Küçük Düşün Büyük Olsun!

Alyayla ögle uykusu problemimiz var
Kendi uyumuyor,diğer cocıklara da kalkınn diye uyandırıyomus
Valla 2 yasında bebe hergün farklı sikayet geliyor okuldan
Atarlar bizi yakında
Hahah bizimki de uyumuyor diğerlerini de uyutmuyor diye, yardımcı öğretmen oyun odasında oynatıyormuş .

Hahah bizimki de uyumuyor diğerlerini de uyutmuyor diye, yardımcı öğretmen oyun odasında oynatıyormuş .
Ay napcaz bilmiyorm
Ögrtmen erken yatırmayın demis(ki bizim öyle bi lüxümüz yok)aksam 21.00 a kadr zor tuttum cocugu aglıyor uyuyamadı diye
Uyku basına vurdu.
Aa yeter dedim yani tutsunlar baska bi alanda uyumuyorsa ne yapayım yani

Günaydınlar
ALya gündğz uyumadıgı icin okuldan erken uyutmayın demisler
21.00 a kadar zor durdu cocugum perisan olduk
Dizim vardı tam basladım 22.00 da Alya yine kalktı.
Bziimki böyle sinirlenince hırsını yenemiyor
Uykudan uyanıp aglamaya devam ediyor cocuk
Barbunya göndermisti annem dün buzluk icin,1 paket pisirdim.
Koci pazar yapmıs ,yesillik,kahvaltılık,meyve falan almıs.
Ben de sigara böreği sardım biraz barbunyaya ek öyle yedik
Alya corbaya taktı,gelince okuldan 2 kase tarhana icti.
Okuldan geliyor corba iccem diyor
Bugun mercimek corbası yapacagım ona artık.
Kendimize de ıspanak kavurayım yumurta kırar yeriz

Günaydın güzel bir gün olsun kızlar. Sabah sabah dağınıklığı topladım kahve-çay içtim kahvaltı yapmadım canım istemedi. çamaşır makinesini hazırladım daha sonra çalıştırıcam. Hesap yaptım Ocak-2022 kadar fuluz. Ama benim kendime ait bütçemde var yıl sonunda inşallah biriktirdiklerimi buradan sizinle paylaşabilirim. Ama hayat çok zorlaştı son aylarda fazla atamadım köşeme çok şükür az da olsa atabiliyorum ama Kasım ayı ile birlikte nur topu gibi doğalgaz faturası gelmeye başlayacak o zaman attıgımın ancak yarısını atabilirsem mutlu olucam. Hayat şartları zorlasa da kızlarımla birlikte güzel günler için parayı fazla düşünmek istemiyorum sadece elimin altında biraz birikimim olması beni güçlü yapıyor. İnanın kızlar kendime güvenim tam ama param biraz azalınca kafama takıyorum çünkü ben kimseden para isteyemem annem-babam zaten emekli az da olsa bildiğim birikimleri var ama ben göz dikemem onların birikimlerine.

Uykusu olmadığından değil ki , muhtemelen yeni bir alan güvende hissetmiyorlar o yüzden.bir de sanırım Kızlarımızın o huyu aynı sanırım böyle uygun ortam olmadan uyumaz benim ki, yani öyle bazı çocuklar gibi uykusu gelince sızanlardan değil, dıaşrıda başkasının evinde pek uyumaz

Geçmiş olsun canım Allah korumuş ben yandan gazı bile kesiyorum çıkarken takıntılıyim

Bende öyleyim bu ara esim iş yaptı parasını alamadi işler pek yok birikimden gitti biraz benimkine kalsakurus kalmasa rahat adam bende güvende hissediyorum kendimi

Suraya bayilim bari selamm
Sabah ocaga mercimek attim corba yapim dedim.
Oglan 10 da ariyo benim midem bulaniyo usuyorum gel beni al.
Aksam basim agriyo diyordu ama baska birseyo yoktu.
Okuldan geldi derse gitti aksam ondan diyordum.
Kizi anneme pasladim okula ciktim.
Onu aldim.
Dedim sen eve gec lcw senin pant. Siparişini verim(o bedenden yok oglu yok zor bulunuyormus ara bedenmis) ama sadece o oluyo buyugudunu alsam tadilat yaptırmam lazım.
1 haftaya gelir dedi kiz.
Gomleklere bakim dedim 99tl yuhh ya sen lcw kendine gel diye bi cemkiresim geldi.
Kiza tayt aldim 29.90 valla pazarda 15-20tl almayini dovuyolar gidip alicam.
El kadar seyler 40tl 50tl cildirmis herkes.

Esime dun kigilidan gomlek siparis verdik (beden olursa artık hep ordan aliriz) 66.90 ve 69.90 fiyatlari.
En kotu iadeye gider napalim.

Evde meyve yoktu hakmara girdim; elma, armut, muz, domates, havuc, tambugday ekmegi, kabuklu fistik, karper, yogurt, biskrem aldim 89tl
Domatesinde kilosu 10tl olmasin yani.
2poset seyle cikiyoruz bi dünya para veriyoruz sinirleniyorum cidden.

Eve geldim oglan ac kiz ac annem ben daha ayakkabilarimi cikarmadan kacti.
Daha kapidan giriyorum annem cikiyo oglan açım ben diyo, annem diyo kizda aç.
Ya zorla falan yedir yani 2 saat disaridaydim bi tabak yemek vereydin bari.
Dedim bi uzerimi değişim elimi yikayim sakin olun.

Oglana hazirladim bisiler, ilac verdim.
Kizi doyurdum uyuttum.
Kafam kazan gibi.

Allah anasız birakmasin kucuk kucuk bebeleri cocuklari.
Valla ortada kalıyorlar.
Kim olursa olsun anne gibi asla ilgilenmiyor daha iyi anladım.

Oglana da sweat bakim dedim onlarda 109tl.
Gercekden kimse itiraz etmiyormu bu fiyatlara.
Ya da denetlenmiyor mu.
Alicam netten yorum falan bakicam.
Olmadi 2-3 defa iadeye giderim ama 1 sweatede 109tl vermicem.
Aldiklari fiyat 30-40tl
Kiralarinida sadece bize kitlemesinler.
Hayir marka olur anlarim derim 200tl olsun marka yani.
Gidip marka alirim en azindan değer.
Oglan derse gidip geliyor esofman seviyor rahat diye ama ustune sweat almam lazim.
119tl netten aldigim mont miss oldu.
Esim bile istiyor gunluk giymek icin.
Alirim ordan yaw.

Kendime hic bakmadim artık.
Dedim moralim daha cok sinirlenmesim.
Gercekden gerilmeden avm, magza gezebilen var mi?

Outlere bakicam kız icin, online bakicam.
Tayt elbise alinacak onada.

GE
Gercekten gereksiz pahalı ve eşime defactoda gördüm oğlanında küçük oluyor çoğu iki sweat TE ona lazım pazarda lcw satıyor bir tezgah ordan alırım yada onuda DeFacto indirimli ürünlerden bakicam hem kargoyu bedavaya getiririm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…