Küçük Düşün Büyük Olsun!

güldüm çünkü hiç yabancı gelmedi :) benim de kv yok ama sağolsun yokluğunu aratmıyor.
Pazar günü evdeydi, geçen gün yokluğu belli oluyor dedim, sözümü geri alıyorum

Görmeyince göresim görünce öldüresim geliyor sözü kapışıırr.

Canan hocaydi galiba sık yemek karaciğer yağlandirir diyodu iki öğün en iyisi
Evet canan hoca, ben çok onun dediği şekilde beslenmiştim. Ve bazı rahstsızlıklarım geçiyordu. Mide rahatsızlığım, egzema (gluten yapıyor sanırım), bir de midem rahatladığı için öksürüğüm de azalıyırdu. Bu kez doktora gittiğinde de dedi reflü varsa öksürüğünü o da tetikler. İlk göğüs hastalıklarına gidince de mide için de doktora göndermişlerdi.
Beğeniyorum canan hocanın tavsiye ettiği beslenme şeklini. Ondan kalan bir alışkanlığım da günde iki defa beslenmek. Ve sabah kahvaltımı bayağı sıkı yapmak.

Aynı durum bende de var canım. Ondan arkadaşlarla biraraya gelmeye çalışıyorum. En azından izleme olayı azalıuor. Evde bana sarıyor açalım diye. İşi bırakıp onunla oynuyorum birşeyler yaptırmaya çalışıyorum. Eşim evde olunca benden çok açıyor. Bir de kız tam meyve yerken çikolata getiriyor Geçen söylendim

Ancak okuyabildim.
Arkadaş geldi gündüz. Dedim uğra o zaman havuz dönüşü. Zaten çok durmadı havuzda.
oturduk.Kahve içtik. O kızı okula verecek. Bana diyor sende ver. Ben de gerek duymuyorum bu yıl. Bakalım evde çok sıkılır ve onun için negatif olursa düşünürüm. Zaten elimden geleni yapıyorum.
Arkadaş gitti. Eşim aradı acıkmış yemek istedi. Bir de hepsiexpresten indirim mesajı gelmiş birşey lazımsa kullan dedi. Ben de lazım olanları aldım. 85 tl ödedim.
kız park istiyordu uyuya kaldı. Eşime dedim ne yemek yapayım tavada börek istedi. Yanına makarna salatası yaptım. Ben evde olan yemekleri yedim. Kıza balık yaptım. Üç kişilik evde üç ayrı menü
Akşam da koci ye Dagiden iç çamaşırı aldım. Evlenirken almıştım. Hala kullanıyor çok beğeniyor umarım kalitesi aynıdır. Eşimin adına üyelik açtım. 40 tl indirim oldu.
11 tl de paraf günüm kampanyam var oradan indirim olur.
Bugünler hep harcamayla gidiyor bakalım. Ev kredimiz de bitmesine günler kaldı geri sayım başladı Tabi önce bir toparlanmaca olacak.

Gecmis olsun cnm.

Gercekten yıldım cenesinden.

Günaydınlarr
Dün eve gittim wcde sifonun rezervuaru bozulmus onu yapıyor.
Kız uyumus ben gidince kalktı.
Yedek takım vardı ardiyede ,bulamıyor.
Adamın evde bulamama sorunu var.
Ben sak buluyorm o bulamıyor.
Cünkü söylenmeye odaklı,aramaya değil.
İste ardiye dolmus yine de,elimize geceni atıyomussuz da.
Bütün alet edevatı orda kutulu,2 parca esya var kızın yürüteci flan kaldırıp bakmıyor.
Neyse kız uyandı söylenior
Tmm ama uzatma diyorm ,cocuk önüne gecip baba baba diyo falan.
Huzursuzlugun farkında
Neyse buldu sustu ama Alyanın o babasının dikkatini cekmeye calısmasına cok üzüldüm.
Elimde toz bezi bi yandan agladım bi yandan toz alıyorm
Bi yandan da ALya görmesin diye ugrasıyorm
İsi bitti cıktı noldu simdi diyo bana
Yok bisey dedim
Aglanacak ne var simdi diyo,
Ben dedim istemiyorm bu cocuk huzursuzluk görsün.
Sonra kahve yaptı getirdi falan sakinledim.
Cidden deliriyorm söylenmesine.

İs cıkısı 75 tl migrosta bıraktım,külot bez,microfiber bez,kutu süt,hipp bebek ekmeği,züber,1 paket makarna.
Kıyma kavurmustum boranez sos,lazanya icin.
Hic yap demedim lazanyayı normal makarna yapıp üzerine sosu döktüm.
Alyada yedi bizle zaten kıymalı makarna cok seviyor.
Bugun corba yapacagım kıza
Nohut var dün makarna yetti yenmedi yeter.
Sabah kargo verdim ,o da ayrı bi teranni.
Essek kadr yaızyorm ptt ile diye.
Alıs yapıp ptt dısı verir misiniz diyorlar.
Veremem iptal edin dedim.
Tmm ozman ptt ile verin napalım diyo kadın.
Yazmasam tmm neyi yokluyorsun yani?
Gecen hafta tshirt aldım kendime hala kargoya verilmedi trendyolda.
Ben arayıp nerde kargom demiyoırum?
2.ele ne bi kapris anlamadım
Yarın izinliyim.
Bide ben bugun calıscak sandım meger tüm hafta izin almıs.
Annemi aradık aksam gelme diye. sevindi
Annemin sezonu kısmetse kapadık.
Bugun kızın esyaaları ütülüycem gidince.
ALyayı yıkıcam.
Yarın kısmetse yeni hayatımızın ilk günü
B ütün cocuklar icin hayırlı mutlu bir sene olsun,okullarına normal düzen gidip gelsinler insallah

Ahh tatli heyecanlar
Hersey yolunda gitsin insallah. Cok sevsin okulunu arkadaslarini

Arkadasimin esi vefat etmis.
Dun defnetmisler.
En buyugu oglanla yasit en kucugu 3 yasinda 3 cocuk
Bas sagligina gidicem ikindi gibi.
Yemek yapiyorum kizi uyuttum.
Borek falan alicam giderken biz cay ve seker de gotururuz cenaze evine.
Oyle gorduk.
Ozellikle sordum neye ihtiyacin varsa lutfen soyle diye.
Kizi alim dedim istersen sagol arkadasta kaliyo dedi.

Allah yasatmasin ama zor anasiz babasiz cocuk buyutmek.

Hele dun yine instada bi kadin hikayesi okudum agla agla bi hal oldum.
Ahh bizim cilekes kadinlarimiz..
Soz hakkı bile verilmeyen! Okutulmayan! Insan yerine koyulmayan.. Ahh

Bende valla spor yapinca mutsuz oluyorum resmen. Leslie yapiyordum evde bir ara bayagi gordum faydasini. Yarim saat en kotu o uapilabilir aslinda cocuk uyudugunda felan haftada 3 gun.
Onu bende basliyim diyorum oğlusun anaokulu başlasın az alışsın onu bırakınca her gün bir saat yürüyup geleyim diyorum ilk günler alışsın jillijan Michael s var onun faydasinida gördüm bende

Birde evde iş çıkmasın onlara sinirleniyor hemen benimki yapamiycagi şeyse şükür ugrasmiyir çağır diyor zaten yapabileceğim biseyse ben yapıyorum söylemiyorum bile sonrada şaheserime bakıp gururlaniyorum çocuklar anlıyor bizdede oldu gidip sirinlik yapıyor benimkide sonra oğlan diger odaya geçince okuyorum canina

O heyecan bizdede var bugün okul arayacakti aramadilar hala yarın kaçta gitcez bilmiyorum zaten 1 saat fln durcakmis eşimde yarın gitmem oglumun ilk günü ddi etkinliğe goturdugumuzde 1 ssaate yakın duruyordu bakalım nasıl olcak kargo istemiş esim o gelse koli gelcek çıkamıyorum aramazlarsa okula uğrayacağım

Allah rahmet eylesin canım rabbim sabır versin yakınlarına özellikle evlatlar olunca çok üzülüyorum

Kızlar ya size bir şey danışayım ben bi kararsız kaldım; Düğün fotoğrafı hakkında
Şimdi Birinci Seçenek Fotoğrafı düğün öncesi çektirmek: Ekstra saç yapımı ve makyaj yapımı masrafı var
İkinci Seçenek Fotoğrafı Düğün günü çektirmek: Düğün makyajı saçı ile çekilir ama o gün çok yoğun olduğundan fotoğraflar nasıl olur koşturmacadan dolayı
Üçüncü seçenek Düğün sonrası çektirmek: Kapadokya ya gidelim fakat buda masraflı

kesinlikle 1.dugun gunu yada sonrasinda o kadar enerji kalmiyor .bize fotografci israr etmisti dugun oncesi diye kirmamak icin tamam dedik 12 saat surdu .dugun sonrasi o yorgunlukla hayatta cekmezdim

Bence düğün sonrası çok rahat oluyor, biz tüm gün çekim yapıp 3 yer dolaşmıştık.
Ama sonra istemiyorum derseniz düğün günü ona göre kuaföre erken gidiyorsunuz , 2 saatlik çekim yapıyorlar. Fotoğraflar yine güzel olur niye olmasın tek sıkıntısı eğer büyük şehirde yaşıyorsanız özellikle İstanbulda düğün yerine yakın güzel alan bulmak zor olabiliyor .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…