Küçük Düşün Büyük Olsun!

iyi gecelerr
Evden cıkmadık ama yorucu bi gundu.
Günler bana hep aynı zaten cmrtsymis pazartrsymis farketmiyor.
15 gunde su kaynatmaya basladın diyor kocii:)
Calısmayı özledim yalan yok.
İsyerini degil oraya Allah düsürmesin bidaha ama calısmayı özledim.,
Evden devam ediyorum ama aynı sey olmuyor tabi ofis gibi 37 bınlık tss sattım dün,kom.gelirim olur bu ay bikac is daha oldu.
Seeneye bime kasiyer bile olsa gircem yarım gun demeye basladım kociye:)
kalkıyorum okula bırak gel ortalık topla okuldan al yemek yedir bi bakıorum saat olmus 16.00 naptın deseler koca gun hıc.
Suan bosa geciyor zaman gibi geliyor asaplaerım bozuluyor.
Düzelicez be ins.

Masamız dagıtım sube de resmen Aras cıkarmıyor delircem.
Gelse salon düzene gircek.
Birde kart kesilsin acil camasırlık alcam tavana.
Ufunet basıyor o camasırlıgı gördükce kapalı balkonda.
yagmur yagdı bugun,kendi kendme dedim su camasırlık olmasa oturur surda yagmuru ızlerdık

İyi geceler herkese,
İki gündür yazdım sildim yazdım sildim hep yarım kaldı.
Cuma günü annemleri gönderdik. İçime yine hüzün çöktü. Birşey de anlamadım geldiklerinden. Ama babam çok sigara içiyor. Tam da alerji mevsimi öksürüğüm artıyor.
Annem de artık babam yaşlandı ilaçlarını boşverir diye yalnız bırakıp gelemiyor da.
Birkaç gündür de ablam bizde.
Kaç gün geç yat erken uyan sersem gibiydim. Ancak bugün geç uyanınca kendime geldim.
Cuma koci işe gitmedi. Okula götürdük okuldan aldık. Ablama araba bakmaya gittiler bana da gel dediler. Gitmedim. Uzandım dinlendim. Akşama koci balık yaptı.Ablamla ben salata yaptık. İki çeşit.
Ela ödevini yaptı.
Bugün de sabah yataktan kalktığımız gibi araba bakmaya gittik
Oradan ablam sizi kahvaltıya götüreyim dedi.
Eve geldik çamaşır attım. Havlu nevresim birikti.
Bugün de uyku öncesi Ela anne ya babamla sen ölürsen ben kiminle yaşarım sakın ölmeyin diyor.
Zaten iki gündür böyle içim buruk buruk, havadanmı bilmem, böyle ağlamaklı ruh halindeyim. Hala sonbahara adapte olamadım. Her yıl yaza doyamayan ben ağustos kızı
Okula da adapte olamadım daha.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…