Küçük Düşün Büyük Olsun!

Geçmiş olsun, havalar soğudu dikkat etmek lazım..

Bende ev temizliğini kolay yapabilen bir mop var ise almak istiyorum. tavsiye edebilir misiniz. Vileda ile temiz olmuyor gibi anlayamadım. Birde eşyaların yeniliğinden sanırım heryerde pamukçuk birikiyor bunada bir çözüm bulamadım..

dün migrostan laktozsuz 500 lük pnr sütü 6.95 e aldım bugun 9.95 olmuş. pes

dün migrostan laktozsuz 500 lük pnr sütü 6.95 e aldım bugun 9.95 olmuş. pes
Süt cidden uctu:S
Daha fenası kocinin aile kasap,kurbana hayvan bulamıcak millet kesmeye diyorlar.
85 tl kıyma 100 tl olcak yeni yılda diyo amcası.
Hayvanclılk yokki dısa bagımlıyız,dolar artınca hayvanda getiremiyor kimse

Ben deerma kullaniyorum memnunum.
Sadece fıs fisı bozulur mu diye tereddütlerim var nazik davraniyorum bozulmasin diye.
Bence villadadan çok çok iyi ve kullanımı rahat.

Dut kurusu benimde almam lazım crp sınırda onu düşürüyor dut çayı.
Bereketli olsun kuzu.

Bende kargo gelince ne almıştım ki la ben diye Bi düşünüyorum hangi kargom diye.
Eşimde oğlana diyo artik annen ne aldığını bile hatırlamıyor düşün okadar diyo.
Tek kötü alışkanlığım olsundu
Bana mont alt, bana gömlek al diye düşer bana.

Dün kurutulmusgida kargom geldi arkadaş varken.
Nane almistim kurutulmus bütün ev nane koktu nasıl mis.
3 kavanoz nanem oldu yıllarca yeter artık.
Cennet hurmasi kurusunu hemen denedik kahveyle dün arkadaşla yani bana fazla tatli geldi.
Baya tatlıymış demek meyve.
Citir kabak tatlısına düştüm ama dışı citir içi yumuşak çok değişik ilk defa yedim.
Kozalak surubunuda annemle paylaştık zaten 10 gün içinde tüketmek lazımmış.
Pekmezde tam not aldı anam babam usulukaynatilmis odun kokusu var ama şeker ilave yok.
Karauzum pekmezi.

Burası genelde beni yanıltmiyor aldıklarım gzl oluyor.
Kart kesilsin Bi sipariş daha oluşturcam
Tahin az kaldı, salca falan alicam.

Günaydın kızlar

Dün eşimi yolladım markete içecek alırsın kıyma al bir tekerlekte kavurma al dedim. Adamın dünyadan haberi yok gibi sanki..!!
2 tekerlek kavurma almış 100 lira , 1 kg dan az fazla kıyma almış 100 de o 206 lira ödemiş multinettenn.. ay sonuna kdr sebze ve diğer şeyler için 360 lira kalmış kartta

Hiç azı yok bu adamın.. Biraz alıp deneyelim sonra devamını alırız demiyor hiç Önceki gün de sırf destek olsun diye birine 2 kg mandalina ,2 kg ( susuz ekşi portakal ) 2 kg da muz almış gelmiş. Allah affetsin tadı hiç iyi değildi zor bitirdik.

Ya böyle destek olsun diye bende 3 kilo yaprak almıştım ama bu da hakkaniyetli olmuyor.
Sırf para için en kötüsünü satıyorlar.
Hayır hiç satma direk para iste yani cope gitti çoğu.
Ben kadingirisimcilerden alıyorum böyle artık salcaydi yaprakti onlar kazansın.

Her sabah düzenli dvit alıyorum artık.
Pekmezimide yicem başladım.
Sağlık önemli hasta olunca anlıyor insan.

Biri için Hucurat süresi topluyorlar.
Kızı uyutup onu okucam inşallah Allah şifa versin.
Zikirlerimi çekicem.
Dün akşam cekebildim gün içinde yaymam lazim.

Oğlana 10 saatlik Bi biyoloji dersi sorim dedim gittiği kursa en azından 2.5ay haftada 1 saat olsa diye düşündüm.
1000tl istiyorlar.
Birebir ama o iyi.
Galiba 1000tl vericez.
Yazında ing. Kursu bakicam giderim dedi.
Şimdiden Bi kolacan etmem lazım fiyatları nedir acaba, yazın 2 ay gitse yine baya faydası olur.
Seneye çok zor olacak yazdan bir düzen oturtmam lazım.
Üni hazırlık olacak.

Şimdi bize getirdiklerinden daha iyisini satıyomuş almayacağım bir daha diyor ama bir başkasında yine aynı
Tanıdıktan almamak lazım hiç bir şeyi..
Kadıngirişimcilerde de çok hile yapanlar olmaya başladı. Keşke bizim yakınlarımızda olupta görerek alabilsek..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…