Küçük Düşün Büyük Olsun!

Yani hamilelik haricinde bu kadar iştahlı değilsen, şimdi kocan haklı olabilir mi test falan yapsan mi 🤔
Yok kız öyle bisey değildir ben kolay hamile kalamıyorm zaten Allahtan🤣
Dönemsel herhdle yada hava sogudu ben ısınmak icin mi yiyorm nedir anlamdım😣

K kardespayi sıkıntılı dönemi atlatmışsınız ne mutlu size güzel günlerde kullanın aracınızı çok sevindim. Darısı başımıza ama biz sizin kadar yüksek meblalı bir araç alamayız öyle bir bütçe yok. Ama hedefimiz var pejo 3008 istiyoruz ama sadece istiyoruz. Tabiki ikinci el ama kaç sene sonra alırız bilmiyorum. Eşim ugraşıyor arabayı letgo
abla biz de butceyi oldurduk mecburen.2 araba koltugu ve benim (cocuklarin arasina oturuyorum) sigabilcegim araclar 300 den basliyordu oyle de aldik artik.zaten araba denemeye 2 oto koltuguyla gidiyoruz :confused:
insalllah cok cok daha iyisini alirsiniz

Yok kız öyle bisey değildir ben kolay hamile kalamıyorm zaten Allahtan🤣
Dönemsel herhdle yada hava sogudu ben ısınmak icin mi yiyorm nedir anlamdım😣
Hiç öyle düşünme. 15- 20 yıl tüp bebek tedavisi görüp, çocukları olduktan sonra 2.ye doğal olarak hamile olan cok hikaye duydum ben 😊

Merhaba kızlar günaydın,
selam kizlar arabayi aldik insallah aglikla binelim huzurla .gerisi bombos
nazenin9320 nazenin9320 abla valla hem satarken hem alirken sabir diliyorum.sinir hastasi olduk biz .dun bi arabaya anlastik adam vazgecip 6 bin artirdi .
gecen haftasonu da anlasmistik sonra vazgecti.bu sefer olmustur insallah yani
Hayırlı olsun güle güle kullanın inşallah :dua:

Dün annemi bıraktım eve geçtim. Eve geçerken kayınvalideme uğradım 5 dakika salata ve sarmısak verdi yemeğe otur dedi dedim evde var onlarda bozulcak salatayı alıyım evdekileri yiyiyim dedim :))
Dükkana uğradım 5 yumurta aldım.
Eve geçtim dünden taze fasulye vardı ısıttım yedim. Salatayı da yedim. Bulaşıkları yıkadım. kaldırdım. mutfağı topladım biraz dolapları yerleştirdim. Kredi kartıma 1242 TL yatırdım. Eşimin kartına da 500 TL yatırdım.
145TL ye ayakkabı organizer aldım 15'li trendyoldan indirim kuponu ile 125 TL ye geldi. Hem ihtiyacım olan bir şeydi hem de normalde tekli alsam 25-30 TL ye geliyordu tanesi. Böylece daha ucuza gelmiş oldu.
3 Haftadır hastayım ne zaman iyileşicem bilmiyorum :KK43:

Botox yaptırırız bacım
Bakirkoye gidiyorum mezoterapiye ince kirisikliklarada iyi geliyormus icindeki vitm..
Hocam beni 20yaş yapin dicem 😂 benden 1yas büyükmüş o da.
Mezo bitince botox ve jawline dusunuyorum ama kiycam paraya 😬
Senede 1 defa yapiliyo zaten.
Cene dolgusuna gelmisti bir kız
Gencecik bisi.

Yani her guzeli kusursuz sanmayim anacim hep doldurtuyolla ben sahidim.
😂
Ben ona karşıyım genç olanlar hep yaptırıyor bı bakıyorum çoğu estetikli hep birbirlerine benziyolar 🤦yaş alıp botox gibi degil

Günaydınlar
Hayırlı cumalar
gece 78 kere kalktık,yat kalk yat kalk basım tuttu.
koci yemezse(muhtemelen yer ama )aksmaa fırın makarnam var.
Sütlaclardan 2 tane kalmıs gece yemis ben de yedim:)
Pintilikten makarnaaya yarım paket krema kattım tabiki:KK70:Zaten yarım paketten yapmıstım makarnayı.
Kalan kremayla,fırında kremalı patates yapcam.
Artık markete gidip para harcamak istemiyoırm ama kasar,yufka falan almam lazım.

Günaydın cumamız mübarek olsun. Bugün neler yapıcam bende bilmiyorum yemeklerden az var ilave yaparım tarhana çorbası yapayım diyorum uzun zamandır yapmadım. Ev derli-toplu temizlikte fena görünmüyor elim hep evin üzerinde neyse bu gün gelicek kargolarım var yürüyüşe çıkmak istiyordum ama kargo gelicegi için çıkamıcam. Market listesini tamamladım son bir gözden geçiririm eşim alır. Tıkla gel alı seviyorum ödeyeceğim meblağı biliyorum. Sepette artırıp eksiltebiliyorum. Yarın da pazarımız var önceden gitmeye acele ederdim şimdi fiyatlardan dolayı canım gitmek istemiyor. Mecbur gideceğim.

Günaydınlar
Hayırlı cumalar
gece 78 kere kalktık,yat kalk yat kalk basım tuttu.
koci yemezse(muhtemelen yer ama )aksmaa fırın makarnam var.
Sütlaclardan 2 tane kalmıs gece yemis ben de yedim:)
Pintilikten makarnaaya yarım paket krema kattım tabiki:KK70:Zaten yarım paketten yapmıstım makarnayı.
Kalan kremayla,fırında kremalı patates yapcam.
Artık markete gidip para harcamak istemiyoırm ama kasar,yufka falan almam lazım.
Gunaydin baby
Bende aynı durumdayım ayağımda uyuyor yatağına koyuyorum 10 dk sonra çığlık çığlığa uyanıyor
Yanımda suan uyurken kalkıp oturmaya calisiyo tabi sızıyor hemen 😑 değişik şekillerde uyumaya başladı
Uykusuzluktan gözlerim yanıyor , memede uyusun diye yan yatmakdan belim tutuldu 🤦‍♀️
Ne zaman büyüyecek 😁😁

Gunaydin baby
Bende aynı durumdayım ayağımda uyuyor yatağına koyuyorum 10 dk sonra çığlık çığlığa uyanıyor
Yanımda suan uyurken kalkıp oturmaya calisiyo tabi sızıyor hemen 😑 değişik şekillerde uyumaya başladı
Uykusuzluktan gözlerim yanıyor , memede uyusun diye yan yatmakdan belim tutuldu 🤦‍♀️
Ne zaman büyüyecek 😁😁
Ay valla her aksam böyle değil ama dün gece pert etti beni.
Büyüyecekler ama bizim de içimizden gececekler:KK70:

M
benim de en buyuk sikayetim o .cok kolay geliyor insana bisi almak
Ben trendyolu bayagı hafiflettim ayda 1-2
Sanaldan da marketi hafiflettim cok acil olmadıkca sanal söylemiyorm.
Ulasılabilir olması bana cok harcattırıyor.
Market iste gün asırı giriyorm 30-40 illaki bırakıyorm:KK43:
Onu da almasam ac mı oturcaz diyorm:)
Bizim erzak fabrikadan geldiği icin tabi büyükleri almıyor un seker yag.

Valla bizim öyle günlük pek ihtiyacımız olmuyor, ben ekmek yemiyorum. Eşimde geç geliyor yemek yemiyor. Dün yumurta almak dışında doğru düzgün kaç gündür bişey almadık eve. Birde doğum gününde pasta almıştım. O Pastada evde öylece duruyor. En yakında ihtiyaç olabilecek ürün tuvalet kağıdı ve şampuan gibi duruyor.

X