Küçük Düşün Büyük Olsun!

Öğretmen gruptan yazdırmış sınıf annesine müze gezisi olcakmis veli olmayacak 4 veli secicekmis ilgilendiler diye iki sınıf gitcek ddi buraya 40 dakika uzaklıkta gitcekleri yer esim sen gitmessen gönderme ddi ogretmende kesin bişe demedi o yüzden yollamiycam albüm alacaklarmis 50 TL ona yollayacağım resim çekilmişti masraflar bitmiyor

selam kizlar ben de yazamadim kiyafet alisverisi yapmaya calisiyorum .gozunu seveyim bu croplari bu kista kim giyiyor kiyafetlere bakarken icim usuyor hayie sanki usumesem bu gobegimle crop giycekmisim gibi oldu yanlis anlasilmasin .
4 yildir hic kiyafet almiyorum desem yalan olmaz sanirim .gebelik oncesi gebelik dusunuyorum diye gebelik sonrasi da evdeyim derken fiyatlar ne olmus oyle ya

gonderme sekreter bosver ben cok korkuyorum valla bensiz kalabalik grupla bir yere gitmelerinden .

Ya göbeği üşümüyomu be bunların nasıl bir giysi Töbe yarabbimçalı süpürgesi ile dövesim var

Okulda bi kadın var kapalı ama alt taraf o biçim mine etekten daha mini ince çorap
Makyaj herhalde kutuyla yapıyı kadın makyajı
Bigün sabah okula gec kalmış arabadan bi indi gece görsem korkarım
Makyajsız halinden
Edebiyle giyinmiyo örttüğü ne diycen kadın halimle gözüme takılıyor
Millet şaşmış
İyice dedim

Kuş çiftmi tekse yumurta çıkmıyor söyleyim
Yavru Abimgil in kuş tekti erkek yoktu
Yumurta boş
Sırayla yatıyorlar filan
Onun kuş iki kere yumurtladı bir yavru şimdi ikinviler oldu

İyi geceler,
Gece kuşu ben geldim :)
Ancak bakabildim. Gündüz arkadaşı kahveye çağırdım. Öğlen annesiyle geldiler.
Saat 3 te okuldan mesaj geldi erken alın diye. Ona gitti. Geldi.Sonra çocuklar oynamak isteyince bırak oynasınlar dedim. Ara ara aradı gayet güzel oynuyorlar ben de sarma sarıyorum dedim
Yaaa ben sarma sarıyorum valla o kadar rahattıki. Bir de bu arkadaşın oğlu sakin Elayla çok güzel oyun kuruyorlar. Kavga yok çok şükür. Dilimi ısırayım maşallah. Hep çok uyumlu oynuyorlar. Arkadaş kaç defa aradı. Sordum gitmek istemedi. Neyse en son geldi aldı.
Sonra Elayla oturduk masaya. Sarmaya çalıştı kuzum. Sonra kalktı el yıka falan.
Kardeşim aradı görüntülü. Kıza yemek yedirdim.
Bugün teyze gelecekti, eşimle geldiler. Eşim kardeşini aramış söylemiş bu haftada sizinle Elaya doğum günü yapacağız. O da bakarız demiş. Gelmesinler istemiyorum dedi.
Neyse Ela teyzeyle balon oynuyordu. Paaatt diye bir ses geldi ardından ağlama. Eyvahh dedim gitti. Tv ünitesine burnunu çarpmış. Nasıl içim acıdı anlatamam. Eşim de kızdı teyzeye söylendi. Niye orada oynatırsın çocuğa tehlikeli düşer diye düşün falan. Biraz detaycıdır bu konuda da. Ama haklı.
Akşam oturduk falan. Elanın uykusu geldi. Ben de sarmayı yarım bırakmıştım. Az bişey kaldı bitireyim dedim. Teyze Elayı uyutmak istedi. Bebeklikten bu yana çok istiyor ama ela illa benle uyumak istiyor. Ben annemle yatacağım dedi. Israr edince,O zaman sen alttaki yatakta yat annem yanımda yatsın dedi babasına da aynı şeyi söylüyor.
Teyze dedi gel seni istiyor. İşim bitti gittim odaya yavaşça hop kalktı. Teyze de diyor, tam dalıyordu. Oysa gözler fıldır fıldır.
Kadının içine dert oldu Elanın onunla uyumaması. Bu konuda çok içleniyor.
Büyüyünce uyur sanırım.

Ben de 4 yıldır kıyafet almıyorum. Zayıfladım eskiler yeni oldu
Zaten evdeyiz ne gireceğiz. Crop olabilir bak evde
Zaten şu modayı bir tutturamadılar, mağazaya gidiyordum komple arap tarzı modaydı, şimdi de mini mini croplar. Bir orta yolu yok.
Bir de artık kendime birşey bakmaya gidiyorum hoop bir bakıyorum, kendimi çocuk mağazasında buluyorum. :)

Başınız sağolsun canım, mekanı cennet olsun. Yazdıklarını okurken çoook duygulandım. Herşey ne kadar da güzeldi

Bu ay herkes çok geldiğini söylüyor.
Açıkcası bana da bu yıl çok geldi gözüme. Yeni geldi. 98 tl. Gündüz kapatıyorum sıcak oluyor. Geçen yıllar bu zamanlar 40 ödüyordum. Üstelik kapatmıyordum.
Arkadaşın annesi sayaç değişmediği için her daireye biçtikleri değer var onu yansıtıyorlar dedi. Sayaç parasını bizden tahsil ettiler.
Neyse aradım müşteri hizmetlerini. Sayaçla alakalı değil dedi. İsterseniz kayıt tutalım kontrol edilsin dedi. Kayıt açtırdım. Çok ücret değil ama niye bu yıl iki katı anlamadım, genel olarak bir zam var belli.
Sitede çok kişi ücretten yakınmış.

Ben de duydum haberi. Gerçekten böylelerinin cnsl org. kesilmeli bence, can çekişe çekişe gebersinler. Ve korku olsun insanlarda. Dünya ne hale geldi. İnsan değiller ya böyleleri.

Bu ara okullarda yoğun sanırım. Eşimin patronun oğlu covit, tabi patronunda birşey yoktu. Test yaptırmış pozitif çıkmış.
Belirtileri karantinadayken oluşmuş.

Bizim de nerde yediinn paraları söyle öğrendi
Repertuarımızda, hayat bayram olsa, güzel günler göreceğiz çocuklar, bir gülüşü var, bim bam bom, bir de kavuşma şarkımız, sen elimden tut ve sen geldin bahar geldi :)
Duyduklarını hemen söylüyorlar.

Bugün hayat sigortası paramı yatırmışlar nihayet. Daha dün de tüketici hakem heyetine başvurmuştum. Meğer yatmış dün.Ama ilk aradığımda geri iade edilmiyor kemkum denildi. Nasıl ediliyormuş. Üstüne gitmesem bankanın kasasına gidecekti 426 tl ciğim. cikolatasoslukek canım bu konuda yardımların için de sağol. Artık bir kahve ısmarlarım sana paracıklarımla

Tostosu olan ablamız giyiyor croplari
Ben eşofmanın içine sokuyorum bazen evde tshrtumu valla buz gibi oluyor belim.
Bazende korsemi sarıyorum sıcak tutsun diye.

Beeeen
Ama havlu sabahlık giyiyorım üstüne
Kazak falan cok geliyor sabahlıkla crop giyiyorm icine

Bizde Alya kvdemde koltuktan düsmüs gecen ay,kvdem söylemedi bize Alya söyledi.)Kası kızarmıstı,noldu kasına dedim.
Koltuktan düstüm dedi:)Kvdem bi panik.Düsmeseydin ne isin var koltuk tepesinde dedim.
Cünkü benim kocide de söylenme potansiyeli var(annesine cok diyemese de belli olmaz)
Cok ciddi bisey değilse söylenmeye gerek yok bnece,anneyleyken de düsüyo kalkıyo.
Ben cok pimpirik değilim gerci,masa altına giriyor ayaga kalkıyor gümm kafa:S
5 dk aglıyor,sonra yine giriyor.
Hatırlıyor musun az önce vurmustun diyorum geciyoırm
Masayı mı kaldırayım yani.Girmemeyi ögrensin:)

günaydınn
Gece öksürüklü buharlı gecti
Ben anladfım zaten o yazının altından cıkacaktı bisey.
Hasta bi cocuk geldiyse,hepsine bulastı.
Kuru öksürük var.
Sütünü aksmları zencefilli ballı veriyorm zaten.
Eve gelince öksürük surubu icirdim yemek sonrası,baktım ilerliyo buhara basladım.
Saat kurdum 4 saat arayla verdim 2 den sonra rahat uyudu.
Sabahta surup/buhar anneme bıraktık.
Acile gidelim diyo koci.Dedim 39 derece atesle gittik dr söylendi,haldır haldır ne geldiniz ,24 saat düsmeyen ateste gelin diye.
Sükür ates yok kuru öksürük,vercek buharı acilde geccek.
Sonra uyuyunca dedi rahatladı diye oda.
Babam geldi aldı saolsun bizi,
Alya ön koltukta simitleri pogacaları gördü,eve gidince yeriz dede diyo
Genler gürül gürül masalah
Annem kıza 100 tl bana 50 tl verdi(taksiyle gel cabuk gel parası bana verdiği)
10 usd aldım annemlerin ordan 125 tl.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…