Küçük Düşün Büyük Olsun!

Günaydın kızlar, İyi haftalar bu güzel anlamlı günde,
Dün de bakamadım. Gündüz arkadaşın oğlunun doğum günü vardı akşam da eşimin arkadaşına gittik oturmaya. Çoook zaman olmuştu görüşmeyeli. Yolda tam gidiyoruz ela kustu ama fena. Çok araba tutuyor ne yapmam lazım bilmiyorum. Uzun yolda sorun yok. İstanbulda ve engebeli yollarda tutuyor. Üst baş çok kötü oldu eve döndük. Yıkadım kıyafer değiştirdim gittik. Bir de koci söylenip durdu. İşte yanıma niye poşet almazmışım çubul kraker sakız vs. Acele ettirmeseydin gitmeye dedim ben de. Gelince de kıyafer kıyaferleri. Arkadaşına özellikle evlerini görmem için götürdü. Taşınmışlardı ben görmemiştim evi.
çok beğendim. İlerde oralarda oturmayı düğünebilirim. Özellikle kızın okulu başladuğında olabilir. Olumlu baktım.
Bugün de saat 10:00 da uyandık. Getirden sipariş geçtim bugün de. Algida dondurmada kampanya vardı 25 tl indirim. 15 tl de sonraki alışverişimde indirim olacakmış. Dondurma için çok iyi oldu getir bana. Yoksa çok sevmiyordum getiri. Hemen bizim sitenin karşısında yeri 5 dk da geldi. Süperdi. Dondurma eriyip süzülüp büzülmemiş halde geldi. Bir de reis in gönen baldo pirinci çok uygundu fiyatı onu da ekledim siparişime 50 tl ödedim.
Kızın parasıyla da altın alacaktım. Hala alacağım gidemedim.
Bugün de arkadaş aramış havuza inelim. ya da parka diyor. Yok hava serin dedim. Komşum gelecekti. arkadaş onu da çağırmıyırum diye sitemlendi. Komşum gelince onu da çağırmak zorundamıyım bana diyor kimseyle tanıştırma sen beni.bana tuhaf geliyor illa birini çağırınca öbürünü de çağırmaya şartlandırılması. Zaten birbirlerini de tanımıyorlar.

Selam kızlar 3 gündür ev supurmedim nerdeyse eşimde h sonu evdeydi sil süpür yaptım klozet duşakabin temizledim cam önü sildim çok toz oluyor toz aldım üsttenpaspas attım bir makine beyaz yıkandı astım bulaşık açmıştım geceden topladım 3 e geliyordu uyudum sabah esimin tel sesine uyandım 8 di uyuyamadım bidaha da meyveli soda eşliğinde dinleniyorum sonra dün satisim oldu gidip kargo vereceğim dün gün yaptık 200 oraya verdim dışarı çıkınca oğlusun sacinida halledeceğim bakalım getirip duş aldiririm

Bende sevmiyorum öyle şeyleri ben kimse illa tanistirsin yada illa benide cagirsin istemem benim tercihim siz sürekli gorusuyorsunuz sanırım bundan ötürü mesafeyi ayarliyamiyo sanirim

Sabah uyandı oglus sucuk diye gözünü açtı onurdan istedim Trendyol cüzdanda vardı para birde yakın ücretsiz teslimatı kasap sucuğu 250 gram gibi salatalık 10 lu organik yumurta 38 e geldi cüzdana 7 TL gelmiş yüzde 20 si iade oluyor

Dün koci resmen halime acıdı
Kıza kızım bugun bu ev 25 kere süpürüldü diyo.
Hamur elinde kırıklaya kırıklaya oynuyır bütün odalarda:S
Verme diyo bana ama legoların üstüne yapıstırmıs,ortalarına delik acmıs:)
Arabaymıs,
Baba oturcak,anne oturcak buraya da alya oturcak diyo:)
Dedim nasıl vermiyim simdi ben:)
Yaratıclıgı gelisiyo böyle böyle dedim.)

kardeşim grupta mesaj yazmış haberiniz varmı babamın durumundan diye.Bir an kendi öz babamdanmı bahsediyor dedim. Ona birşey olsa etkilemez. Annem diğer babam Yaşlandılar ya her an insan panik oluyor.
Babamda el titremesi, sürekli hareket etme, aniden sebepsiz gülme ve bağırma, uyuyamama vs gibi haller varmış. Böyle kendimi duvara vurasım geliyor diyormuş. Bakalım doktora gidecekler ne çıkacak. Nörolojiktir sanırım. İnşallah çok kötü bir hastalık değildir

Bende sevmiyorum öyle şeyleri ben kimse illa tanistirsin yada illa benide cagirsin istemem benim tercihim siz sürekli gorusuyorsunuz sanırım bundan ötürü mesafeyi ayarliyamiyo sanirim
Ben de sevmiyorum. Ve çağırmassa da kırılmam. Tanıştırmak zorunda da değil. Sürekli görüşüyoruz tabi. Ama yine de gerek yok şartlandırmaya

Bizim kız da uyku konuşunda bize çekmiş ikimizde uykuyu seviyoruz

Geçmiş olsun canım sifasiz dert vermesin rabbim

Gidip geldik kargoyu verdim oglusu tras ettirdim baget vardı buzlukta çıkardım şimdi ocağa attım yanına pilav salata yeter bulgur yaparım sanırım pilavı esim geç yemiş gelince atistirir o saç kesimi 20 oglus biseler istedi aldık kapya biber Muzlu süt 23 oraya verdim çamaşır toplayacağım duş aldık ikimizde renkli açtım peşine asilcak onlarda işler bitmiyordu

Off spor yapmayi hic sevmmiyorum. Bir insan nasil yorulup,kan ter icinde kalipda mutlu olabilirkii anlamiorum.
Tembellik ruhuma islemis
Bende hemem sıkılıyorum spor yaparken.
Okadar isteksiz yapiyorum ki yapsamda surekli soylene soylene
Yürümeyi seviyorum sadece onun icinde semtimde yürüme parkuru vs yok.
Kizlada biraz sıkıntılı oluyor oyle uzun yürümek (esimsiz zorlaniyorum)

Off millete gezmek,laklak olsun iste.
Bende de var oyle bir arkadas, her organizasyonda olmak ister ama csgirmam yani. Is arkadslarim ayri,akrabalarim ayri,diger arkadaslar ayri..ne bileyim aklima gelmez birlestirmek arkadaslari..

Cnm Allah sifa versin ama parkinson sanırım belirtiler sanki oyle gibi

Bende valla spor yapinca mutsuz oluyorum resmen. Leslie yapiyordum evde bir ara bayagi gordum faydasini. Yarim saat en kotu o uapilabilir aslinda cocuk uyudugunda felan haftada 3 gun.

Gecmis olsun, allah acil sifalar versin

Selamm
Zikirimi yetistirmeye calisiyorum.
Sayili cekiyoruz.
Bugun tun gun disaridaydik desem yeri.
Kizi cikaralim dedik attik kendimizi
Kizda uyudu disarida.
Uzaga gitmedik yagarsa diye.
Evde yemekde yoktu hala yok.
Kiza corba yapmıştım az da manti vardi
Oglan annemde yemis.. Bizde disarida yedik.
Yine helva yaptim gelince.
Kardesim dedi dun bana niye ayirmadiniz.
Esim dedi azcik yapmis 2.tabak yok yani.
Hadii bi daha helva yaptim.
Helvaci Ali ile kapisicam az kaldi.
Nerden ogendim (irmik helvsini yapmayı bu sene ogrendim desem yeri tutturamam diye diye yapmıyordum) bol fistikli cevizli
Ben yemedim erbaslarla kardesim yediler.
Kizi yikadik doyurdum esime pasladim uyutur.
Heryer her yerde ellemicem usandim yaw.

Bende valla spor yapinca mutsuz oluyorum resmen. Leslie yapiyordum evde bir ara bayagi gordum faydasini. Yarim saat en kotu o uapilabilir aslinda cocuk uyudugunda felan haftada 3 gun.
Aslinda bende fayda gormustum yaparken karnim ve yanlarim toparlanmisti pant. Oluyordu ama birakinca yine yaglandi.

Valla oturmadan akşam olduya
Su akşama kadar oturduk evde diyene hayranım resmen
KV file yemek yap getir götür Allah bilsin
Ben yapımda
Bana bi iyi davranıyor Ula ölecekmi diyom kendi kendime
Allahım bu günleri de görecektim dedim
Ama kv iyi yani yırttı pacayı
Çok dikkat edin ya çok kötü bu hastalık bi bitseydi diyorum
Kimseye vermesin

Bizde de bu ara favori irmik helvası yanında dondurma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…