Küçük Düşün Büyük Olsun!

Öğretmen gruptan yazdırmış sınıf annesine müze gezisi olcakmis veli olmayacak 4 veli secicekmis ilgilendiler diye iki sınıf gitcek ddi buraya 40 dakika uzaklıkta gitcekleri yer esim sen gitmessen gönderme ddi ogretmende kesin bişe demedi o yüzden yollamiycam albüm alacaklarmis 50 TL ona yollayacağım resim çekilmişti masraflar bitmiyor

selam kizlar ben de yazamadim kiyafet alisverisi yapmaya calisiyorum .gozunu seveyim bu croplari bu kista kim giyiyor :olamaz: kiyafetlere bakarken icim usuyor hayie sanki usumesem bu gobegimle crop giycekmisim gibi oldu yanlis anlasilmasin .
4 yildir hic kiyafet almiyorum desem yalan olmaz sanirim .gebelik oncesi gebelik dusunuyorum diye gebelik sonrasi da evdeyim derken fiyatlar ne olmus oyle ya

Öğretmen gruptan yazdırmış sınıf annesine müze gezisi olcakmis veli olmayacak 4 veli secicekmis ilgilendiler diye iki sınıf gitcek ddi buraya 40 dakika uzaklıkta gitcekleri yer esim sen gitmessen gönderme ddi ogretmende kesin bişe demedi o yüzden yollamiycam albüm alacaklarmis 50 TL ona yollayacağım resim çekilmişti masraflar bitmiyor
gonderme sekreter bosver ben cok korkuyorum valla bensiz kalabalik grupla bir yere gitmelerinden .

selam kizlar ben de yazamadim kiyafet alisverisi yapmaya calisiyorum .gozunu seveyim bu croplari bu kista kim giyiyor :olamaz: kiyafetlere bakarken icim usuyor hayie sanki usumesem bu gobegimle crop giycekmisim gibi oldu yanlis anlasilmasin .
4 yildir hic kiyafet almiyorum desem yalan olmaz sanirim .gebelik oncesi gebelik dusunuyorum diye gebelik sonrasi da evdeyim derken fiyatlar ne olmus oyle ya
Ya göbeği üşümüyomu be bunların nasıl bir giysi Töbe yarabbim🤭🤭🤭çalı süpürgesi ile dövesim var

Okulda bi kadın var kapalı ama alt taraf o biçim mine etekten daha mini ince çorap
Makyaj herhalde kutuyla yapıyı kadın makyajı
Bigün sabah okula gec kalmış arabadan bi indi 😃😃😃😃😃gece görsem korkarım
Makyajsız halinden
Edebiyle giyinmiyo örttüğü ne diycen kadın halimle gözüme takılıyor
Millet şaşmış
İyice dedim

Selam canlar
Yazamıyorum iki gündür dün oglusu götürdük kulağa kontrol amaçlı gecesi biraz ateşi vardı burnu tıkanık mis zaten tıkalı gibi dünden beri ilaçları kullanıyoruz
eltime gittik ordan kızının d günüydü hediyesini verdim oğluna swetshirt almıştık ikiside güzel oldu beğendi çocuklar akşam geldi aldı esim bizim dışi kuş yumurtlamis bir yumurtası var☺️☺️bakalım içi dolumu bugün çıkmadım kardeşim uğradı biseyler yedik gitti akşam esim baklava diye sayikladi🤦 Trendyol yemekten söyledim 4 dilim baklava bir havuç dilim baklava 39 tuttu oglus pizza istedi onuda ordan istedim pizza lazza var burda güzel yapiolar indirimli orta boy 25 e geldi dünden kalan yemekler vardı onları yedik bitti biz yarına yaparım biseyler cikmadanda 65 harcadım eşime nakiti yoktu 100 verdim yarın çıkarım çekerim bende bakiyim azaldı alacağım vitamin var alırım onu
Kuş çiftmi tekse yumurta çıkmıyor söyleyim
Yavru Abimgil in kuş tekti erkek yoktu
Yumurta boş
Sırayla yatıyorlar filan
Onun kuş iki kere yumurtladı bir yavru şimdi ikinviler oldu

İyi geceler,
Gece kuşu ben geldim :)
Ancak bakabildim. Gündüz arkadaşı kahveye çağırdım. Öğlen annesiyle geldiler.
Saat 3 te okuldan mesaj geldi erken alın diye. Ona gitti. Geldi.Sonra çocuklar oynamak isteyince bırak oynasınlar dedim. Ara ara aradı gayet güzel oynuyorlar ben de sarma sarıyorum dedim😅
Yaaa ben sarma sarıyorum🙈 valla o kadar rahattıki. Bir de bu arkadaşın oğlu sakin Elayla çok güzel oyun kuruyorlar. Kavga yok çok şükür. Dilimi ısırayım maşallah. Hep çok uyumlu oynuyorlar. Arkadaş kaç defa aradı. Sordum gitmek istemedi. Neyse en son geldi aldı.
Sonra Elayla oturduk masaya. Sarmaya çalıştı kuzum. Sonra kalktı el yıka falan.
Kardeşim aradı görüntülü. Kıza yemek yedirdim.
Bugün teyze gelecekti, eşimle geldiler. Eşim kardeşini aramış söylemiş bu haftada sizinle Elaya doğum günü yapacağız. O da bakarız demiş. Gelmesinler istemiyorum dedi.
Neyse Ela teyzeyle balon oynuyordu. Paaatt diye bir ses geldi ardından ağlama. Eyvahh dedim gitti. Tv ünitesine burnunu çarpmış. Nasıl içim acıdı anlatamam. Eşim de kızdı teyzeye söylendi. Niye orada oynatırsın çocuğa tehlikeli düşer diye düşün falan. Biraz detaycıdır bu konuda da. Ama haklı.
Akşam oturduk falan. Elanın uykusu geldi. Ben de sarmayı yarım bırakmıştım. Az bişey kaldı bitireyim dedim. Teyze Elayı uyutmak istedi. Bebeklikten bu yana çok istiyor ama ela illa benle uyumak istiyor. Ben annemle yatacağım dedi. Israr edince,O zaman sen alttaki yatakta yat annem yanımda yatsın dedi😂 babasına da aynı şeyi söylüyor.
Teyze dedi gel seni istiyor. İşim bitti gittim odaya yavaşça hop kalktı. Teyze de diyor, tam dalıyordu. Oysa gözler fıldır fıldır.
Kadının içine dert oldu Elanın onunla uyumaması. Bu konuda çok içleniyor.
Büyüyünce uyur sanırım.

Ben de 4 yıldır kıyafet almıyorum. Zayıfladım eskiler yeni oldu 😅
Zaten evdeyiz ne gireceğiz. Crop olabilir bak evde😂
Zaten şu modayı bir tutturamadılar, mağazaya gidiyordum komple arap tarzı modaydı, şimdi de mini mini croplar. Bir orta yolu yok.
Bir de artık kendime birşey bakmaya gidiyorum hoop bir bakıyorum, kendimi çocuk mağazasında buluyorum. :)

Allah razı olsun.
Benim çocukluğumdu dedem ve anneannem.
Yanlarında büyüdüm sayılır.
O ev o bahce hep onlar varmiscasina.
Uzağız sürekli göremiyorum iyikide göremiyorum diyorum şuan.
Daha uzaktan gördüğümde evi gözlerim doluyor.
Hep dedem bahçesinde bizi bekliyor, karşılıyor anneannem icerden kızım diye sesleniyor sanki.
Daha eve girmeden camdan seslendirdi kizim hosgeldin diye
Dedemde bahce kapısını açar beklerdi.
Giderkende yola çıkar illa el sallardı arkamızdan.
Dün kimse karşılamadı.
Kimse arkamızdan el sallamadi.😔
Kimse kizim diye seslenmedi.
Mor oyalı bir başörtüsü serilmiş tabutu takip ettik.
Belkide kendi oyalamisti😔
Bilmiyorum sırayla geliyor işte zor ama gerçek.
Başınız sağolsun canım, mekanı cennet olsun. Yazdıklarını okurken çoook duygulandım. Herşey ne kadar da güzeldi

D.gaz ftrs. Gelmis
412tl
Kullanım bedeli 349tl gerisi KDV
Siteyle aynı geliyor burdada merak ediyordum ne gelecek diye sürekli yakimda.
Ama kısa kolluylayiz ısınıyoruz şükür en üst kat olmasına rağmen.
Su da 87tl gelmis.
Bu ay herkes çok geldiğini söylüyor.
Açıkcası bana da bu yıl çok geldi gözüme. Yeni geldi. 98 tl. Gündüz kapatıyorum sıcak oluyor. Geçen yıllar bu zamanlar 40 ödüyordum. Üstelik kapatmıyordum.
Arkadaşın annesi sayaç değişmediği için her daireye biçtikleri değer var onu yansıtıyorlar dedi. Sayaç parasını bizden tahsil ettiler.
Neyse aradım müşteri hizmetlerini. Sayaçla alakalı değil dedi. İsterseniz kayıt tutalım kontrol edilsin dedi. Kayıt açtırdım. Çok ücret değil ama niye bu yıl iki katı anlamadım, genel olarak bir zam var belli.
Sitede çok kişi ücretten yakınmış.

Ay dün eltim söyledi YouTube biri var açıkladı o zaten ddi o yüzden yayın yasağı demişler Allah'ım vallahi kafamıza taş yağmıyor yine bunlar insan değil ya insan bir çocuğa nasıl o gözle bakar birde ceza evinde besliyoruz müge geçen ddi ben idama karsiydim asilsin bunlar ibreti alem için diye herkes bir korksun yapamasin ddi
Ben de duydum haberi. Gerçekten böylelerinin cnsl org. kesilmeli bence, can çekişe çekişe gebersinler. Ve korku olsun insanlarda. Dünya ne hale geldi. İnsan değiller ya böyleleri. 😡

Ahh ins bulasmaz kimseye
Valla yandık böyle napcz bilmyirom
Patronun oglanın ögretmen pozitifmis.okul kapapalıyken olmjs okula gelmemis kadın.
Sınıfı karantinaya almıslar.
Yahu ara tatilde olmjs kadın,karantinay almaj ne
1 haftadır tekim anam agladı.
Herkesi bana yönlendiriyor online derste diye delircm😣
Bu ara okullarda yoğun sanırım. Eşimin patronun oğlu covit, tabi patronunda birşey yoktu. Test yaptırmış pozitif çıkmış.
Belirtileri karantinadayken oluşmuş.

Alya dün gelirken radyoda duydugu sarkıyı ezberlemis.
Sarkı ne?Para bizdee söhret bizde siz de ne var diye geziyo evde.
Allahım dedim ne tarafa bayılayım.
Niye böyle seyler dinletiyorsn cocuga dedim?
Klasik müzik mi acayım?Oturmuyo koltukta ilgisini cekmezse bisey diyo.
Sabah lego koydurdum arabaya.
Bunu dedim ver cıkısta,onla oyalanır.
Bizim de nerde yediinn paraları söyle öğrendi🤣🤣🤣
Repertuarımızda, hayat bayram olsa, güzel günler göreceğiz çocuklar, bir gülüşü var, bim bam bom, bir de kavuşma şarkımız, sen elimden tut ve sen geldin bahar geldi :)
Duyduklarını hemen söylüyorlar.

Bugün hayat sigortası paramı yatırmışlar nihayet. Daha dün de tüketici hakem heyetine başvurmuştum. Meğer yatmış dün.Ama ilk aradığımda geri iade edilmiyor kemkum denildi. Nasıl ediliyormuş. Üstüne gitmesem bankanın kasasına gidecekti 426 tl ciğim. cikolatasoslukek cikolatasoslukek canım bu konuda yardımların için de sağol. Artık bir kahve ısmarlarım sana paracıklarımla😅

Tostosu olan ablamız giyiyor croplari
Ben eşofmanın içine sokuyorum bazen evde tshrtumu valla buz gibi oluyor belim.
Bazende korsemi sarıyorum sıcak tutsun diye.

Beeeen😂
Ama havlu sabahlık giyiyorım üstüne🤣
Kazak falan cok geliyor sabahlıkla crop giyiyorm icine🙈

İyi geceler,
Gece kuşu ben geldim :)
Ancak bakabildim. Gündüz arkadaşı kahveye çağırdım. Öğlen annesiyle geldiler.
Saat 3 te okuldan mesaj geldi erken alın diye. Ona gitti. Geldi.Sonra çocuklar oynamak isteyince bırak oynasınlar dedim. Ara ara aradı gayet güzel oynuyorlar ben de sarma sarıyorum dedim😅
Yaaa ben sarma sarıyorum🙈 valla o kadar rahattıki. Bir de bu arkadaşın oğlu sakin Elayla çok güzel oyun kuruyorlar. Kavga yok çok şükür. Dilimi ısırayım maşallah. Hep çok uyumlu oynuyorlar. Arkadaş kaç defa aradı. Sordum gitmek istemedi. Neyse en son geldi aldı.
Sonra Elayla oturduk masaya. Sarmaya çalıştı kuzum. Sonra kalktı el yıka falan.
Kardeşim aradı görüntülü. Kıza yemek yedirdim.
Bugün teyze gelecekti, eşimle geldiler. Eşim kardeşini aramış söylemiş bu haftada sizinle Elaya doğum günü yapacağız. O da bakarız demiş. Gelmesinler istemiyorum dedi.
Neyse Ela teyzeyle balon oynuyordu. Paaatt diye bir ses geldi ardından ağlama. Eyvahh dedim gitti. Tv ünitesine burnunu çarpmış. Nasıl içim acıdı anlatamam. Eşim de kızdı teyzeye söylendi. Niye orada oynatırsın çocuğa tehlikeli düşer diye düşün falan. Biraz detaycıdır bu konuda da. Ama haklı.
Akşam oturduk falan. Elanın uykusu geldi. Ben de sarmayı yarım bırakmıştım. Az bişey kaldı bitireyim dedim. Teyze Elayı uyutmak istedi. Bebeklikten bu yana çok istiyor ama ela illa benle uyumak istiyor. Ben annemle yatacağım dedi. Israr edince,O zaman sen alttaki yatakta yat annem yanımda yatsın dedi😂 babasına da aynı şeyi söylüyor.
Teyze dedi gel seni istiyor. İşim bitti gittim odaya yavaşça hop kalktı. Teyze de diyor, tam dalıyordu. Oysa gözler fıldır fıldır.
Kadının içine dert oldu Elanın onunla uyumaması. Bu konuda çok içleniyor.
Büyüyünce uyur sanırım.
Bizde Alya kvdemde koltuktan düsmüs gecen ay,kvdem söylemedi bize Alya söyledi.)Kası kızarmıstı,noldu kasına dedim.
Koltuktan düstüm dedi:)Kvdem bi panik.Düsmeseydin ne isin var koltuk tepesinde dedim.
Cünkü benim kocide de söylenme potansiyeli var(annesine cok diyemese de belli olmaz)
Cok ciddi bisey değilse söylenmeye gerek yok bnece,anneyleyken de düsüyo kalkıyo.
Ben cok pimpirik değilim gerci,masa altına giriyor ayaga kalkıyor gümm kafa:S
5 dk aglıyor,sonra yine giriyor.
Hatırlıyor musun az önce vurmustun diyorum geciyoırm:KK70:
Masayı mı kaldırayım yani.Girmemeyi ögrensin:)

günaydınn
Gece öksürüklü buharlı gecti:KK43:
Ben anladfım zaten o yazının altından cıkacaktı bisey.
Hasta bi cocuk geldiyse,hepsine bulastı.
Kuru öksürük var.
Sütünü aksmları zencefilli ballı veriyorm zaten.
Eve gelince öksürük surubu icirdim yemek sonrası,baktım ilerliyo buhara basladım.
Saat kurdum 4 saat arayla verdim 2 den sonra rahat uyudu.
Sabahta surup/buhar anneme bıraktık.
Acile gidelim diyo koci.Dedim 39 derece atesle gittik dr söylendi,haldır haldır ne geldiniz ,24 saat düsmeyen ateste gelin diye.
Sükür ates yok kuru öksürük,vercek buharı acilde geccek.
Sonra uyuyunca dedi rahatladı diye oda.
Babam geldi aldı saolsun bizi,
Alya ön koltukta simitleri pogacaları gördü,eve gidince yeriz dede diyo:KK70:
Genler gürül gürül masalah:KK70:
Annem kıza 100 tl bana 50 tl verdi(taksiyle gel cabuk gel parası bana verdiği:KK70:)
10 usd aldım annemlerin ordan 125 tl.

X