Küçük Düşün Büyük Olsun!

kiz benimkilerle seninkiler dunyanin iki zit ailesi.benimki de kendine pantolon almaz ben alirim hep zorla zamaninda cok yokluk cekmis.madende calisip okumus tatile falan surukleyerek goturuyoruz herseyin normali iyi valla
Benim esimde ustune basina almaz adamin 4-5 gomlegi kaldi hepde tkm elbise giymesi gerekiyor evirip cevirip giyiyo hic gidimde alim yok ben alicam illa. Olomm müdürlerle gorusuyon diyorum gidip alsana.
Ben cocukla nasil avm gezim.
Ama kahvaltiya gidelim gezelim 150tl mazot yakalim 200tl kahvaltiya verelim hic acimaz.
Öyle seylere harcar paralari.
Simdi tatile gidelim desem bulsam yer hemen yarin sabah yola cikar😁

Kadin olsan kocan seni bosamisti sana parami yeterdi diyorum

Bu da hoş bisi değil.
Ama sen bisi desen ee senin annen size paylastirdimi sanki derler.
En iyisi esit bolunmesi(eger çocuklarına verecekse o parayi) ben olsam ya esit bolerdim ya da kimseye vermez dedigin gibi koluma bilezik alır takardim.
yok ben beklemem alsın kendi koluna bilezik taksın kadın.
Ben hep büyük olana yapmadın diyorm kvdeme zaten.
Bakmadın cocuguna bile diyorm
40 yasına geldi kız,dogur bakcam senin hakkın var diyo kadına:)

Selam kızlar
Sabah hastaneye gidip geldik , babam götürdü getirdi sağolsun.
İlaçları da aldı para harcatmadi
Sabah emlakci aradı , bugün yarın kontrat yapmaya gidecektik evin eski sahibi çıkmamış kiracı da bekliyor bizde . Oda kendine ev almış da evinden cikmamislar filan.
Kredi taksiti geliyor dedim ben kiraya güvenip kredi çektim ayarla dedim çıksın napabilirim en bastan konustum 5 10 gün dedi sürekli ay dolacak neredeyse .
Miras konusu geçmiş babam arabayı satınca yarısını bana vereceğini söyledi.100 bin filan rahatlıkla düşer payıma. Yine onun üzerine bankaya koymayı düşünüyorum gelince ya da altin alirim bakalım.

Kızlar eşime de miras düştü ama kardeşler hepsi bir olup kayınvalideme güzel bir daire aldılar tapuyu da onun üstüne yaptılar. Geriyede kırkbin civarı bir para kaldı hepsi hakkını aldı. Ben hiç bir şekilde müdahale etmedim çünkü bana düşen birşey değil. Bizde paranın bir kısmını evin tadilatında ve yaz ayı boyunca rahat edecek şekilde ordan da harcadık az daha var ama eşim ne isterse orada kullanır okullar açıldı masraflar zaten yagmur gibi geliyor.
Ben de karısmam ,kendi anama dememisim ver diye kvdeye hic demem.
Kadın zaten bunca sene zahmet cekmis.
Ben üsüsmeyin basına,bırakın keyfini cıkarsın kadın diyorum.

Selam kızlar
Sabah emlakci aradı , bugün yarın kontrat yapmaya gidecektik evin eski sahibi çıkmamış kiracı da bekliyor bizde . Oda kendine ev almış da evinden cikmamislar filan.
Kredi taksiti geliyor dedim ben kiraya güvenip kredi çektim ayarla dedim çıksın napabilirim en bastan konustum 5 10 gün dedi sürekli ay dolacak neredeyse .
Miras konusu geçmiş babam arabayı satınca yarısını bana vereceğini söyledi.100 bin filan rahatlıkla düşer payıma. Yine onun üzerine bankaya koymayı düşünüyorum gelince ya da altin alirim bakalım.
Kocanın taraf sok kocanın taraf iptal🤣

Benim esimde ustune basina almaz adamin 4-5 gomlegi kaldi hepde tkm elbise giymesi gerekiyor evirip cevirip giyiyo hic gidimde alim yok ben alicam illa. Olomm müdürlerle gorusuyon diyorum gidip alsana.
Ben cocukla nasil avm gezim.
Ama kahvaltiya gidelim gezelim 150tl mazot yakalim 200tl kahvaltiya verelim hic acimaz.
Öyle seylere harcar paralari.
Simdi tatile gidelim desem bulsam yer hemen yarin sabah yola cikar😁

Kadin olsan kocan seni bosamisti sana parami yeterdi diyorum
Kız benimkinde lazım oda bana bakıyor alım diye şimdi oglus okula gidiyor bakcam para alsın bir sweat alimm ona yoksa almaz gidip denemeye eriniyir benim aldiklarimi beğeniyor ne giymiyceginu biliyirum

Selam kızlar
Oh canım öyle bişe gelirse ara ödeme yapabilirsinde kredine

Selam tekrar canlar oglusu okulaa bıraktım ev toplayıp çıktım esim bugün evde binkac gün böyle yarin oglusu ortepediye goturces ters yerde o goturcem ddi beraber kahvaltı yaparız dışarda ddik oğlanı bırakınca bime gittim tavuk pirzola ekmek iki kahve 29 verdim ordan A101 e gittim tuvalet kagidi küçük meyve suyu beslenme için 6 li yumurta bingo 10 üzeri 13 TL idi kokusu çokta güzel alan olursa kırmızı kuru soğan 48 de buraya verdim 80 harcamisim iki torba bile değil valla neyse renkli deterjan ile wc kağıdı çıktı kafamdan alınacaklar var hala

Kız benimkinde lazım oda bana bakıyor alım diye şimdi oglus okula gidiyor bakcam para alsın bir sweat alimm ona yoksa almaz gidip denemeye eriniyir benim aldiklarimi beğeniyor ne giymiyceginu biliyirum
Lcw var en yakın ordan alsam istemiyor (alinca mecbur giyiyor)
Avm kizla gidemem.
Kendide giyip cikarmayi sevmiyo.
Netten mi alsam diyorum aceps.
Benim aldigi giyiyor ama görmeden beden nasil olcek öyle

Aksam 1.5 telefona ödedim daha 1.5 var ödemeyi düsünüyor musun dedim?
Bana telefon sözün vardı zaten aradan cıkmıs bak diyo adam🤦🏻‍♀️
Ne ara söz verdim hic bilmiyorm da masallh genlerini konustıryor adam🤦🏻‍♀️
Allah kocanın da hayırlısını versin iste🤣
En önemlisi o🤣
Bana araba sözün var falan demez dimi?
Yani simdi bi de araba kitlemesin sana kuzu
Ben bekliyorum

Lcw var en yakın ordan alsam istemiyor (alinca mecbur giyiyor)
Avm kizla gidemem.
Kendide giyip cikarmayi sevmiyo.
Netten mi alsam diyorum aceps.
Benim aldigi giyiyor ama görmeden beden nasil olcek öyle
Bedeni bilip alırsan lcw DeFacto kalıplar aynı gibi bide ben Trendyol men olandan aldım güzel çıktı kalibida oldu yorumlara bakıp aldım

X