Küçük Düşün Büyük Olsun!

Alya dün gelirken radyoda duydugu sarkıyı ezberlemis.
Sarkı ne?Para bizdee söhret bizde siz de ne var diye geziyo evde.
Allahım dedim ne tarafa bayılayım.
Niye böyle seyler dinletiyorsn cocuga dedim?
Klasik müzik mi acayım?Oturmuyo koltukta ilgisini cekmezse bisey diyo.
Sabah lego koydurdum arabaya.
Bunu dedim ver cıkısta,onla oyalanır.

Aç kalsın bu millet yahu zaten durumlar kötü birdebu fırsatçılar tuz biber ekiyor üstüne

Aç kalsın bu millet yahu zaten durumlar kötü birdebu fırsatçılar tuz biber ekiyor üstüne
Yuh yani 10 tl nedir 1 pogacaya
Ki daha sadece yaga falan zam geldi.
Yılbasından sonra napcan?Maaslara da zam gelcek,20 tl mi yapcan bi pogacayı?

Yaparlar emin ol bunuda normallestirdiler çünkü artık biz bile kabullenir olduk artık zamlari Allah yardımcımız olsun
Gercekten öyle 4 pogaca aldı kadın 40 tl verdi cıktı.
Ben de simit aldım cıktım.
40 tl nedir?Acma böreği kaca satıyosn pogaca bu kadarsa yani

Canım Allah rahmet eylesin kabri nur dolsun yeri cennet olsun

İnna lillahi ve inna ileyhi raciun
Aminn tr_lelli başınız sağolsun Rabbim sabrınızı arttırsın inşallah..

Sagolun Allah razı olsun.
Çok sevdiğim bir evliyanin yanında mezarı
Mezar yeri alasım var ordan.
Çok garip geliyor kulaga ama gerçekler.
Maalesef evine yakın ya da istediğin yere gomulemiyorsun istanbulda.
Başka başka yerleri gösteriyorlar.

Benim oğlan da söylüyor çok Seviyo o şarkıyı birde tabiki erik dalı

Ögretmeni gözümle gördüm gecen ay hastaydı.
Maskeli ama yine de risk.
Ögretmen gelmesin önce deriz dedim valla bi,sy derlerse.
Ben de istemem hasta cocuk gönderilmesinn,benim cocugumda ssakır sakır hastaysa göndermem zaten.
AMa burnu akıyo,bugun keyfi yok gibi,hastalancak galiba falan dedilerinde mhh artık dıyorum.
Hasta olcak gibi ne ya?Ozman bütün kıs göndermeyelim.

Hoşbuldum

İndirimler mantıklı evet ama stok durumunda da saklama koşulları sıkıntılı evim yalıtımdan dolayı sıcak. böceklenme , bozulma gibi sorunlar yaşayabilirim. Kayınvalidemde saklama koşulları süper ama aramızda iki mahalle mesafe var kapanma gibi durumlar olursa işime yaramaz orda muhafaza edersem. dönem dönem acaba oraya mı taşınsak demiyor değilim.. müstakil ev ve artısı çok fazla ama bakıma ihtiyacı var ve kayınvalide çenesini tutamaz sinir olurum.. Azıcık aşım kaygısız başım daha iyi sanki...

Hoşbuldum nazenin9320
Aminn.. Annecim 2 sene durabildi babamsız.. Şubat ayları hala çok zor geçiyor.. Annem öldükten sonra çok saldım herşeyi..

Allah cümlemizin evlatlarına hayırlı ömürler versin inşallah.. Amin sağlıkla büyürler inş..

Harcama yapmamak gerçekten zor canım yaa başarmaya çalışıyorum elbet benimde harcadığım zamanlar oluyor.. Ama bir şeyi almadan önce defalarca sınıyorum kendimi.. " ihtiyacım var mı ? en uygun bu mu ? Aciliyeti var mı ? memnun kalır mıyım ? " bu ve bunlar gibi binlerce soru soruyorum ve elime aldığımı usulcacık yerine geri bırakıyorum internetten bakıyorsam da hemen sepetten çıkartıyorum ya da sayfayı kapatıyorum Eğer 1 ay boyunca ondan vazgeçmemişsem , durup durup araştırıyorsam o zaman sepete ekliyorum indirime girince alıyorum

alternatif cozumler sunmadan eee yapmayin diye verilen tavsiyelere de gicigim .ee napcaz onu da soyle madem
bizim kizlar da ayni sorunu yasiyor bu ara ondan cok gerginim bu konuya

Pirinc, fasulye, mercimek gibi şeyleri 5lt şu sitelerine koy.
İçinde biraz tuz at hiç bisi olmuyor
Biz annemle hep öyle saklarız.. posetde kutlanıyor böyle hiç bisi olmuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…