Küçük Düşün Büyük Olsun!

Onun gibi fasulye benim eşimin babası da gönderdi. Misss gibi çok güzel pişiyor. Evde çok kuru fasulye yapmıyordum artık yaparım. Eşim çok aşırı yemez. Kız hiç yemez.ben oturup bitiriyorum.
Evde bir fasulye var. Biraz anneme götürdüm.
Teyze geçen ramazanda vermişti. O vermeden ben almıştım reisinkini.teyzede çokmuş verdi. Sonra geçen eşimin babası gönderdi attım buzluğa.Bu defa da gönderdi. Bu gönderdiği paket kurufasulye. Geçen gönderdiği o miss gibi dediklerimden. Fasulyeci olduk :)

Bi de ekmek kizartirsin tereyağlı offf
Sobayı uzaktan seviyorum biri yaksın ben ekmek kizartim keyif yapım okadar
Sobalı loca bungalowlar buldum bakım haftaya kahvaltıya gidersem ekmek kizarticam☺
O ekmek kizaracak
Sobalı yerde kızarmış ekmek keyfini Alyoşumla nasıl yapacaksın bacım

E bebek kendimi gelip alıyormus kız?

Kalan günlerini alabilirsin de gecmis zamanların iptali olmaz.
Geriye dönük iptal yok cünkü bacım

İnsanlar zor durumda
G.dolapsda 25 tl yagmur botu vardı.
Bi kadın bayagı ilgilendi en son alcam ama son yapın cok sıkısıgız daha oglana alcm falan dedi.
25 tl yani dedim kozım seni 25 tl kurtarmaz zaten batmıssın
Verim dedim bana bi kod ben yollarım
Onu yapıyolar nasıl yapıyolar bilmiyrom da ürünü almadan kod alıyollar.
Cocık sevindirelim bari hep mi koca sevindircez
Oglu da varmıs mont alcakmıs ama bende erkek montu yok
Olsa onu da eklerdim.

Cok iyi yapmışsın canım. Bereketli olsun

ya benim bir yakinim hayrina verdigi seylerin yeniden satildigini gormustu .ihtiyacim var diye toplayip satiyormus iyi niyetini kaybetmemen cok iyi

Havuçlu cevizli tarçınlı mi
Biri beni durdursun canim herseyi istiyor

ya benim bir yakinim hayrina verdigi seylerin yeniden satildigini gormustu .ihtiyacim var diye toplayip satiyormus iyi niyetini kaybetmemen cok iyi
Var malesef benm basima geldi benden aldı güya beğenmedi sonra direk satışa koydu hemde 50 TL fazla koyarak dedim pes sıfır ürün aldı hemde benden yani.

Sobalı yerde kızarmış ekmek keyfini Alyoşumla nasıl yapacaksın bacım
Yurumuyor hala alyos desteksiz.
Doktora goturucem herkes abartma yürür diyor.
Bir kac adim atiyor oturuyor.
Kaslarinda vs bisi oldugunu sanmıyorum.
Kanepe, yatak tepelerinde hanım.
Sandalyeye falan cikiyor.
Ama yürümek istemiyor

Ama yürümek istemiyor
Yürür insallah cnm ya etrafa bakıp kafanı yorma kafan rahat etsin diye git tabi doktora sobada ekmek borcum olsun sana aşkolsun ne zaman istersen kim isterse yaparım tabi

Sağlıklı güzel ömrü olsun. Eğer konsept yoksa naked pasta güzel oluyor, üstüne bayrak ya da değişik süsler var , özelden benim aldığımı atarım istersen.
Benim menü şöyleydi geçen yıl
pastayı aldığın yerden el açma börek ve elmalı kurabiye siparişi verdim. Salata olarak kuru börülce salatası ve arpa şehriye salatası yapmıştım.gelenler de sarma, kek, corn flakes li kurabiye getirmişti. İlk yıl hepsini kendim yapmıştım yorulmuştum, 2.yıl sadece 2 salata yaptım. Bu yıl da öyle yapma planım var

Ama yürümek istemiyor
18 ay oldu mu ki? 16.5 ayda yürüdü benim kız. Dr lar doğumdan itibaren gelişime dikkat ediyorlar, ilk kafasını ne zaman tuttu, ne zaman emekledi ,ne zaman desteksiz oturdu bunlar zamanındaydsa bekleyin 18. Ayı diyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…