Küçük Düşün Büyük Olsun!

Eve her giriş çıkışta oğlan market diye tutturuyor. 1,5 aydır markete çocukları götürmedik. Psikolog abur cubur ve paketli gıdaları yasaklagi. Bizimki de her gittiğinde ozmo, konser yumurta, oyuncaklar çikolatalar isterdi. Bazen sadece 1 poşet onun aldıkları okurdu. Şimdi arada alıyoruz ve getir den geliyor genelde.
Bugün de market deyince getir amcalar getirecek diye ikna ettik.
Olala sufle şuan favorisi 😃
Cocuklara kek, 2 olala sufle, kıza 5 li browni,
2 bitter kare çikolata, 2 burçak biskuvi (tatlı da kullanılamaz yaparsam inşallah 🤪)
Calve seker ilavesiz yer fıstığı 38 tl idi cocuklara kahvaltıda değişiklik olsun dedim. Sarelle nin de seker ilavesiz çikolatasını aldım bu da 35 tlydi. Bizim çocuklar krepleri cikolatasiz yemezler😃
Hepsi 107 tl geldi. 30 tl indirim verdi. 77 tl ye geldi. Eşim de şaşırdı. Atistirmaliklar bedavaya geldi.

Yarın sınavım var. Şehrin göbeğinde. Ben şehrin dışında kalıyorum 😒
Bakalım hava güzel olursa toplu taşıma ile giderim diyorum ama o zaman da telefon falan götüremez. Gidiş gelisim ve sınav süresini de düşününce tum günün dışarıda olacağım gibi.
Hava kötü olursa da yalnız arabayla gitmek istemiyorum belki kardeşimi alırım sabah onunla gideriz. Ya da gaza gelip tek başıma gönderim arabayla. Sabah olsun da havaya göre program yapariz

Yedirenk hesabın calınmıs bacım.
Bu sen değilsin.:KK48:
🤣🤣🤣🤣 koptum ya., yazsam da inanmayın😝.
Bugün arkadaş aradı çocuğu parka çıkarıyorum gel diye. Çok görüşmüyoruz. Sadece parkta bahçede biraraya geliyoruz. Dün de aramıştı çıkmadım. Bugün de çıkmayı düşünmüyorum evde duracağım bugün dedim. Öğleden sonra da sürekli görüştüğüm arkadaş mesaj yazmış gel kahve içek diye :) gelmeyeyim bugün evde durayım dedim. Sonra aradı konuştuk.Çocuğu okula göndermemiş, Ela duydu gidelim annee. Gezginci yay burcu😂
Neyse gittik. Dönerken de yarın siz gelin diyor🙉 davet etti yarına bişi de diyemedim. 😅 eve geldik, şimdi diğer arkadaşını çağırsaymışız. 😁
Çalışırken neydim, şimdi ne oldum🤣 hep Elanın yüzünden hep🤪

Hepsi expresden 5 lt yağ aldim kızlar 70 tl yudum ayçiçek ,
Halıları yıkadım makinede astım ,
Bim a101 yaptım 150 tl gitti
Saklama kapları, banyo aksesuarları vs gelmisti
İpler sis vs de vardı tuttum kendimi bu sefer 🤣🤣 kapıdan bacadan ip dökülecek eskisi.gibi fırsatta yok elisi yapmaya
Pazara gittim geçen hafta kilotlu corap alıştım kıza küçük geldi onu değiştirdim Zara satan tezgah bu hafta yine yoktu doğum günü için elbise almak istiyorum
Bu yağlar benimi bulmuyor, ben mi bu yağları bulamıyorum😅 stokları tükettiniz 😛

Sabah oğlanı kreşe götürdüm, sonra geri eve getirdim.
Sınıfındaki cocuklarda göz nezlesi çıkmış, öğretmen gruptan yazmis ama cocuklar gelmesin hafta sonu ile birlikte dinlensinler, hasta olanlar doktora gitsin damla 8le hemen toparlanır yazmış. Tabi okula gelmeyin dememiş. Biz dun de girmediğimiz için gidip geri döndük.
Sitede bahcede oynadı biraz, kedilerin peşine koştu. Eve geldik esimle kız uyuyordu. 10 gibi kalktılar. Ekmek de yeni çıkmıştı makineden. Sıcak sicak iyi geldi😀
Ekmek makinan nasıl kuzum. Hem yoğurup hem pişiriyor demiştin galiba. Biz birara yoğuran aldık geri iade etmiştik

Eve her giriş çıkışta oğlan market diye tutturuyor. 1,5 aydır markete çocukları götürmedik. Psikolog abur cubur ve paketli gıdaları yasaklagi. Bizimki de her gittiğinde ozmo, konser yumurta, oyuncaklar çikolatalar isterdi. Bazen sadece 1 poşet onun aldıkları okurdu. Şimdi arada alıyoruz ve getir den geliyor genelde.
Bugün de market deyince getir amcalar getirecek diye ikna ettik.
Olala sufle şuan favorisi 😃
Cocuklara kek, 2 olala sufle, kıza 5 li browni,
2 bitter kare çikolata, 2 burçak biskuvi (tatlı da kullanılamaz yaparsam inşallah 🤪)
Calve seker ilavesiz yer fıstığı 38 tl idi cocuklara kahvaltıda değişiklik olsun dedim. Sarelle nin de seker ilavesiz çikolatasını aldım bu da 35 tlydi. Bizim çocuklar krepleri cikolatasiz yemezler😃
Hepsi 107 tl geldi. 30 tl indirim verdi. 77 tl ye geldi. Eşim de şaşırdı. Atistirmaliklar bedavaya geldi.
Bizde de öyle, özel krep ve pankek tavası aldım :) Özellikle sipariş veriyor anne krep ya da pankek yap diye. Bir de böyle istiyor. Babası özel yapıyor 😁

Eklentiler

• 8FEFC3A0-DFE2-4412-A151-8A89FA809F23.jpeg
    8FEFC3A0-DFE2-4412-A151-8A89FA809F23.jpeg
    131,4 KB · Görüntüleme: 130
Yarın sınavım var. Şehrin göbeğinde. Ben şehrin dışında kalıyorum 😒
Bakalım hava güzel olursa toplu taşıma ile giderim diyorum ama o zaman da telefon falan götüremez. Gidiş gelisim ve sınav süresini de düşününce tum günün dışarıda olacağım gibi.
Hava kötü olursa da yalnız arabayla gitmek istemiyorum belki kardeşimi alırım sabah onunla gideriz. Ya da gaza gelip tek başıma gönderim arabayla. Sabah olsun da havaya göre program yapariz
Sınavında başarılar canımm

Bitirdim okumayı. Yine saati 2 yaptım. Güya erken uyuyacaktım bugün. Kızın uyuması 23:00 ı buldu. Tam uyutacağım babası geliyor. 20:30 da. Eee babam banyodan çıksın sonra uyuyacağım. 1.5 saatte birlikte vakit geçiriyor. Bugün oturtmadı babasını illa futbol oynayalım. Golll, 3-1 oldu kaybettin :)
O bitti tepesine bindi.
Odasına geçtik uykuya kitapları sıraladı. Uyuması bayağı geç oldu. Bakalım böyle sürerse buna da alışacağız

ben stok isinden de biktim sanirim .aliyoruz stokluyoruz butcede degisen birsey yok .ziyan olacak seyleri de stoklamiyorun ama kartta falan hic fark olmuyor anlamadim .stoklayayim derken harcamanin ucunu kaciriyorum sanirim ben .o yuzden son 2 3 aydir bittikce aliyorum ge
Wc kagıdı sampuan falan alınabilir.
Gıda stok yapmıyorz biz zatrn 3 ayda bir geliyo diye.

Sevindim canım bisi çıkmamasını
Benimde öyleydi sürekli bisim var bisim var bisi cikmadi şükür
Stresten
Aynen bende strese bağladım bikaç gündür kendimi saldım ağrıması kastıgom için oluyomus
Geçmiş olsun , bisey çıkmamasına sevindim canım
Stres sinir bana da halsizlik ve sırt ağrısı olarak geri dönüyor, rahat olmak lazım ama oda bizde yok malesef
İşte olmuyoki elimde değil

X