Küçük Düşün Büyük Olsun!

ya benim bir yakinim hayrina verdigi seylerin yeniden satildigini gormustu .ihtiyacim var diye toplayip satiyormus iyi niyetini kaybetmemen cok iyi
Oyle sayfalar var 2.el toplayıp satıyorlar.
Pazara cıkanı gördüm igda toplayıp satıyor.
Hos satsa da benden cıkmıs istediğini yapsın

Yurumuyor hala alyos desteksiz.
Doktora goturucem herkes abartma yürür diyor.
Bir kac adim atiyor oturuyor.
Kaslarinda vs bisi oldugunu sanmıyorum.
Kanepe, yatak tepelerinde hanım.
Sandalyeye falan cikiyor.
Ama yürümek istemiyor
Ekstrem bisey olsa dr seni uyarırdı zaten bacım.
Her cocık farklı benimki gec emekledi 10 aylık flaandı,ise yeni baslamıstım.Yasında yürüdü .
Kocinin amcasının torun 7 aylık faln sıralamaya basladı
Kız video attı bismillah dedik
Korktm kalmıs tutuna tutuna koltuklara geziyo
Dedim bu nasıl cocuk
O yüzden takma kafaya yürür

ALlah hayrını kabul etsin canim bende biri e verdim oğlusun botları bir kaç kişi sordu verince çok kişi var valla alamıyor ikinci el bakiyor
Ama yürümek istemiyor
Canım kaç aylıktı kızın benim oglanda emekliyordu 1.5 yaşındaydı tutunarak yürüyordu cesareti yoktu birazda keyifci kafaya takiyordum bende bı gece birden yürüdü birde o ara yaşıtlarıyla çok buluştu o sıra onlar yürürken bizimki peşlerinden tutunup gidiyordu sonra yürüdü bir anda 18 aylikti

Oyle sayfalar var 2.el toplayıp satıyorlar.
Pazara cıkanı gördüm igda toplayıp satıyor.
Hos satsa da benden cıkmıs istediğini yapsın
senin yaptigin guzellik baki. o doner dolasir seni bulur zaten ben genel duruma yazdim .benim 2 valiz var suan biriken kiyafet

Okuyamadım tam, yarım yamalak işte :)
Kız yeni uyudu. Eşim geldi 7:30 da uyandı.
Benim yemeğime ortakçı oldudayanamadı kokusuna.
Ela tutturdu anne kız oynayalım onu oynamayalım dedim. Anne bebek oynayalım o zaman dedi babasıyla beni bebek yaptı. Bizi kitap okutup uyuttu.sonra evi toplayacakmış. Sonra uyandırıp yemek verecekmiş. 24 saat böyle :)
Yatarken kitap istedi sabah uyanınca okuyacağım diye söz verdim.
Bu ara hiç harcama yapmıyorum. Bakalım kaç gün sürecek bu harcamasız günler.
Birikim de hiç yok.
Ev fiyatları almış başını gidiyor. Kiralar da öyle. Bugün bir kez daha çok şükür ev almışız dedim. Yoksa nasıl oturacaktık bu yüksek kiralarda. Eşim de diyor bugün bunu. Ahh dedim almayalım diyordun Gerek yok diyordun yaaa. Boşuna konuşmuyordum. Allah olmayan herkese versin. Gerçekten içten dua ediyorum.
Arkadaş bizim sitenin 3.etabında 1+0 ev aldı. 2600 tl kiraya vermiş
Evsahipleri eski kiracılarına kendim oturacağım diyor çıkartıyormuş.

Ben de kıza bebekken ebebekten market arabası almıştım. Kırık çıktı. İade için uğraşmıştım. Ama sonunda gelip almışlardı canım.

Amin canım. Hem de kafa dengidir. Kızlarına da nasip etsin

Bende para var öyle az miktar tl olarak duruyor. Gidip birşey alamadım. Şimdi tutuştum

Ne kadar fiyati acaba ben aydan aya 3 tane 5 litrelik anca yetiyor vergi kalktı diyorlar indirimemi girdi acaba gerçi girsede bu ay belki artar aldığım yağlar bakalm ama gene aynı şekilde alırım ne olur ne olmaz
Yağ sırası yokmuş ama eskiden oluyormuş şimdi de güç yetmiyor. Ne farkı varsa artık.

Yufkayla tepsi böreği, dereotlu poğaça, şehriye salatası, kurabiye, kısır, bu vb şeyler yapabilirsin. Benim yeğenimin de 16 kasım. 1 gün ya da saat farkI var :) yürüyormu minik kuşum.
22 kasım da Elanın. Kasım kızları ya bu üçü :)
Kasım’da aşk başkadır, çünkü bize ölümsüz bir aşkı anlatır.
Nisan ve kasım ayı favori aylarım

Okumuştur burayı

Ama yürümek istemiyor
Bence de abartma canım. Zaten öyle öyle başlıyor yürümek. Unuttunmu yoksa o dönemleri.
Ben bile bazı bebeklik şeylerini unuttum

1 yıllık oluyo ya sigortalar
Atıyorum 6 ay kullanmıssındır kredi bitmistir
Kalan 6 ay kalanı alırsın gibi
Ben 9 yıllık ödemiştim canım. Toplumu ödeyeceksiniz yoksa 1 yıllıkmı dedi. Ben de toplu olsun dedim. Ondan diyorum ya geri kalan ödediğim yılların parasını niye iade etmiyor diye.

Ben 9 yıllık ödemiştim canım. Toplumu ödeyeceksiniz yoksa 1 yıllıkmı dedi. Ben de toplu olsun dedim. Ondan diyorum ya geri kalan ödediğim yılların parasını niye iade etmiyor diye.
Geçen 3 ay önce kredinizi 1.5 sene erken kapattık. Internetten yapılan sigortayı bulamamistik, kredi eşimin üzerine idige en ay zorla sıkıştırdım adami bankayı aradı sordu. Sonra policeyi de bulduk yazı gönderdik iptali yapılarak kalan 1.5 yıl için sigortanın geri iadesini yaptılar.

Sende e devletten de bakabilirsin üzerine sigorta var mi diye. Ona göre bankani ararsın.
Direk sigorta şirketleri iptal yapmıyor bankadan talimat gitmesi lazım.
Konut kredisinde de 10 yıllık poliçe yapıldı ise, sen erken ödedikten kalan yılların yada ayları iadesini alırsın
Ama onlar ilgilenmez senin üzerine düşüp banka ile çözmek gerekir

Bankaya dilekçe yazdım zaten canım,yani bankayla muhattapım. ama dediğin gibi üstelemem lazım sanırım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…