Küçük Düşün Büyük Olsun!

İyi hafta sonları kızlar
10 geçiyordu kalktık kahvaltı hazırlarken kardeşimin eşi aradı arabasi ses çıkarıyordu bozulmuş iyice eşimle sanayiye gittiler bende kahvaltı hazırladım yedik oglusla onunda öksürüğü vardı sabah şurup kalmamış eşime ddim almis kafasında konak oluyor oğlusun cildi zeytinyağı sürdüm basının orasına yikiycam birazdan peşine ben duşa atarım kendimi süpürge tuttum mutfak topladım bulaşık topladım çöp olmuş bir yığın eşimde almamış gelirse çıkcam bı kuskus istediler akşama evde yok alırım geç gelcek gibi olursa hizlidan isterim sabah yumurta yoktu hizlidan gezen tavuk yumurtası süt 30 verdim cüzdanda 8 lira olmuş birde Trendyol yemekte yorum yazmıştım 5 TL kupon vermişler yemekte geçerli

Yarın Florya tarafına gideriz diyordu esim kahvaltıya geç kalkıyoruz bu ara kahvaltılık herşeyde var şükür olmadı akşam için gideriz tesiste yeriz

Trndyolda bi cizme begendim 260 tl.
Alabilirsem onu alcam buay kendime.5 cm kdar minik bi topugu var.Taytla flan güzel durur.
Jeanle de güzel durur sknny ama kim giyiyıor ya jean :)
Ben acayip kısır dögüdeyim tayt cıkarıp pijama giyiyirom.
İse de tayt üstü tunik vs.
Hepten saldım vala
6 sene önce kalem etekle tıngır mıngır stilettoyla gezen plaza kadınydım:)

Sabah erkenden uyandım. Çocuklarda ayrı bir huysuz bugün ? Bende ayrıca bir sinirliyim hayır olsun inşallah.. bugün alışveriş de çıkmayacağım. Akşam yemeğine kayınvalideme gideceğiz. Muhtemelen masrafsız kapanır bu gün..

Oglusu yıkadım duş aldım namaz kıldım Yasin okuyacaktim onu okudum şükür bitti tarhana isladim kiraz saplı çay içiyorum bir makine çamaşır açtım yine yıkanıyor asilcak esim ilacı almış oğlana erken gelmesse tekrar hızlı market yapcam kuskusu isterim artık

Kuş çiftmi tekse yumurta çıkmıyor söyleyim
Yavru Abimgil in kuş tekti erkek yoktu
Yumurta boş
Sırayla yatıyorlar filan
Onun kuş iki kere yumurtladı bir yavru şimdi ikinviler oldu
Bilmiyorum canım tek yumurta şuan sadece kız giriyor erkeği sokmuyor kuşçu ddi erkekler yumurtayı kirabiliyormus ondan anne sokmuyordur ddi 18 gün sürüyormuş kuluckasi baktık bakalım cikcakmi

gonderme sekreter bosver ben cok korkuyorum valla bensiz kalabalik grupla bir yere gitmelerinden .
Yok bende yollamiycam öğretmen 4 veli secicekmis esim seni secmesse ne olcak çocuğun tuvaleti gelir ilgilenmezler kaybolur vs oğlumda sende gel ddi o yüzden iptal ettim farkettim 3 kişi daha iptal ettirdi evhamliyim valla gitmesinin biz götürürüz isterse ddi esim

Benim oglaninda saci hep kepek konak gibi dökülüyor
Kac çeşit kepek sampuani aldık yok.
Saçınıda kısa kestirttim yok.
Bitmiyor.
Sebamed aldım bakalım iyi gelecek mi.
Kizinkini bebeyagiyla yaglayip tanıyordum temizlenmisti.
Mustelanin şampuanı mesela hiç Bi ise yaramamisti boşuna para vermistim.
Sebamed yorumları gzl daha da geçmezse dr. Goturcem.

Kafamı Bi toparlayamıyorum başım ağrıyor sersem gibiyim
Teyzem test vermiş bugün ben pozitif çıkarsam sende yaptır diyo bana.
Onun evindeydik cenaze günü cami hemen onun evin karşısında orda bekledik.
Öpmedim falan ama birlikte mutfakda uğraştık gelen giden.
Maskemi sürekli takamadım evde roza belasından sıcak ortamlarda direk kıpkırmızı oluyor yüzüm. Evde çok sıcaktı.
Tamamen geçmicek sanırım.
Eskiye göre daha iyiyim ama o da atak gibi geliyor sıcakta.

Karniyarik yaptım.
Evi süpürdüm.
2 gün elimi sürmedim ya ev aldı başını gidiyor.
Çamaşır yikiyorum dunden beri as topla as topla.

İhlas okuyoruz anneannem için çarş. Gününe kadar nekadar okursak bagislicaZ.

BEnde de zaman zaman oluyor en güzeli sağlıkocağındaki doktora betasalic damla var onu yazdır sabah akşam saç diplerine sürsün emin ol çok faysadısını göreceksin

Canim ben doğduğundan beri konak oluyordu ara ara yoktu ne zamandır mevsimselde olabilir bilemiyorum cildi çok kuru benim gibi hemen Bepanthol sürdüm yüzüne bacaklarına fln

İnsallah yoktur canım temasliysan sende varsa belirti yaptırırsın

Valla benim kocinin o konuda diline düşenin vay haline bebekken daha yeni koşmayı öğreniyordu. Eşimin babası bizde tabi eşim masanın ayağını baloncuklu naylonla sarmıştı. Zaten heryerde çocuk için korumalıklar vardı bazıları hala da duruyor. Zaten kurumdan şart koşuyorlardı koymak zorundaydık.
Neyse o gün babası gelecek diye çıkardı baloncuklu poşeti, sen ela koşarken pat çarp masanın ayağına yarıldı kaşının orası. Aylarca başımıza kaktı. Bir çocuğa bakamadınız diye söylene söylene. Ayy ya iz kalırsa estetik yaptırırız neler neler. Ben de dedim yay gibi kaşının nazarı oldu o da ne yapalım. Çocuk bu yani.
Eşimin babası şimdi bile diyor, aman aman o gelmeden gelmeyin yanıma, bir şey olur dilinden kurtulamayız diye

Benim kvdem öyle yani koltuktan düstü onun yanında ama hala heryere yastıklar sıkıstırır kenarlara,koltuklarının kolları demirli onun oraları yastıkla kapatır falan
Benim evde ortasehpa vs yoktu korımalık alalım diye diye almadan cocuk büyüdü
Ama benim ev de salon falan ortası bos kenarlarda esyalar o yüzden gerekmedi sanırım

İyigeceler bacımlar
Babam lahmacın yaptırmıs beni unutup(hic sevmem ben Allah affetsin)annem yemegim var ısıtayım sana dedi yok dedim yerim okadr önemli değil
Keske yemegi yeseydimCayır cayır yanıyo midem suan
Giderkn ekler aldım 70 tl.
Annemler kıza bornoz almıslr
Bana da english home dan kristal kadeh
Annemin ceyizinden kristal kadehleri var,gecen onları istedim kız dedim bunları bana ver
Veremem ceyiziimden onlar dedi
Babamın icine sinmemis 4lü kadeh almıs bana gidip kıyamam ya
Kardesimin aldıgı esofmanlardan 1 takımı 18-24 ay
Okadr kücükki 12 aya anca olur.
Bakalım degistircem gidip bu hafta.
Zaranın kalıplarda kücük degil ama niye öyle oldu anlamadım.
Yedik ictik geldik eve.
Koci dedi bidahakine ben alıp getircem,söyletme yemek dedi.
2dir onlar söylüyor ödetmiyorlar

Aynı işte herşeye önlem alır eşim. Biz sehpa bile bir yıl önceye kadar kullanmıyorduk
Korumalarla gezdirecek evde kızı
Ama kaç defa koltuktan sandalyeden kafa üstü düştü. Merdivenden bile yuvarlandı.
Hareketli zaten, gözünün önüne bakmaz savurur kendini sağa sola.
Bir defa da eşimin yanında mutfakta sandalyeden düştü. Dünyası yıkıldı adamın, dışarı çıktı hava aldı stresten adam ya ablam vardı o gün bizde. Bir de diyor ya ne kadar sakinsin sen. Ulan kız yıllardır çocuk bölümümde çalışıyor nelerini gördü. Bu o kadar basit geliyorki ona. :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…