Küçük Düşün Büyük Olsun!

Selamm
Dün gün bitmesine yakın enercii geldi.
Fritozde patlıcan kizarttim üzerine sogan et falan harç yaptım yallah fırına musakka oldu.
Haşlanmış fasulye vardi hemen az da kuru yaptım.
Biber dolmasıda yaptım. Bugüne yeter.

Bugün dışarı çıkarıcam kızı
Carrefourami götürsem kararsızım.
Git gel 50tl taksi parası vermem lazım ama en azından kapalı alan oglende kalabalık olmuyor haftaici ya koştururdu
Öğlende uyku saati bir yandan da diyorum parka götürür market gezerim bakim duruma göre

Haftaya 10 derece düşüyormuş sıcaklık çıkarmam.

Günaydınlar
Hayırlı cumalar
Evde aksama yemek yok,sabahın 7sinde ginger bread kek yaptm alkıslar baaanaa
Damy nin tarifle yaptım hem saglıklı hem mütüüüs oldu.
Hatta onun tarifinde esmer seker vardı,benim evde esmer seker yoktu pekmez kattım sadece.
Vala starbucks isine bak karsim
Kendimi de övdüğüme göre güne devam edebilirim.
Yarın icin kafa izni isticem:)
Daha dogrusu cis izni.
Anam asıya gidecek bugun(1 hafta kolum diye yatar muhtmelen:S)
Kvdem de yetistiremez kızı,daha tam adapte olmadı wcye.Bez baglamıyorz aama kacırıyo arada tabi.
O yüzden ben yarın basında olayım dedim
Haftaya da babası durur ondan sonra artık alısır herhlde iyice.
Dün kacırmıslar biraz ögretmen demis taytı attık(kaka yapmıs)
Bian dedim ne giymisti yenilerden mi acaba diye
lcw di sonra hatırladım hee dedim tmm atsınlar bisey olmaz:)
Sabah mini mouse giycem diye tutturdu valla yeni taytla yolladım.
Kociye dedim bu zara bak bunu atmasınlar
Olur bunu atmayın zara bu mu diyim kadına giydirme ozaman diyo:S
Yani yüreğim pıt eder atarlarsa
Saglık olsn dicez napalım:)
Aksma patlıcan kebabı yapayım diyorm
Dün menemen yaptım valla az bezelye vardı.
Bugun yine yemek yokS:

O halılar yikandikca gider canım bendede oluyordu koltuk altları pamuk oluyordu

Selam canlar dün eltime gittik akşam döndük saolsun iki paket iki litrelik sanırım elma suyu güvendikleri bı yerden aliyolar yengesi haslik vermiş oglus 100 harca istediği biseyler al ddi bugün sil süpür koltuk altlarına girdim klozet lavoba yıka balkon sildim oğlusun olmayanları ayırdım yarın kayinvalidem in otarafa gidebiliriz oğlusun başlıkla çıktım A101 e gittim ona biseyler kaju süt burger meyveli süt muz yoktu bazen yiyor evde bir tane kalmış onu yer artık makarna küçük kalem parfüm bana2 paket günlük ped ben kendi markasını alıyorum bir şişe maden suyu iki ekmek 10 lu yumurta oglusa 10 lu mendil cep olandan burnu alınca ondan kullanıyoruz yara olmasın diye 76 kusur buraya bime girdim kuru çayım azalmış yarım kg çay bir paket te ped burdan aldım nasılsa kullamiliyor her ay zamlı 3.5 paketim var karışık gece normal iki ay giderler banaakşama kuru vardı birde sade şehriyeli pilav istedi esim onu yapcam

Selamm saat 11 de evden ciktik.
Parka gittik. Biz gittiğimizde kimse yoktu kresler anaokullar vs Bi dagildi. Coştu park.
Yine salıncak sil falan muhabbeti (yürüyor artık elini sürüyor ama yenemiyorum içim almiyor elinide siliyorum sürekli)

Bir de kardesini sallayan Bi kız kardeşine kraker verirken benimkinede vermesin mi büyük insan olsa uyanırdım ama kızda henüz 5-6 yaşlarında dedesi getirdi onları tatlıda bisi ışık hızıyla aldım elinden Alyanin ağzına atmadan. kızda görmesin üzülmesin diye ayy dur seni duzeltim ben kaymışsın falan diye düzeltirken aldım.
Kraker yemesini geçtim kiz eliyle verdi.
Bi de elinden aldım diye ağladı Bi ton.
AA sıkıldın sen salıncaktan gel yürüyelim diyorum
Aldım insansız hava sahası yerlerde yürüdü biraz.

Ordan cikardim artik 2-3 market gezdik.
Hapycanterden yerli muz aldım 2 kilo 16tl.
Bimdende hamburger ekmegi, sinitzel, 2 pakt 2li mikrofiber bez, ayran aldım 42tl verdim.
Eve gelmemiz 2 oldu.
Uyumadı yolda ama eve yaklaşırken miziklanma başladı.
Hemen elini yüzünü yikadim karnini doyurup uyuttum.

Akşam eşimin maçı var.
Sevdiğim ablama gidecegim poğaça mayaladim.
8gibi pişiririm sıcak sıcak gotururum.
Az da makarna salatası yapicam (yogurt s.k.t 13u)
Annemler kovayla almış yogurt banada almışlar .
Ben az az alıyorum da mayaliyorum.
Bitiremeyiz koca kova
Makarna salatası yapıyorum olanda kızda seviyor
Birazını ablaya goturim yapipda bitsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…