Küçük Düşün Büyük Olsun!

Hayirlisi olsun canım güle güle oturdunlar borcu ne zaman bitiyor o evin

Selammm.
Hepsiburada 150tl uzeri 50tl indirim verdi.
2kg tereyag ve 1kg caykur cay aldim.
Tereyag 40tl geldi kilosu, cayda 27tl.
107tl odedim.
Iyi oldu tereyagimiz azalmisti.
En azindan bu seneyi cikartir bize 1kg kadarda var buzlukda.
Ben yemeklere kuymaga yumurtaya helvaya vs fln hep kullaniyorum.
Az ucuz olsa hamur isinide kullanicam ama az atiyorum ancak tat versin diye.
Ama seneye Allah kismet ederse cokca alip koyucam köy tereyagi.
Hamurislerinide onunla yaparim.
Margarini cok az atiyorum ama yinede icime sinmiyor.

Yemek yap pisir topla supur bitti yine gün
Yarin esimin d.gunu
Aklimda (hava gzl olursa) hadi yurus yapalim diye ormana kacip yolda pasta alip kutlayasim var.
Bakalim havanin durumuna gore..
Biz hep cayimizi alip yoldan kurabiye fln alir yerdik orda ama hava olayı bilemedim.
Kızla nasıl olur.

Kiz uyudu gece uyanirsa bakalım napcaz

Bereketli olsun canım benim eltim Rizeli saolsun o sıra yarım kg ben almıştım diğer eltimlerle bana birer kg getirmiş 2 paket yarinlik çay birde turistlik kavonozda çay var ondan getirmiş ti çayın biri bitti ama çok güzel tadı a101 de indirimde ofcay var bu hafta ondan alcam 1 kg karıştırıp kullanacağım gider bı zaman

Selam kızlar oglusu uyuttum yarım saat oldu AVM ye gittik dolaştık cıvıl vardı girdim iki sweat beğendim beden yoktu gerisi ya rengi güzel değil yada aşırı pahalı ya almadım hamburger ısmarladı kardeşim saolsun elektrik hala yok 12 de ddiler inşallah gelir telin şarjını doldurmuştur kardesimde yine baya azaldı mum aldık gelirken oglusla birde maske ona 11 odedim oyun parkına girdi yarım saat oynadı birde oyun vardı bilet bastık 53 harcadım orayada zalimler yarım saati 45 yapmışlar 30 a giriyidu

Ay anam Adanalı malum cemen bizim evde gizli yenir.
Ben zTen agzıma sürmem pasttırmada yemediğimden.
Ama cocuklugumdan hatırladıgım babam masada görünce acar camı bahceye fırlatırdı
Annem hala alır babam yokken yer
Adam niye takıksa o cemene okadsr

Aa cok gecmis olsun
Hayırlı olsn yeni kiracı da

İyi aksamlar bacımlar
Anca gelebildim
Buhar isinden biseye yetisemiyorum.
Evin seklini değistirmis koci
Benim salon adaya veda ediyor
Kıza oda yapıypruz ortaya kartonpiyer duvar orcekmis,kızın besiği flaan salona tasımıs bugun
Salonumu seviyordum ferah ama heryer dagılıyor odası olmadıgından.
Bari kendi tarafı dagılır diye ümid ediyorm
Park yatakta yatmıyor malum,anam koydm g.dolapsa ama satılmıyorda
İkea yatak istiyorun pirinc uzayanlardan 1069 tl baktm
Ev yanıyor deli sacını tarar misalı mantı makarna doldurdum bide oturup
Ay bide kahve makinamız bozulmus
Akıtmıyor hic bi sekilde bence kirec tuttu ama servise gidecek
Herseyi buldum garanti belgesi falan
Fisini bulamadım
Talan ettim evi ama bulamadım bakalım napcaz

Baby Elanın yıllardır odası var oyuncaklar yine odada mutfakta yatak odasında

Geçmiş olsun canım
İlk aldığım evin heyecanı bende de başkaydı. Aşırı benimsemiştim.

Saolasun kuzu.
Valla aksm dedim nazarlamıyım ama cocuk hic caktırmadı sasırdık dolu diyince.
Beterinden korusun hepsini İnsallah
Çok geçmiş olsun. Bu dönemin bebeleri hepsi aynı. Bizim tüm tanıdık akraba bebeleri hasta. Biz bile 5 haftanın 4 ünde hastaydık. İnşallah çok soğuklar olmadan biter çocukların bu hastaliklari

Hayirlisi olsun canım güle güle oturdunlar borcu ne zaman bitiyor o evin
Sagol canim
6 sene kredisi var
150 bine yakın elden aldığım borç var
Aa cok gecmis olsun
Hayırlı olsn yeni kiracı da
Sagol canim ,
Evde oturan ilk sahibiydi 2. Sahibi de biz olduk

Geçmiş olsun canım
İlk aldığım evin heyecanı bende de başkaydı. Aşırı benimsemiştim.
Sagol abla
Epey yandım kiz da kuxagimdaydi ona gelmedi şükür
Bende çok mutlu oldum görünce insan mutlu oluyor

Babam arabayı satmış ne yapacak bakalim

Ahhh canım çemen vücutta kötü kokuyor ya terde hele idrarda çok fena bence kokusuna dayanamıyordur baban

Selam herkese,
İyi geceler
Dün gece saat 4 ü geçiyordu Uyudum. 8:30 da uyandım geri uyuyamadum. Hala da uyumadım. kendimi tanıyamıyırum.
Bugün öğleden sonra arkadaş gel dedi gidesim yoktu eşim de erken geliyor. Çocuklar isteyince hadi görüşelim dedim. Eşimde eşiyle konuşmuş. Onlar da bizim evde takılırız demişler :) sonra arkadaş aradı çocuğun ateşini farketmiş gelmeyin istersrniz dedi doktora götürdüler.
Zaten Elanın da bugün sesi kısıldı. Hala bıdır bıdır çene. vaaay kızcağızım ne oldu senin sesine dedim. Ortada bir hastalık var çocuklar dökülüyor.
Eşim geldi gittik avm ye lcw den yağmur botu aldık sonunda. 90 tl i. Kız onu beğendi. Nasıl mutlu oldu kuzum. Ben de geçen yıl almamıştım bu yıl da kararsızdım. Kışlık botu var ayakkabısı var. Ama üzüldüm de alalım dedik. Hemen giyer giymez mağazada zıplıyor. Artık yağmurda hoplayabilirim diye. Bir de şemsiye alacağım iyisinden.
Çok durmadık avmde dönüşte marketten, portakal, havuç, üzüm, salatalık, turp, pancar aldım 28 tl. Eve geldik ben balık salata yaptım. Kız çadırını istiyordu, eşim onu kurdu kızın odaya. Kitaplığı söktü başka yere taktı. Yemek yedikten sonra kızla biraz kitap okuduk. Uyudu.
Bugün de biraz serin diye aramıza yatıralım dedik istemedi. Bir haftadır yatağıma yatamadım. Sırtım fena halde

Benim eşim de bugün bana diyor; sen o gün avm ye gidince baktın bota tabi almadın, kesin nerde bir fiyat bakayım ucuzunu bulurmuyım dedin, 3-5 liranın hesabını niye yaparsınki dedi istiyorsa kızım alırım ben diyor. Ben de alırım ama iki defa giyeceği bir şeye çok para vermek gereksiz geliyor bana.
Doğum gününe aldığım yeleğe de bayılmış. Nasıl beğendi hayret dedim. Ben genelde pijama iç çamaşırı vs alıyordum..dışarı da giydiği kıyafetleri kendi alır. Ama aldıklarımı beğeniyordu. Dışarı için aldıklarımı beğenmediği oluyordu ben de almıyordum.
Tabi yelek çok sıcak çok beğendim dedi durdu, ay diyecektim sen kesin onun markasını beğenmişsindir padişah torunu :)

Geçmiş olsun canım, çabuk atlatır inşallah

Çok geçmiş olsun. Bu dönemin bebeleri hepsi aynı. Bizim tüm tanıdık akraba bebeleri hasta. Biz bile 5 haftanın 4 ünde hastaydık. İnşallah çok soğuklar olmadan biter çocukların bu hastaliklari
Saolasın cnm inss ya

Mecburr kalmadıkca cocuklularla görüsme bu ara.
Bronsiolit diye bisey cıkmıs,bronsitin baska bi cesidiymis.
Arkadasın 6aylık kızına gecen hafta yatıs verdiler.4 gün yattı 10 gün de evde buhara devam.
Bütün cocuklar yüksek atesle baslıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…