Küçük Düşün Büyük Olsun!

O bizde de var ya
ALısacagız
Ay hergün bisey istiyolar mı
Kim ugrasck onla
Yani herkes kendi cocuguna koysa dha iyi beslenme.
Pogaca vs herhafta bile istese zor is

Ay maşallah 41 kere ilk günden hem kahvaltı hem öğle yemeğine kalmış , inşallah böyle gider çok sevindim. Bizim ilk 2 gün ağlamamıştı ama araya haftasonu girince sanırım 3.ve4 gün ağladı. Daha birer saat bırakıyoruz .. bir de birini ağlar görünce hepsi ağlıyor çok komikler

Ayy benimde tarhanam bitti. Nereden aldin lelli bende alayimm.
O bizde de var ya
ALısacagız
Kim ugrasck onla
Hadi ilk gunu atlattiniz ins devamida byle gider.
Bizde haftada bir cay saatine istiyorlar birseyler, bize 2 3 ayda ancak sira geliyor.

Ayy benimde tarhanam bitti. Nereden aldin lelli bende alayimm.

Hadi ilk gunu atlattiniz ins devamida byle gider.
Bizde haftada bir cay saatine istiyorlar birseyler, bize 2 3 ayda ancak sira geliyor.
Aminnn ins
Bütün cocukların saglıklı bir egitim yılı olsun insallan
Saglıklagidip gelsinler

Burada 1 gün yoktum
Sanmayınki ailemin sosyal medyayla imtihanı bitti
Babam fbda Bursasporun eski yoneticilerinden biriyle kapısmıs,adama hakaret etmis
Sabah ifadeye gitti mahkeme acacakmıs adam haklı olarak
Allahım dedim bi bitmediniz
4 binle 20 bin arası cezası var demis jandarma.
60 senelik temiz sicili 1 ayda yediniz masallah dedik kardesimle
Kardesim artk sizin interneti kökten kestircem diyo
Kapıdan kessinler giremeyin diyo kız
Ergen gibiler ya
Dedim yakında oyunlara falan kapılıp atarsanız kendinzi damdan falam sasırmıcm dedim

Hayırlı olsun canım okulu. Sevindim güzel geçmesine. Babasına Söylediğine de bayıldım
Küçük ergen bunlar ya, ben de geçen bir şeyi anlatıyorum detaylı ama kızım böyle olursa şöyle zararlı vs bana ne dese bir ciddiyetli bakışıyla sen çok dırdır annesin, dırdır anne demek çok konuşan anne demek diyor koptum ya. Dilleri pabuç kadar :) büyümüşlerde bize laf yetiştiriyorlar

Ay evet müdüre cıktı kapıya en sonunda burda beklemeyin,eskiler bile aglaamaya basladı dedi kadın.
Biri aglıyosa diğerleri de baslıyo aglamaya
İkizler vardı bi tanesi yırtıyo kendini aglarken,öteki sakin sakin girdi ayakkabısını değistirdi
Annesine döndü anne görüsürüz dedi cıktı sınıfa
Herkes kahkaha atıyo

Allahım laflara bak
Bakalım ilk gün hediyesimiydi neydi ilerleyen günlerde belli olacak
Alya zaten bizim cenesiyle gömer.
Ögretmeni teslim ederken cok konustuk bugun dinlenelim dedi
Eve geldik ögretmeni taklit ediyo sanırım
Evet cocuklar diyo
Geldim cocuklar diyo
Cocuklarda biz kociyle

Eğitim hayatında başarılar diliyorum kuzumun. İnşallah hep mutlu güzel bir okul hayatı olur.
anasınıfımıydı canım birinci sınıfmı?
ben karar verdim 2018 lilerle başlatacağım eğitim hayatına.
iki öğretmen öyle önerdi. Yıl sonuna geliyor doğum günü. Daha iyi olacak sanırım

Yaaaaa aynı muhabbet bizdede geçti :) Bendeki para bitti. Zaten karttan alıyorum. Sonra kızın paradan kullandım yine söyledim akşam. Sen kullan rakamı söyle para alınca koyarım yerine dedi. Benim zulomda duruyor zorlanırsam oradan kullanıp koyarım yerine.

O bizde de var ya
ALısacagız
Kim ugrasck onla
Yok canım haftalık liste aticakmis herkes aynısını koysun ddi misal poğaça ayran meyve yarına iki poğaça koyarım yemediği gelir geri artık yapcas bı sekilde

2016 li benimki coguda öyle bizim sınıfta anaokulu benimki teşekkürler canım darısı başınıza

Bizimki de anlattı öğretmeni bir arkadaşı ağlamış onu dinlemiş sonra susmuş öğretmen oldum diyor ben ve kadim dostu ayısı ogrenci olduk

Bizim zulalar olmasa bitmisizben 200 de güne verdim 100 üne benimkinden kirptim bu ara düğün dernek oldu bitti paralar

Bizde gördük bı ara bizimkide ağlayacak ddim niye ağlıyor ddi çok sevinçli gittik sadece bahçede kalabalık görünce bir ifadesi değişti hep yanındaydık o korkuyu atlattı

Yok canım haftalık liste aticakmis herkes aynısını koysun ddi misal poğaça ayran meyve yarına iki poğaça koyarım yemediği gelir geri artık yapcas bı sekilde
Siz de muhtemelen öyle yqpacaksınızdır ama ben yine söylemiş olayım bir jafta boyınca okul isteklerini yaparken (poğaça kek) fazla yapıp porsiyonlayıp dondurucuya atın , çünkü bir kaç haftada bir aynı şeyler isteniyor genelde böyleve hazır oluyor.
Ya da benim komşularım 5 kişi aynı okula gönderiyordu, sırayla biri yapıp 5 çocuğa da paylaştırıyordu

İyiymiş bizim sitede de baktım birkaç kişi var birbirini tanıyan aynı sınıfta çocuklar.
Söylediğin çok mantıklı

Bizim üç arkadaş başlatıyor 4 yaşında çocuklar. Bugün toplantıya gittiler. Toplantıda söylemişler. Tuvalet ihriyacını kendi görüyor temizlemeyi kendi yapıyor, ayakkabısını kendi giyiyor.
bir de istedikleri malzeme kendi söyledikleri marka olnalıymış.
Ela ile aralarında ay farkları var. Ben Elaya henüz çişini kendim yaptırıyodum temizlemeyi de. Ayakkabıları da ben yardım ediyorum. Bana tuhaf geldi. Kakasını temizleyemez diye düşünüyorum. Tuvalet sonrası kıyafetini çekmesini de yeni yeni yapıyor.
Biraz fazla abarttım belki de. Arkadaş kızı için çişini kendi yapıyor sonda temizleyip elini yıkıyor dedi.şaşırdım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…