Küçük Düşün Büyük Olsun!

Lcwaikiki bildirimi düştü tele tabi durur muyum ?
Kıza mont almistim biraz ince baharda gitmelik, kışlık montu da geçen sene almadım hem yeni idi hemde zaten dışarı çıkmadı, okul kapalıydı. Hafta içi mağazada 300 du, şimdi indirimle 180 e düşmüş. 30 tl de indirim verdi site, eşime de kadife gibi kışlık gömlek aldım taş rengi.
Ceket gibi giyer 😃
İkisi birlikte indirim ile 251 tl tuttu ve kargo da ücretsiz oldu.
Bu yıl evlilik yildonumu boş geçmesin 🥰

Ay bizede 10 kasım icin haber saldılar siyah giyinilcek diye okuldan.
Yani Alyanın siyahüstü yok 1-2 var onlarda önü yaldızlı😑
Cocuk 3 aylıkken 10 kasımda bi sweet almıstık Atatürk yazan siyah,bana onu soruyo koci olmaz mı o diye🤦🏻‍♀️
Hee dedim olur 🙆🏻‍♀️
Yarın cıkarsak bakarız cıkmazsak pazartesi bakcam artık.
Ben önemserim böyle seyleri herkes siyahken arada baska renk giyip neden özensin yani.
29 ekimde 2 cocuk vardı sadece okulda baska renk videolarda.
Ben üzüldüm videoda görünce cocukları nebilim.
Tabi belki yetistiremedi falan ailesi son dk söylediler cünkü ama yine de cocuk üzülüyordur yani.
Büyüktü onlar 5 yas grubuydu
Belki bizimkiler olsa anlamaz ama valla Alya orda baslardı aglamaya hırsından😂
Ben de kırmızı giycem diye🤦🏻‍♀️

Öglen eve girerken karsı apt.bi abla var o gördü
Alya camdan görünce el sallıyo ona
Anacım herkese 2.cocuk sorarlar,bana da sen nezamn tam gün calıscan soruyolar🤦🏻‍♀️
Bu soruyu haftada 70 kere flaan cvplıuorm inanmazsınız 🤣
Demek bu doguramaz daha yası da gecti diyolarsa ajsjsjdjd is soralım bari diyo insanlar😂
Abla da soruyo nezman bitiyo senin yarım gün diyo
Dedim ben böyle böyle bırakcam abla😂
Birden dedim bırakmayayım agır gelmesin diye dedim gülüyo kadında😊
Calısmayı seviyorum ama hep aklımdaki ilkokulda bırakmaktı Alyanın.
Kardesimle emin oldum ilk sene mümkün değil calısamam herhlde
Cocuk bütün haftasonu ödev yapıyo😑
Sorsan eve ödev yok.

Anacım herkese 2.cocuk sorarlar,bana da sen nezamn tam gün calıscan soruyolar🤦🏻‍♀️
Demek bu doguramaz daha yası da gecti diyolarsa ajsjsjdjd is soralım bari diyo insanlar😂
Sorsan eve ödev yok.
Kuzu bizdede var sudoku yollamış renkleri eşleştir fln diye renk karti yok biz yapicakmisiz birde sayılar geliyor üstten geçiyor aynısını yapiyoruz

Sorsan eve ödev yok.
Ay birde kime ne belki ben tüm gün istemiyorum belki bu iş yetiyor insanlar ne meraklı biseylere karışmaya🙄

Cocuk 3 aylıkken 10 kasımda bi sweet almıstık Atatürk yazan siyah,bana onu soruyo koci olmaz mı o diye🤦🏻‍♀️
Hee dedim olur 🙆🏻‍♀️
Ben önemserim böyle seyleri herkes siyahken arada baska renk giyip neden özensin yani.
Tabi belki yetistiremedi falan ailesi son dk söylediler cünkü ama yine de cocuk üzülüyordur yani.

Sorsan eve ödev yok.
Aynı dert bizdede vardı siyah üst alt var üst yok valla herşey para okula gitsin yeterli bebe
İlla olcak zor buldum

Habire ödev hafta sonu ful birhafta tatil olcak bak bizi patlatır öğretmen bi yıgın ödev çocuk bıktı inanki okuldan soğut aklar aşırı düşkün öğretmen derse

Hee dedim olur 🙆🏻‍♀️
Bizim de ogretmen kız için istedi. Evde olduğu gün gidip aldık waikikiden
Siyah sweat, siyah tayt, birde siyah kadife istedi kız onu da aldım 120 tl verdim.

Akşamında öğretmen haber verdi pozitif olduğunu. Sınıf kapanınca tabi iptal bizimkilerin tören hazırlıkları 😭
Birde haftaya sınıfça sinemaya gidilecekdi oda iptal tabi

Bizim daha demediler 10 Kasım için bişey ama ben geçenlerde LC den bisele almıştım siyah kapşonlu sade sweatshirt var onu giyer daha 1 kez giydi siyah pantolonda var koyu renk altta var sınıf annesi seçtiler ben hiç girmedim o topa 🤦 kahvaltı tanışma yapalım dediler yakınımda oyun parkı var kahvaltı kahve fln olan kafeli orayı ayarladilar kadın iki gün uğraştı para pazarlığı yaptı bakalım 15 kadar veli olucas sanırım o masrafın var h içi uygun yer kahvaltı ve oyun parkı 50 TL anne için çocuklar oyun parkına koşar klasik kahvaltı olcak benimki yemez ya orda ekstra gözleme istiycem mecbur yada börek fln derse karşısi börekçi dışardan yasak orda yediririm artik

Bizim de ogretmen kız için istedi. Evde olduğu gün gidip aldık waikikiden
Siyah sweat, siyah tayt, birde siyah kadife istedi kız onu da aldım 120 tl verdim.

Akşamında öğretmen haber verdi pozitif olduğunu. Sınıf kapanınca tabi iptal bizimkilerin tören hazırlıkları 😭
Birde haftaya sınıfça sinemaya gidilecekdi oda iptal tabi
Ahh ya sinemaya nasıl üzülmüslerdir😑
İns kimseye bulasmadan atlatılır🙏🏻

iyi geceler,
Kızı uyuturken iki satır yazayım dedim 😁 Yazamadım, ablamla lafladık. Uyumuşken. Tepesinden inmediki. Bir de çene hiç susmak bilmiyor :) Herkese atlıyor, yabancı tanıdık. Bunu nasıl engellerim. Bilmiyorum. Yani insanlar rahatsız da olabilir. Bir de yabancılara mesafe de olmalı.
Bugün evdeydim :KK66: baby duyrulur🙃
Ütü yaptım. Mutfak lavabo tezgah çamaşır suladım. Tam ütü bitmek üzereydi, arkadaş aradı uzun süredir görüşmüyorduk çağırdı. O arada konuşurken telefon çaldı. Ablam aradı istanbuldaymış, diş için gelmişti. Sizi de göreyim dedim dedi. Arkadaşa gelmeyeceğim dedim tabi. Eşi de eşimi aramış akşama nargile yapalım diye. Neyse başka zamana inşallah.
Ablam geldi. Biraz oturduk. Koci filtre kahve yaptı. Ben içmedim markete çıktım. Uzun zamandır market görmemişim :) sitenin muhasebeye gittim ödeme yaptım. Çıktım fileye gittim. Balık uskumru, karides, portakal, limon, roka, zeytin, çeri domates, aldım 93 tl bıraktım. Bime geçtim iki çeşit peynir, tost ekmeği, biber aldım, 45 tl ödedim. Sonra carrefoura uğradım, kıza uno kart oyunu, ekmek, ozmo kornet, elma aldım. 38 tl. Kaç günlerdir harcamıyordum acısı çıktı. Daha da alınacaklar var.
Eve geldim. Eşim karidesi yaptı. Balığı koyduk fırına. Ben de salataları yaptım. Hazırlarken açtı ‘fikrimin ince gülü’ şarkısını, ablam da diyor ilerde sana bodrumda yer açalım, balık deniz ürünleri meyhane tarzı. Eşim çok hevesli öyle yer açmaya o da biliyor. Sermaye benden işletmek senden diyor. Ben de dedim mezelerde benden😅 severim meze hazırlamayı. Normal yemek hazırlamayı o kadar sevmem.
Evi toparladım. Çocuklu olup evi toplu olan varsa beri gelsin 😅 alkışlayacağım.
Yarın öğlen ablam gidecek, Çoook uzun zamandır görüşmediğimiz arkadaşımla görüşeceğiz. Kızlar buluşsun artık dedik.

Bizim daha demediler 10 Kasım için bişey ama ben geçenlerde LC den bisele almıştım siyah kapşonlu sade sweatshirt var onu giyer daha 1 kez giydi siyah pantolonda var koyu renk altta var sınıf annesi seçtiler ben hiç girmedim o topa 🤦 kahvaltı tanışma yapalım dediler yakınımda oyun parkı var kahvaltı kahve fln olan kafeli orayı ayarladilar kadın iki gün uğraştı para pazarlığı yaptı bakalım 15 kadar veli olucas sanırım o masrafın var h içi uygun yer kahvaltı ve oyun parkı 50 TL anne için çocuklar oyun parkına koşar klasik kahvaltı olcak benimki yemez ya orda ekstra gözleme istiycem mecbur yada börek fln derse karşısi börekçi dışardan yasak orda yediririm artik
Genelde Atatürk resimli siyah tişört İstiyorlar canım.
Biz de gideceğiz bayağıdır hafta içi oyun parkı olan kahvaltı yerine,birara benim işim vardı gidemedik bu arada arkadaş diyette biraz erteledik. 55 tl

Kahvaltı deyince, hani bahsetmiştim. Kahvaltı ücreti konusunu hatırlarsınız. Yarın için arkadaş çağırdı kahvaltıya gidelimmi dedi.bu kez de işim vardı.
Bir çağırdı ela hastaydı gitmedik. Sonra ben gittim anneme. Sonra yine çağırdı cumartesi eşim çalışıyordu. Sonra yine anneme gittim 😅 bu defa da arkadaşla görüşeceğiz.
Arkadaş bu konuda bayağı dertlendi sanırım.

Selam kızlar akşam oglusu aldım
8 gibiydi babasına kulagim ağrıyor demiş sonra uykum var ddi yatırırken ağrıyor diye aglandi aldık o saate acillerde çocuk doktoru yok bizim burda düzgün özel hastane yok🤦çam sakura ya gittik çocuk acil var çok sıra vardı geceyi buldu gelmemiz nöbetçi eczane bulduk damla antibiyotik verdi boğazlardan oraya geçmiş ddi kulak doktorunada gidin ddi iyileşsin orayada bir baktircam ağrısı geçti ddi yatırdım geç oldu 2 ye geldi uyudum savah ilaçları verdim şimdi keyfi iyi şükür elim kolum hiç kalkmiyor bugün bir kahve icicem akşam dünkü yemeğinden var şehriye pilavı yapcam salata fln yeter
Geçmiş olsun canım, bu ara öyle bir hastalık var kaç kişide duydum.

Selamm.
Doktora gittik geldik
Doktora baydigimiz paralari hiç yazmim Bakırköyde özel muayinhaneye gidiyorum
Millet çatır çatır botox yaptırıyor valla.
Bir de devam kremleri var onlarda 200tl verdim
Allahdan netten aliyorum(orj. Sorgulatiyorum) 25tl müşteri memnuniyeti yok 20tltakipci bilmem nesi falan yine indirimli aldim piyasaya ecz. göre.
Kimseye ugrayanadik güya halama anneanneme gidecektim
bu sefer yüzüm baya kızardı.
O şekilde cikamazdim dışarı.
İnşallah bu çabalarıma değer kurtulurum.
Botoxa gelen Bi kadınla konuştuk dr. Beklerken yüzünüz çok güzel çok aydınlık duruyor falan dedi.
Sevindim.
Tedavi ise yarıyor evet memnunum bende ama pahalı işte.

Gerçi şu ara eşime asla acımıyorum çatır çatır harcicam.
Kaynanam gelecekmiş haftaya uçak biletini hep eşim alıyor zaten.
Bir de köydeki görümce msj atmış eşime anneme kontor yükle diye
Gerizekali 30lira veremiyormusun sanki sadece kocamı doğurmuş bu kadin
Diğer 5tane çöp
İlacı alınacak eşim
Hastaneye gidecek eşim
Telf. Bozulsa eşim
Kıyafet alınsa eşim
Herseyde parasını eşim veriyor.
Ulan sizinde anneniz siz üveymisiniz

Annesi yapsın ona bisi demiyorum ama 20-30tl hesabını yapan insanlar bunlar aşırı sinirliyim..
Yüzüm az düzelsin yarında kahvaltıya gidicem🤣
Yiyin kocanizin paralarını valla acımayın kız
(Yarın acırım kesin ama şuan kartı sıfırlamak üzereyim -leri gorsun)
Botoksmu yaptırıyorsun canım?
İlk 4 ay sonra tekrar yaptırırsan daha uzun ömürlü oluyormuş bilgin olsun. Sonrasında da her yıl yaptırmak gerekiyormuş malesef.

Eşim akşama helva yapacaktı. Evde irmik az kalmış. Trendyoldan sipariş verdik. Al sen tamamla dedi. Ekledim bişeyler. Sonra 30 tl indirim yaptı. Sipariş gecikti diye iptal etmiş. Ya dedim şaşkıın. Bulmuş 30 tl indirimi. Ee sonuçta ihtayaç olan şeyleri aldık. Bugün kullanmassan yarın kullan. 30 tl indirimi de kaçırdı sanırım. Sorsam cimrilik etme diyecek. Çünkü para basıyor ya🙄🙉

X