Küçük Düşün Büyük Olsun!

Ohh masallah guzel olursa tadı bizede haber et..
Denerim bende.
Valla yaptım internetten baya tutulan yorumlar güzel
Kız masallahh caktırmadan kıslık hazırlıgı bitirdin
Saglıkla yemek nasip olsun insallah
Aynen Saol gel beraber yiyelim kız siz niye komsum olmadınız ne güzel olurdu be
Maşallah canım kisliklar tamam ağız tadıyla ye
Saol cnm gel beraber olsun

Cok haklisin pahalı oralarda
Ben apartman hayati bilmiyorum bekarken de bina bizimdi bide bahçe var evlendim yine aynı insan uzaklaşmak sakinleşmek istiyor

Karasuda uygun apartlar vardı iki sene önce gittik canım biz ama deniz soguktumevsime göre ve dalgaliydi son gün hiç giremedik yasak oldu bogulan vs çok oluyor merkezine indik her gece nerdeyse yeme içme çok pahalı dehildi ve güzeldi

Şeftali kabiz yapar onun etkisidir

Selam kızlar
Dun o kadar yoğun geçti ki.. Sabah 6 da evden çıkıp gece 1 de eve girdim. Onun haricinde yarım saat uğrayıp çocukları yedirdim.
Şehir dışındaki bir evimin satışını yaptım, çocukların okullar çıkışına yetiştim. Benzin, yemek, aidat borcu, kiraya verdiğim evin abonelik işlemleri vs 2000 tl harcadım.
evden gelen parayla mevcut kredimi kapattım. Kızın İngilizce kitapları ve oğlanın kreş kirtasiyr parasını ödedim 1750 de oraya verdim.
Akşamında da arkadaşımın bekarlığa veda gecesi için eğlence mekanına gittim. 300 tl de bu eğlence ve yemek için verdim. 20 tl de fon çektirdim. Eve geldim saat 1 di. Cocuklari eşim uyutmuştu.
Bu sabah da geç kaldık okula. Okul saati e yakın kalktık acele hazırlayıp götürdük çocukları neyse ki ders başlamadan yetiştik.
Oğlum da alışıyor kreşe. Uyuyor orada ama karnı aç uyuyor ve o yüzden de çabuk kalkıyor
Yemek yemiyor okulda 3 günde sadece 1 ogun ikindide yemiş.
Bugün küçüğü psikoloğa götürdük 450 tl de ona verdik. Artık market internet alışverişlerini saymıyorum bile.
Bugün 500 tl lik altın ve gümüş aldım çocukların hesabından. Az azda olsa onlar için kenara atmaya çalışıyorum böylece.

Slm cnm valla iyi gibi ama pazartesi kontrole gideceğiz orda belli olacak

Bereketli olsun

Slm bacımlar
Gün nasıl bitiyor anlamıyorm cünkü paso etkinlikteyiz bayılazaaam
Kardesim aksmüstü sanaldan 3 torba göndermis kıza saolsun
O da gönderme dedikce yolluyır
Parmak boyalar,kuru sulu boyalar resim defterleri
Bide biz daha bilmiyorz ama polly pocket diye bebeklerden 2-3 tane,onların hayvanlrı falan ne bulduysa atmıs sepete
Ben de regli oldım dedim sabah,cnm tatlı itiyo dedim
2 tane en büyük boy nutella kavanozu,ve o nutellalı grsinilerden yollamıs bana kutularca
Kesesine bereket ne diyim kızım yollama dedikce yolluyor
Tabi bütünnnn boyaları actık
Parmak boya temizledim heryerlerden
Sonra sulu boya
Bebeklere kadr boyadı Alya
Yemegim vardı Allahtan
22.30 gibi bayılmısım zaten.

Gunaydin canlar
Dun yogurt çorbasınıdan zorlada olsa yedirdim biraz , ben boyle
Mama sandalyesinde oturuyoken cami da sildim , yerini sildim. Akşam mutfaktaki L koltuğu silip cami açayım kurusun diye düşündüm kiz bırakmadı babası da maç derdinde zaten yapamadım bugün yapcam inş dolaplarida silersem tamam olxak mutfak .

Günaydınlar
7 de actık kresi
O boyarken ben patates attım ocaga,patatesli yumurta yaptm.
Camasır katladım astım.
Kendime nutellalı kek yaptm
Cünkü o nutellalar ortada kalmasındı
Taze fasulye attım ocaga
Bugun bi markete gitmek zorundayız artk
Alya da daha iyi azcık oksijen alsın.
Kızı uyutuyorm kahve iccem uyursa.
Vileda flaan atılcak
Valla müsteriler bilmedikleri icin evdeyim,beni arıyor.
O bile kendimi iste gibi hissttiriyor mutlu oluyırum
Ben calısma insanıyım ya ev basıyor bana

Bereketli olsun canım yavrun içinde şifa versin rabbim inşallah faydalı olur psikolog

Günaydın kizlar
Esimin dün alacağı vardı müşteriden birazını yollamış para yollamış para bitmişti valla bu ara nasıl geliyor nasıl bitiyor anlamadım alınacaklar var liste yaptım akşama balık diyorduk oglus et ddi et alcam kavururum fileye ugrayacagiz bugün beslenmede börek var oranın fırının kini seviyor oglus istedi bu seferlik ordan alacağım etide ordan alırım gelirim oğlanı bırakıp a101 e çıkcam bakalım ne tutcak

Toz aldım ortalık çektim çamaşır açtım bir makine astım bir makinede oglusu bırakayım gelince renkli acicam yarın kuşların kafesi fln temizlerim birde taksitciye çıkmam lazım taksit bı kaç şey daha yapilcak yukarda

KIzı uyuttum foxda caglanın programında doc dr var,süt kesinlikle ihtiyacımız değil,peynir keyif icin yemeniz lazım diyor.(15 kilo sütten 1 kg peynir cıkıyor,o kadr yaga vücutun ihtiyacı yok diyor)
Peynir benim ince noktam
Tavuk zaten yemiyorz ama hayvansal gıdaları bırakacagız diyor
Ben kıza sütü nasıl bıraktıracagım ya devam sütüyle yasıyor 3 gündür resmen

Selamlar kızlar cumamız mübarek olsun. Misafirim var akşama şehir dışından gelicekler sabah ilkönce yemeklerimi yaptım nohut ve güveç pilavı nasılsa akşam da yapsam olur. Evi elektrikliye tuttum topladım bulaşık makinesini hazırladım birazdan çalıştırırım çamaşır makinesini hazırladım onuda çalıştırırım. Bir duş aldım size geldim hala çok sıcak hep diyoruz yagmur sıcağı diye ama bir türlü yağmıyor. Haftaya camları silerim genel temizliği hemen hemen hergün yapmaya çalışıyorum kızlarım kızıyor biraz otur diyorlar ama yapamıyorum hep birşeylerle meşgul olmak istiyorum sonra da akşam olunca erkenden uyuyorum. Bir çift yazlık ayakkabımı attım böyle böyle attıklarımda oluyor inanın seviniyorum ev doldu. cikolatasoslukek geçmiş olsun paşanıza bereketli olsun evinizi satmışsınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…