Küçük Düşün Büyük Olsun!

kızlar perşembe kuaför işlerimi halletmeyi planlıyorum
eşimin işi belli olmaz cuma dan hadi çıkalım derse hazır olayım
nasip olursa cumartesi yolcuyuz
uzun bir yol programı var
sağlıkla keyifle gidip geliriz inşallah

Dönüşte okul alışverişi ve kışlık hazırlığı
bir detaylı bir sonbahar temizliği olur
annemler memleketten gelirse
oğlan okuldayken sabahtan kaçarım, bir kaç saat
hatta hamama gitmek istiyorum
çocuğun okulu sabah 8:50 akşam 16:30 biraz uzun bir vakit
babası bırakacak ben alacağım öyle anlaştık
çıkış saatine eşim yetişemez bana kalır o iş
sabah zaten işe gidiyor eşim bırakır

düzeni kurduktan sonra
bol bol film izlemek ev kitap okumak istiyorum :)
zaten bu yıl dersler yoğun olur
kalan vakit ödevlerle geçer gibi görünüyor

bu akşam yemek yok
ama kıymalı yumurtalı bir şeyler yaparım diye düşünüyorum
yarın burada ki arkadaşlar kutlama yapacaklarmış bizim için
ayrıca akşamına da eşim bir plan yapmış
oğlum fıs fıs yapıyordu oradan çaktım
benden haberler şimdilik bu kadar

Ne güzel
Emekliliğini hayalini bile kuramıyorum daha 20 yılım var

Ben taaa 2042 de emekli olcam. Gelde kafayi yeme Benim yerimede uykunu al ve keyfli seyler yap olur mu?
Bu arada cok geçmiş olsun. Tekrarlamaz insallah gecen yasadiklarin.

Hic canını sıkma
Kocanı alma arabaya
Ben 10 yıldır aktif kullanıyorum
Hala o yanımdayken kullanmam söylenir beğenmez elim ayağıma dolaşır panik olurum
Zaten genel sebep elim ayağıma dolaşması yalnız daha rahatım ya.elbet korkum paniğim var araba konusunda ama elin ayağına dolaşması hepten kötü. Çok güzel anlatmışsın. Mesela bugün çok daha yoğun ve hiç tek başıma gitmediğim yere yüzme kursuna götürdüm Elayı. korkmadımmı elbet korktum. Heyecandan avuç içlerim terledi. Ama elim ayağıma dolaşmadı en azından. O daha kötü insan yapmadığı şeyleri yapıyor, bildiğini unutuyor.
Ehliyet almadan da bir kabus yaşatmıştı
Daha iki defa derse girmişim. Annemlerin oraya gitmiştik. O ara Ela 1 yaşında. Anneme bıraktık. gel çalışalım dedi ama kar kış ve kar yağıyor. Gittik sürücü eğitim alanında çalışıyoruz. Işıklarda durduk. Bana dedi sağa dönermisin. Dönerim dedim. Tabi o ara el frenini çekmiş. Haberim yok. Çünkü heyecan yaptım. Daha eğitim bile görmemişim adam gibi.paniğim korkum aşırı çok.
Bana el frenini niye indirmedin diye tepkili söyledi. O an tam da dönüş yapıyorım tüm kontrol gitti kaldırıma çıktım. Ve bu defaya kadar bir daha onunla oturmamıştım.
Arabayı değiştirice de bana tepkili söylemezsen başlarım çalışmaya şartı koydum. ama işe huylu huyundan vazgeçmeZ

D dimple81
Anaokuluna başlamadan önce planlayıp yapamadığım şey bu
Bu yıl da 8:50 giriş 14:50 çıkışmış. Etüt istersek 17:00 yi buluyormuş.
Bir ihtimal belki ben de bu senin planladıklarını yaparım.Ama şimdilik etüt istemedim. Okuldan alınca okulun oradaki parkta kesin oyalanırız. O zaten standardımız. Önce de bahçede oyalanıyorduk.
Bir de platese ve bazı kurslara gitmek istiyorım. Ama böyle düşünüp planlayıp yine öylece kalırım kesin
Çoğu kişi ilkokul daha yoğun ödev vs diyorlar.
Hadi bakalım bir umut :)[/QUOTE]

Kızlar iyi geceler,
Bugünün özeti :)
Sabah kahvaltı yaptırdım ben yapmadım çıktık yola.
Gayet de güzel geçti yol. Tabi daha bir düzen vardı o yolda.
Otopark bomboş belediyenin otoparkıydı. Geniş alan giriş çıkış kolay misss tam benlik.korktuğum boşunaymış.
Az bir mesafe vardı yürüdük.
Yüzme için hazırlandık.
Ben izledim.
Yüzme dersi bitince pastanede birşeyler yedim. O istemedi.
Sonra basketbol oynadı parkta. Biraz da parkta oyalandı.saat 15:00 eve gelişimiz.
Bir kahve içtim dinlendim.Elaya da üzüm ve kuruyemiş verdim. Çamaşır attım.evi topladım. Çamaşır katladım.
Eşim komşuyla konuşmuş akşama çağıralımmı dedi. Çağıralım dedim.
Evi süpürdüm. Mutfak ve odaya robotu süpür sil çalıştırmıştım zaten.
Wc lavabo yıkadım.toz aldım.
Yemek yapmadım. Ela çok aç değildi.tost istiyordu akşama onu yaptım.
Zaten gelince birşeyler yemişti.
Mantı pişirecektim. Baktım yok.
Akşam da misafirlerimizle oturduk. Çocuklar oynadı. Biz de şirince şaraplarımızla akşam akşam demlendik çocuklara meyve koydum.yediler.

Babam hiç yaşlanmadan erkenden göçtü gitti..
Hiç yaşlanmadi hic eline baston almadı soyleyecek son sözü varmıydı? konusamadigindan söylemedi bile..
Belki son bir söz diyecekti..
Helal etmismiydi hakkını
Ya da canı son bir sey istemismiydi
Benden razımıydı hic bisey diyemedi..
Sessizce gitti.
Usurdu son zamanlarda yelegi koltugun uzerinde kaldi.
Telfonunun ekraninda kızımın resmi kaldı
Rehberimde ismi kaldı
Wp de resmi kaldı
Kapinınönunde terlikleri kaldı..
Bir vardı bir yok..

Lelliciğim hayat ,bir varmış bir yokmuş.Siz elinizden gelen her şeyi fazlasıyla yaptınız.Hastanesi ,bakımı ,yemeği günlerce ilgilendirir. Vicdanınız rahat.Evladı olarak yanından ayrılmadınız.Acınızı paylaşıp size sarılıyorum.Başınız sağ olsun.Allah rahmet eylesin ,mekanı cennet olsun.

Basin sagolsun Allah mekanini cennet eylesin..

Babam vefat etti..
Ah başınız sağ olsun. Siz çok hayırlı bir evlatsiniz. Elinizden gelenin fazlasını yaptınız. Iciniz rahat olsun. Babanız sizden gani gani razıdır. Son zamanlarında temiz pek yattı cani ne istediyse yaptınız yedirdiniz. Allah size de sizin gibi hayırlı evlatlar nasip etsin.

Başınız sağolsun Allah sizlere sabır sağlık versin

Canım başınız sağ olsun,çok üzüldüm. Allah sabır versin.

Lelim başınız sağ olsun
Mekanı cennet olsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…