Küçük Düşün Büyük Olsun!

Markete cıktık 38 tl;bos mantı,1 lt kefir,2 kutu süt,bitter cik,domestos
Yüksük corbası yaptım bos mantıyla sadece kemik suyu kullandım suyunda.
Kız 2 kase yedi özlemisiz ben de ictim.
Baktm suyu kaldı taneler bitti
Ekledim tektar mantı,nohut tekrar kaynatıyorm
Cıkmadan da 1 kase taze fasulye yedirdim icim rahat.
Üzüm krizi tuttu simdi
İshal yapmasın diye vermiyorm
Okulu aradım ögretmeniyle konustjm
Benim cahilliğim etkinliklerde nasıl diyorm
Kadın diyor ne etkinliği biz suan biraraya bile gelemedik cocuklarla topluca
Kimisi aglıyor,kimisi oturuyor,kimisi(Alya dahil)sınıfta dolanıyor.
Zaten sınıf cok eksik suan dedi
Alısacaklar dedi ins valla

Selam kızlar Nasılsıniz benimde yatın misafirlerim var mesaı sonu mutfaga geçip kek vs yapacağın yemeğin adı yok onu da bulmam lazim tabi minigimi sabah 6.ay aşısına goturdum bende biontech oldum
biz de bugun 18.ay asisini yaptirdik evde bize kus iki bebe geziyor

Geldim kızlar
Çok yoruldum bu ara acaip yürüyorum 4500 adım atmışım oglusu bırak gel çık tekrar gittim taksit ödedim nakit çektim oglusa püf yelek baktım dolaptan etiketli ve satan mağazalar var ordan alcam sanırım dolap bir kupon tanımlasa süper olurdu var orda para böyle gitsin bari küçülen yelek zaten akrabadandi kayinvalidenin orda durumu olmayan biri var bir kaç şey oyuncakla ekliyim gideriz bu ara götürürüm bari

tr_lelli karasuyu biliyorum ben ama hic sevmiyorum orayi .denizine girmeye korkuyorum asiri dalgali .yuzmeyi cok iyi bilsen de goturecek gibi.gel sana didim kusadasindan bulalim bir yazlik
Uzak çünk oralar
Biz cumadanda kaçalım istiyoruz
Kışın falanda ist. Yakın olsun diye öyle bakıyoruz

Ben gittim daha önce
Denızede girdik dalgalı evt.
Ben kalabalık olduğu için sevmedim.
Ama artık orayada razıyım surdan kacacak bir yer olsunda

assos tarafi nasil beybi orasi kac saat size.karasuda bogulan cok kisi duydum ben bile Allah korusun
Balıkesir e bak diyo eşim
Altınları yazlık için saklıyoruz peşinat yapıcaz bakalım
Kısmet
Dun birinden bahsetti arsa alip ev yaptırmış.
Araştırıyoruz bakalım
Benim yazlık işi yılan hıkayesı oldu

biz de arsa alicaz bakiyoruz kusadasi didim taraflarina .piyasaya hakimim artik simdi yaptiracak para bende de yok ama bir yerden baslayalim diyoruz .burhaniyede arkadasin yazligi vardi bizim cok memnundu.fiyatlar da iyi o tarafin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…