Küçük Düşün Büyük Olsun!

yani netten almayi azaltmak lazim .ama market olayina cozum yok .benim koca sebze asigi oldugu icin pazara yukleniyim diyorum artik .

İg fenomenlerinden biri kapalıymıs acılmıs:)İfsa olmus bide ben de agır issiz ona bakıyorum kim diye
Kadn gizli sayfa acmıs aile akraba eklemis sadece oraya,ordan sızdırmıslar.
Arkadas akrabaya sır verilir mi
Acıldıgını niye saklamıs onu hic anlamıyorm zaten,Allahla senin aranda yani.

seninkiler etcil beybi artik sucuk masrafini babaanneye falan itelemek lazim
1 kangal sucuk geldi pazartesi bitirmisler baba kız.1 parca ayırdım pazar kahvaltısına yiyin buınu dedim
Benimde köfte masrafım baslıcak artık,etler bitti dolapta.
Bi oturusta 1 kg köfte pisirip yiyolar nerelere gideem:S

Ben aliexprese bakıyorum öyle hergün
Onun beklemk sıkıcı oldugu icin herseyi alamıyorsun
ali expreste ben aradığımı bulamadığımdan bakamıyorum. bana biraz kullanımı kolay uygulama olması lazım.
Birde ofiste çalıştığım için her gün ne giycem diye düşünmekten kıyafet çok bakıyorum

fenomenlere pek hakim değilim ama merak ettim hangisiymiş zaten başımıza ne geliyorsa meraktan

Bazen cok sacma seyler geliyo.
Ben askılı büstiyer aldım.Böyle dantelli ama resimde gözüken kalın ic göstermeyen cinsten.
Deniz kenarında sortun üstüne falan giyerim diye.
Bi geldi komple tül.
Yeni gelin camasırı
75 telem cöp oldu:S
Hayır dolapta falanda satamam taslarlar beni sapık kadın diye

fenomenlere pek hakim değilim ama merak ettim hangisiymiş zaten başımıza ne geliyorsa meraktan
Kızı bende bilmiyorm Ebru Türk müs adı.
Resimlerini kaldırmıs
Benim takip ettiğim genelde asırı zengin instamomlar
Rachel i falan takip ediyorum,kendime garezim varsa demek
Gecen evine kedi kadar fare girmis,ayy iyiki yerebatan sarnıcında oturmuyorz bak,fare girmis kadının evine dedim kociye
Ondan almadım ben sana ordan bi yalı dedi adam

Selam herkese,
Kıza duş aldırdım. Uykuya dalıyor şimdi.
Bugün sabah erken arkadaş mesaj çekmiş kızın bezi bitti markete gideceğim diye. İyi dedim bırak kahvaltıyı birlikte yaparız. Neyse geldi kahvaltı yaptık. Zaten düzgün yapamadı da kız yeni yürümeye başladı peşinde koşturdu :) biz o evreleri geçtik şükür. Bana diyordu ayyy ne hareketli kıpır kıpır. Şimdi de diyor kınadımmı nedir onun kız daha fırfır Büyük kızında öyle şeyler hiç görmemiş Elanın hareketli olması ona tuhaf geliyordu :)
Saat 14:00 da da diğer arkadaş çağırmıştı kısır yapacağım gel falan diye. Gittim oraya. Onun kız da okulda. Okuldan veli arkadaşları da gelmiş. Bir saat ancak durdum. Hiç haberim yoktu. Kız yalnız çocuk yok.. sıkıldım biraz da başım ağrıdı. Evde kızımla vakit geçirmek daha güzel.
Eşim yemek yemeyecekmiş. Kıza mantı haşlarım kolayından. Ben çorba yerim. Yeter bana.
Eşimin babası kaç gündür tutturmuş bana döküm tava al. Hergün arıyor aldınmı.,dün de demiş sen al parasını ben sana yollarım. Parası önemli değil ama taktımı takıyor.
Akşam eşimden kart bilgisini istedim.benim kartı kullanmak istemiyorum. Kendi alacaklarımı da erteledim..kesim tarihine az kaldı. Eşim de dedi ben hallederim. Bugün de aramış baba, aldınmı benim döküm tavayı sonra anlattım. Diyor niye ona söylüyorsun gider pahalısını alır o.. ne yapayım onun kartı kullanacaktım dedim. Yani hesaplı gitmeye çalışıyorum zaten bu ay bayağı yüklendim karta. İnsanlar anlamıyor..bir de yaşlılar taktımı birşeye takıyor

Ebru girdum antifenoda ağır işsizlik seviyemizkız türban la para yiyor bunlar anlaşmalara yine türbanla gidiyormuş rezil ler hayır ister acil ister kapan para için olması çok itici

Ay ona gelene kadar görüyorum dayılar hemen yazıyor neler gördü bu gözler insagramini istiyolar geçen kadın diz üzeri elbiseyle resim atmış

İyiaksamlar bacımlar
Öglen 14.00 den sonra hayatt durdu bana
Okuldan aramıslar kociyi 38.5 atesi Alyanın gelin diye
O okula ben hastaneye bulustuk orda
Dr da ilk ateste buraya mı geldiniz dedi ama iyiki gitmisiz bronsit yine
Ciger filmi cektirin dedi indik asagı cektirdik dolu dedi
Bi önce yatıs verelim 2 gün dedi ben sok
Sonra sıra varmıs daha agırlar var size dedi evde buhar yazalım iyi dedim ise yarıcaksa
Cıktk bi acilde buhar aldık
Kardesimde 2 buhar mak.var zaten giderken aradım biz hastaneye gidiyorz diye
Bana ugrayon gecerken alın makinayı dedi
Hastaneden baslık aldık sadece
Kardesime dedim bana gerizekalıya anlatır gibi anlat ben suan adımı sorsan bilmiyorm
Dr yazdı ne kac kere verilcek ama
18.00 dan beri buhar ilaclar sırayla gidiyorz
4 saatte bir buhar var gece kalkcaz
İlaclardan bayıldı simdi
21.00 da buharı var yine
Yemegim yoktu 1kg köfte söyledim pismemis
Kıza da pisirdim yedi bakalım.
Anneliğin bu yönünden nefret ediyorm
Canı yanıyor bisey yapamıyorsun

Hayırlı olsun kazasız belasız binin inş herkese şart arabakuzucuk lar bol bol gezin inş

Gecmis olsun

O organizerleri kim icat ettiyse valla alkış
Ben cok sevdim
Dolabi acayip toparladi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…