla geçen hafta çok kötü hastalandım.

Ihlamur içtim sürekli. Annem hasta olduğum için ADAÇAYI, YASEMİNLİ YEŞİL ÇAY, KUŞBURNU vs almış faydalarını bilmeden belki iyi gelir diye.

Neyse ben tek tek araştırdım ona göre içmek açısından. Bitki çayıda olsa yan etkileri olabiliyor bilirsiniz.

Neyse adaçayını araştırırken bi forumda göğüsleri büyüten bi etkisi olduğunu okudum. Allah allah nasıl olabilir diyip detaylı bir şekilde araştırdım meğer östrojen içeriyomuş. Doğal kadınlık hormonu sağlıyomuş.

Neyse araştırmalarım devam ederken kadınlar kulübünde bi üye nin adaçayı ve rezene ile göğüslerini 10 cm bi farkla büyüttüğünü okudum.

Sonra denesemmi diye düşünürken bi umutlandım. Sonra denemeye koyuldum. İnanırmısınız sadece 1 haftadır içiyorum ama bu kadar süreye rağmen göğüslerimde gözle görülür bi büyüme var gerçekten 1 hafta önce dolguluyla bile dolmuyodu göğüslerim evde sadece 1 tane dolgusuz sütyenim var 80 beden onu doldurdu hatta taştı inanabiliyomusunuz. Daha ölçmeye başlamadım ama yarından itibarensürekli ölçüp gelişmelerden haberdar edicem siz değerli hemcislerimi.

Mucize gibi gerçekten Allah o yazıyı paylaşan hemcinsimden razı olsun çok mutluyum ☺☺

Sorusu olan varsa buyursun sorsun seve seve yardımcı olurum sakın umudunuzu kaybetmeyin!!

Büyük göğüsler hayal değil...

Hayır canım her gün bir tutam adaçayı ve 2 çay kaşığı rezeneyi kaynamış suda 5 dakika bekletiyorum. Ardından süzüp hiç şeker atmadan içiyorum. Ayrıca hergün 10 dk boyunca kakao yağı ile göğüslerime masaj yapıyorum. Ama yağımı değiştircem kokusu rahatsız ediyo çilek yağına geçicem. Sadece bunları yaptığım halde inanılmaz bi değişim var hâlâ büyümeye devam ediyor. Hafif bi sızı var dokununca ağrıyo göğüslerim bu dahada büyüyeceğine işaretmiş sabırla bekliyorum sonuçlarımı

Caylardan olduguna emin misin ? Belki de adet olacagin icin sismis. Sahsen bende adet olmadan onceki 10 gun ve adetin ilk 3 gunu buyuyor tabiki sonra eski haline donuyor

Caylardan olduguna emin misin ? Belki de adet olacagin icin sismis. Sahsen bende adet olmadan onceki 10 gun ve adetin ilk 3 gunu buyuyor tabiki sonra eski haline donuyor

Canım daha 15 gün var adetime bittikten 1 hafta sonra başladım

Vay be iyiymis kac yasindasin buyume caginda mi goguslerin bu kadar kisa surede etki ettigine gore cok sanslusin bence:KK66:

Yaş 22 balım büyüme çağında bile böyle değildi bilmiyorum bünyeylemi alakalı ama cidden etkisi çok büyük ☺

Ben 16 yasindayim adacayi vs. Seyler icsem hormonlarimi bozar mi acaba :KK43: :'(

Bence içme çünkü zaten ergenlik çağında olduğun için vücut doğal östrojen üretiyo bol bol su iç yeşillik ye eğer 20 yaşına kadar bi gelişim olmazsa başlarsın. Oynama hormonlarla daha çok erken

Canım bende 20 yaşındayım alt 70 üst 74 benimde bende bugün başladm inşallah güzel sonuçlar alırım

Canım bende 20 yaşındayım alt 70 üst 74 benimde bende bugün başladm inşallah güzel sonuçlar alırım

Kızlar En Çok masaja dikkat edin hergün bi 5 dk nızı ayırın mutlaka masaj yapın kalıcı sonuç masajda zaten çilek yağını öneriyorum canım hem kokusu güzel hem zararı yan etkisi yok. Ama ben adaçayına ara verdim bayaa iştahımı açtı kilo almaktan korkuyorum açıkçası.

Kızlar En Çok masaja dikkat edin hergün bi 5 dk nızı ayırın mutlaka masaj yapın kalıcı sonuç masajda zaten çilek yağını öneriyorum canım hem kokusu güzel hem zararı yan etkisi yok. Ama ben adaçayına ara verdim bayaa iştahımı açtı kilo almaktan korkuyorum açıkçası.
Ay valla canım ben bi yandanda kilo almaya çalıştığım için problem olmıcak galiba bende :) Keşke kilo alsam yani :)
dediğin gibi masajada başladım buz flan da iyi geliyormuş onuda deniyorum bakalım :)

Ay valla canım ben bi yandanda kilo almaya çalıştığım için problem olmıcak galiba bende :) Keşke kilo alsam yani :)
dediğin gibi masajada başladım buz flan da iyi geliyormuş onuda deniyorum bakalım :)

Canım günde 2 bardaktan fazla içme sakın hormonların dengesini bozabilir yoksa. Doktorlar sakın 2 bardağı geçmeyin diyo. Hormonları etkilediği için Allah korusun kısırlığa kadar yol açabilir. Aman diyim dikkat et o konuda. Kilo almayada çalışıyosan Ohh mis tam senlik bi program ay yok valla ben istemiyorum kilo filan formumdan gayet memnunum Allah korusun ☺

Canım günde 2 bardaktan fazla içme sakın hormonların dengesini bozabilir yoksa. Doktorlar sakın 2 bardağı geçmeyin diyo. Hormonları etkilediği için Allah korusun kısırlığa kadar yol açabilir. Aman diyim dikkat et o konuda. Kilo almayada çalışıyosan Ohh mis tam senlik bi program ay yok valla ben istemiyorum kilo filan formumdan gayet memnunum Allah korusun ☺
Bakalım canım zaten bi akşam içmeyi düşünüyorum. Hormanlarım pek düzgün değil sanırım zaten daha fazla bozulmasın :-)

Hormonları tetiklediğine göre, çayı içmeyi bıraktığın zaman kısa sürede göğüsler yine küçülür mü diye düşündüm açıkçası. Hani adet yaklaşınca olan büyüme gibi bir şey mi acaba. Bu arada her gün içmek adet döngünüzü de etkileyebilir dikkat edin kızlar hormonun şakası yok.

Hormonları tetiklediğine göre, çayı içmeyi bıraktığın zaman kısa sürede göğüsler yine küçülür mü diye düşündüm açıkçası. Hani adet yaklaşınca olan büyüme gibi bir şey mi acaba. Bu arada her gün içmek adet döngünüzü de etkileyebilir dikkat edin kızlar hormonun şakası yok.

Yok canım adete yakın büyümeden daha dolgun gözle görülür büyüme oluyo. Bakalım henüz aynı ama içtiğim günler göğüste ağrı sızı vardı büyümeden kaynaklanıyor sanırım. 2 gündür içmiyorum sızı ağrı azaldı hafif var sadece bekliyorum eski haline dönerse yazıcam. Ama kilo aldırdığı kesin yani özellikle bacak ve bel

BUgün denemeye başlıyorum adaçayı içmeye hadi bakalım :)

BUgün denemeye başlıyorum adaçayı içmeye hadi bakalım :)

Canım dikkatli ol ciddi anlamda kilo aldırıyo basen yapıyo beni 1 haftada şişirdi şu an yaptığı baseni ve genişlettiği incecik belimi tekrar inceltmeye çalışıyorum platesle

Aslında kilo problemim yok ama aldırıyorsa sıkıntı tabi.
Teşekkürler uyarı için