Küçük Düşün Büyük Olsun!

babam da bizi mirasi bolusturdu kizlar kac zamandir yazamiyorum iyi oldu valla cocuklar buyumeden

Kizlar wc kagitlari vs fiyatlar nasıl marketde.
Yakın zamanda bakamadım haberim yok
%30 indirim var wc kagidi ve havlu lazim.
Alsam mı bilemedim.
32'li familia 33tl geliyor
Marketlere göre iyi sanırım
Evet iyi canım fiyatı nerde indirim var migrosamta var ayın 1 indeydi galiba 32 li kağıtlar fln uçuk ya 50 60 yazıyor

Ee esin isterse kızlarda ister

Ee esin isterse kızlarda ister
kızlardan biri garibim zaten herseyde ortada yok.
Kücük görümcemde masallah herseyde en önde.
Kociye kalmaz,kücük g. evini değistircekmis daha iyi bi semte tasıncakmıs.
Biz yine büyükle avcumuzu yalarız:)
Kücük evlenirken biara nisan attı ,araba aldılar sonra geri barıstı sattı kocası arabayı:)

ben boyle durumlarda 3 e bolunmesi taraftariyim vicdanim rahat etmez baska turlu .
su da var kk daki gelinlerden sonra miras birakmayip her seyi yemeyi de dusunmuyor degilim

ben boyle durumlarda 3 e bolunmesi taraftariyim vicdanim rahat etmez baska turlu .
su da var kk daki gelinlerden sonra miras birakmayip her seyi yemeyi de dusunmuyor degilim
Biz düğün dahil hic bisey görmedik valla.
Hep kendimiz ödedik.
Büyük görümcemin cocuguna bile bakamam ben dedi kvdem.
Artık kücük kzıı versin hesabını öbür tarafta :)

Selam kızlar, aldıklarınız bereketli olsun, miras gelicek olanlara-gelenlere bereketli yatırımlar olsun. Sabah evi tekrardan elden geçirdim. Camları sildim, kapıları sildim-avizeleride sildim. Salonun perdesini yıkamıştım ama sanki tekrar yıkanması gerekiyordu camlar açık olunca çok tozlanıyorlar onu yıkayıp astım, telden çamaşırları topladım katladım yerleştirdim. Üstümü değiştirip eşofmanımı giydim 40 dakika yürüdüm geldim iyi geldi kahvaltımı yaptım oturdum tv seyredicem biraz da uyusam fena olmaz yorulmuşum. Sizler büyükşehirde yaşıyorsunuz ya zorlukları çoktur ama bizim buralarda internet siparişi olsa bile fiyatları uçuk her ürünü internete koymuyorlar. Ben de eşime sipariş geçiyorum o alıp getiriyor. Kızlar 29 ekimde eşimle birlikte kültür turu ile İstanbula gelicez çok merak ediyorum tarihini, adalarını inşallah heyecanıma değer.

Aldim kizlar.
12li havlu ruloda 22tl geldi solo ama.
55tl gitti
Diger evde aldigim wc kagidini kullaniyorduk hala 40lı almistim yine indirimden böyle alınca cok bereketli oluyor.

Dün oglanin etüt icin para odedik.
Ilk taksit basladigi zaman odeyecektik oyle konusmustuk.
Diger taksitler ayin 21inden 21ine.
700tlcik.

Gida, deterjan vs indirimden alim bari diyorum gider cok bu ara.
Ek gelir olan aracin değişeni var yine bu ay ondan hayir yok.
Biz santral elektrigi suyu harciyorduk onuda bu ay ayirdik(ancak izin cikti).
Toplu odedik.
Bakim nekadar elektrik, su, dogalgaz gelecek burda merak ediyorum..

Oglanin yine ing. Kitap set istiyorlar 200tl fazla galiba diyordu oglan o alincak.
Kursdada kitapdan bahsetmisler verirler mi aldiracaklarmi bilmiyorum..

Kız geri uyandi
Yine uyuyamadim.
Kalkimde bulasik mak. bosaltim bari

Bu da hoş bisi değil.
Ama sen bisi desen ee senin annen size paylastirdimi sanki derler.
En iyisi esit bolunmesi(eger çocuklarına verecekse o parayi) ben olsam ya esit bolerdim ya da kimseye vermez dedigin gibi koluma bilezik alır takardim.

Yaa cok guzel ama trafiği alışık olmayanın canını sıkabilir.
Biz hafta sonlari hep sileye kocaeliye kacmaya çalışıyoruz.
Oyle uskudara, besiktasa, ortakoye fln gitsek günümüz trafikde geçer.

Normal migros tanda isteyebilirsin kuzu
Onu indirmedim bak.
Onada bakim.

Getirden fln normalde pek siparis vermiyorum(kampanya yaparsa ancak) ama ufak tefek acil bisi lazim olunca aksam 12 de olsa 4-5dk getiriyorlar o yanı guzel.
Bu sebeple iyiki var hizli market diyorum

Bende öyle yapardım kendime ayiririm en kötü bı kusmini gerisini bolerdim

Aa hayırlı olsn
Benimkide iste dededen kalanları satıp yedi
kiz benimkilerle seninkiler dunyanin iki zit ailesi.benimki de kendine pantolon almaz ben alirim hep zorla zamaninda cok yokluk cekmis.madende calisip okumus tatile falan surukleyerek goturuyoruz herseyin normali iyi valla

Kızlar eşime de miras düştü ama kardeşler hepsi bir olup kayınvalideme güzel bir daire aldılar tapuyu da onun üstüne yaptılar. Geriyede kırkbin civarı bir para kaldı hepsi hakkını aldı. Ben hiç bir şekilde müdahale etmedim çünkü bana düşen birşey değil. Bizde paranın bir kısmını evin tadilatında ve yaz ayı boyunca rahat edecek şekilde ordan da harcadık az daha var ama eşim ne isterse orada kullanır okullar açıldı masraflar zaten yagmur gibi geliyor.

Oglanin sandvic ekmegi yoktu ona sandvic ekmegi - içecek 5-6 tane(okul icin) baktim sok da var uygun (uno sok'a ozel indirim yapmis) pirincde attim sepete
Oranin pirinci cok iyi hemde daha uygun.
37tl buraya baydim.
Normalde pirinc ztn 30tl 2.5kglik

Artik 3 ay yag, pirinc, un falan almam galiba..
Kaldı deterjan ona hic sira gelmiyor tam onu alicam baska eksik çıkıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…