Küçük Düşün Büyük Olsun!

Dugun oncesi olabilir (ama iste masraf oncesi ve sonrasinda tekrar sac makyaj)
Dugun gunu kuaforden direk çekime gidiliyor genelde.
Sonrasinda ayni heves olur mu bilemedim.
Ben usenirdim kesin.

Bende bugün çok bişe yapmadım supurdum yine içeri mutfağı bulaşık yıkamaya açtım topladım şimdi dışarı çıktık geldik okula uğradık daha aramadilar diye tam çıktık kapıdan kargo kapıda oğlanı bıraktım altta nalbura hemen çıkıp geldim ariycas ddiler yine 1 bucuga doğru getirin ddiler baktım şimdi watsap grubu kurmuslar eklediler bekliyorum yazsınlar bime girdik kırmızı üzüm sarımsak iki kadife tatlısı ekmek dondurma iki paket makarna 35 TL ödedim geldik bı kahve yaptım içiyorum

Bende enerji istiyorum valla yok.
Ama bi silkelenmem lazim ufakdan ebi supurim en iyisi

Öğretmen watsap kurmuş kendisi yazıyor biz okuduk panduf beslenme listesi atmış eksikler var esim gelsin çıkıp alcam çıkmıyor oğlan yoruldum diyor son güne birakmasalar güzel olurdu beslenme ortisi etiket alcam malzemelere isim yazın demiş maske köyün demiş küçük ıslak mendil alayım reçel yazmış mesela küçük hazır mı koyuyorsunuz saklama kabına koysam dokulurmu

Beslenme pandemi yuzunden mi goturuyorlar ki
Normalde anaokulunda veriyorlardi cocuklara yemek bizin zamanımızda
Ya corba ya kahvaltilik haftada 1 pizza, sebze hergun bisi yiyorlardi.
Hatta evde yemedigi seyi yedi diyorlardi sasiriyordum
Islak mendil havlu kagit vs hepsini toptan istemişlerdi bizden
Coklu almistik

Olabilir kuzu ilk kayda gittik yemekli yemeksiz oluyor ddiler ordaki veliler içerde yemek hiç denmedi Bize ıslak mendil yazmamışlar onu ben koyacağım selpak yedek maske fln çıkıp alacağım daha isim yazilcak herseyine

Esim para bekliyordu bı yerden yarın yada diğer gün demişler alınacaklar var diyorum zuladan al ben alınca vercem ddi ben kenara koymasam nolcak acaba adam ultra rahat neyse yanıma 200 alcam bakalım ne tutvak arkadasta kayda gec kalmıştı sabahçı olmuş ondan bişe istemişler henüz liste fln yollamış öğretmen sadece hamur demişler

Başınız sağolsun
Allah yardımcısı olsun çok zor

Ay çıktık oglusla akşam panduf buladim ne floda ne lcw ne minicoda yarın merkeze çıkcam bakcam yaz günü panduf yancak çocuk beslenmeye bölmeli saklama kabı kalem birde etiket 27 verdim minicoya girdim şort lazımdı bermuda tarzı buldum bı alana bir bedava vardı pahalı olanın ödüyorsun 40 TL verdim biri çok güzel valla lcw de tanesi 40 di iyi oldu birini büyük aldım 7 yaş seneye rahat giyer miyon benimki bide

Yarın kahvalti sonrası çıkıp eksikleri alırım esim oglusa bakarken beraber birakicaz ilk günü ben ondan heyecanlıyım valla
Kalbim çarpıyor benimde benimkide yarın başlıyor çok çok heyecanlıyım ilk defa ayrilicaz bakalım Allah yardımcımız olsun

Yarın kahvalti sonrası çıkıp eksikleri alırım esim oglusa bakarken beraber birakicaz ilk günü ben ondan heyecanlıyım valla
Yemek neden vermiyorlarki. Her ogunu evdenmi goturcek. Bizde kahvalti,ogle yemegi,ikindi kahvaltisi veriliyor.
Okulda giymek icin suan panduf cok sicak olur sandalet yada crocs tarzi terlikler rahat oluyor. Kisin panduf,ev ayakkabisi felan olabilir.

Benim oglum krese baslayali 3 ay oldu hala cok istekli degil. Haftda 1-2 yokluyor bugun gitmicem diye ama hic taviz vermedim. Orada mutlu cunku,hersey kapidan girene kadar. Sonucta iyiligi icin gidiyorlar okulaa. Her goren bu cocuk okumaz,tembel olacak diyor 3 yasindaki bebeye hemen tespit yapiyorlar bu insanlarr.

Gezer in yazlık ev ayakkabıları güzeldi ben trendyoldan aldım, cros tarzı terlikler olabilir veya kokopatik markasının patiklerini sevdim ben
Hayırlı olsun bu arada okulunuz
babyloading87 okulda ilk günü nasıldı kızın?

Oğlum 2 yıldır kreşe ve anaokuluna gidiyor. Bu yıl da devam ediyor. Yaz aylarında panduf değil de şu kapalı terliklerden giyiyor çocuklar sınıfta. Bu mevsimde panduf bulmakta zorlanırsınız hem de çok terler çocuk.

Kalbim çarpıyor benimde benimkide yarın başlıyor çok çok heyecanlıyım ilk defa ayrilicaz bakalım Allah yardımcımız olsun
Vallahi bu sene kısın pandemi fln bunaldı arkadaslari olcak en azından evde ne kadar biseler ogretebiliyoriz diğer türlü hiç ayrı kalmadik tabi huzunleniyorum

Yemek neden vermiyorlarki. Her ogunu evdenmi goturcek. Bizde kahvalti,ogle yemegi,ikindi kahvaltisi veriliyor.
Okulda giymek icin suan panduf cok sicak olur sandalet yada crocs tarzi terlikler rahat oluyor. Kisin panduf,ev ayakkabisi felan olabilir.
Öğlenci canım önceden yemek varmış galiba bilmiyorumki hiç yemek demedilerdevlet okulu farkediyormu

Evde geçen sene aldığım cross tarzı var onunla gonderiyim olmadı tatilde giydi bir hafta

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…