Küçük Düşün Büyük Olsun!

Ayy resmen gelemedim kalan 2 sayfayida okucimm.

Gün nasıl bitti onuda hic anlamadimda neyse.
Topla süpür as katla derken annem toparlandı biraz.
Dedim kizin yaninda durda oglanin pant. Gidip alim lcw dan
Pant aldim oglana esofman alt aldim.
Hadii esime gomlek aldim pazar d.gunu
Kendimede bi esofman alt aldim (s beden oldu ayiptir söylemesi) surasi 360tl
Kufreder gibi 360dedi.
3 taksit yaptirdim.
Pasta pasta diye ölecegdim gunlerdir minik aldim tek kisilik.
Ordan oglanin kursa ugradim.
Oglan pastama salca oldu bolustuk
Sonra kardesim kokorec getirdi üstüne s beden oldumu m beden
Hemen form cayi içtim

Bu esofmani begendim renklerini alicam.
Üstlerinde sweatlar uydururum yoksa evde giyecek bisim yok resmen.
Oglanin hafta sonu dersi var.
Hava yagmurlu gosteriyo bizde çıkamayız gibi.

Çok geçmiş olsun.
Cabuk toparlanir insallah

Hepsijetide pek sevdim.
Iadeleri gelip evden aliyolar neguzelmis öyle
Esimin gomlekleri iade etmistim bugun gelip aldilar.
Esim cemkirdi 400tl gomlegi 65tl alip bi de iademi ettim seggnn diye.
Dedim nolmus yine alırım
Aksam 10tl daha uyguna aldim kucuk beden.
Adam şaşkın.
Bana ist feht etmisim edasıyla bakiyo.
Kigili gomlegi 60tl almam efsaneyim suan.
Asla anlamiyor online alisverislerde.
Anlasa bile asla ugrasmaz.
Yorum okuyup iade fln ugrascagina o 400tl vermeyi tercih eder.
Bu toplar hep bende
2 gömlek daha alirim bu sezonu bitiririm.
Yeter ona okadar.
Esofman istiyo.
Esofman yorumu indirimi kovalicam daha.

Sorma aynıyız ben yapmasan gidip o fiyatlara alır bogrume bir öküz oturur benim bende bir sweat oğlana bir yatarken giymelik pijama takımı eşime bir sweat mağazadan al varmış kargo ücreti yok sepeti yaprim indirim var kızlar defactoda bilginiz olsun yuzde 50 ye kadar 260 kusurden fazla tutuyordu normalde etmez a pahalı bu sene çok mağazada öyle onlinede indirim var 175 verecegim yarın tam işlemi bitiririm

Yazdimmi canım sana hayırlı olsun arabanız Allah kaza bela vermesin

Selam kızlar günaydın dün kahvaltıya eltime gitmiştik akşam üzeri geldik bugünde kardeşimin eşi caliscakmis çağırdı yakında oturan annemle kardesimde gelcekmis kahvaltıya gitcem yakınımda yerden bişe istedi kardeşim gidip onu almam lazım onlar gelene kadar onur marketten esim dun oglusa bişe alcam diye söz verdi sosis bayadir yemiyirdu oglus istedi salam makarna sigara aldı bir kutu altı kılıç peyniri indirimdeydi aldım son kullanma tarihi geçmiş normalde bakarimda aceleyle aldım onuda degiscem gidip hemen karsisi onur market

Saolasın abla evet hep ise gittik geldik ama tedbirliydik cocuklarla teması yoktu simdi heryerle temasta gececek ins.

Günaydınlar
4 saatte bir uyandık ama sükür rahat bi gece gecirdik.
Buharı uykuda veremiyorum Alya korkuyor,makina tar tar masallah vinc calısıyo sanki.
Aglıyorz biraz ama zaten kısa sürüyor.
Sbah kalktı 7 de buharı vardı,hamurlarım nerde benim dedi:)
Hamur oynadık ben elleyemiyorm eldvende yok elime buzdolabı poseti gecirip hamur oynadıgımı söylemismiydim
Huyluyum cünkü.
COcukda anne poset al gel,hamır oynucaz diyo yavrum
Kuraabe yaptk anne bak diyo:)
Mercimek cprbası koydum ocaga sabahtan ilik sulu,Alya simit istedi börek simit falan aldım inip 20 tl
Teyzesi dün 500 tl atmıs benim hesaba ay cok kızdm kızım dedim ne gerek var.
Cocuga al eksiği varsa bide para düsünme dedi saolsun.
Gördüğüm yrde cocuklara veririm bende harclık.
Hic kenara atmıcam direk ALyay kullancam dedim.
120 tl ugg atmstım sepete ici tüylü onu aldım sabah
Markete ugradım 5 tane avakoda,bez ,kefir aldım 60 tl
Babasıyla evde bugun ben izin almadım keyfi iyi diye.
Defactodan da 1 takım esofman alcam.90 tl flaandı.
Kıza harcıcam sadece o parayı.
Haftasonu yerler 1 kg köfteyi,pismemis köfte söylerim h.ici yine kıza.
Aksmaa yemek yapmadım kıza var corba flan.
Kremalı patates atarım kendime fırına yeter bana.

selam kizlar hizli bir sabah oldu .sabah pazara gidildi .balik meyve sebze aldik .yogurt peynir ve kiyma almaya gondercem kociyi birazdan.internetten de cemen baharati siparisi verdim kahvaltiya cesit iyi oluyor .hedef haftaya cumartesiye kadar ekmek harici bisi almamak .ama zaten bu harcamalar masallah oldu bugun hayirlisi

Son düzenleme:
Hic defactoya bakmadim onada bakim.

Güle güle giysin minnos

Selam canlar kardeşime geldik 11 geliyodu kahvaltı yaptık AVM ye gitces kardeşim annemleri bırakıp gelcek bekliyoruz az dolaşıp biseler yeriz ddik Sweat bakcam ordanda dün eşime sepete attığım 75 olan sweat olmuş 100bugün bakiniyim alırım yarın fln

Selamlar
Nasilsiniz canlar
Eski ev sahibi evi boşalttı sonunda , dun aksam kiracılar girmeden bi bakalım die kalktık gittik annem anneannem ben eşim
Kiracilarda geldi tanıştık kontratı imzaladık
Evi boş haliyle görünce ,çok hoşuma gitti keşke borcum olmasa tasiniversem hemen
İçinde eşyalar vardi ilk görüp almaya karar verdiğimde, şimdi böyle başkalarının eşyası çıkınca daha da benimsiyor insan
Cok mutlu oldum , bugünümüze çok şükür eve geldik çay içerken annem masada tabağı ittirdi benim cay olduğu gibi üstüme döküldü yandi iç bacağım, krem vardi evde onunla toparladım ama baya aciyor
Anneannem de gidicekmis yarın birkaç gün daha kalsa sevinirdim ama dedem de yanliz ona da yazık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…