Küçük Düşün Büyük Olsun!

Camida kapamistim kizi gece carpmasin diye terlemisiz yaw.
Kacti uykum.. Esim uyuttu kizi aksam ben uzanmistim
Bayada disarida gezdiler babali kizli yorulmus minnos.
Bisiler yedirmistim dusmus uykuya.
Dr. Verdigi ilacim bitti uykusuzluk basladi.
Anksiyatem tavan.
Pzrtesi alim bari
Hele otelde 2.gece tuttu yine buralarda hastanede yok doktorda yoksa falan diye dusundum kaygi bozuklugu iste hemen aklima bunlar geliyor sonra atagim geliyor.
Ufak capli bir carpinti yasamistim.

O anlarda en kotuyu dusundugum icin malesef ataklarim ara ara geliyor.
Ilac sanki iyi gelmisti.

Insan tatilde onu dusunur mu dusunuyorum iste.
Hastane nekadar uzakda?
Dr varmidir?
Ya telf. Cekmedigi bir yerse? (bisi olsa kurtarin bizi diyemezseK) falan falan anksiyatem
Esim bana senaryo yaziyosun hep diyo.
Istemsiz aklima bunlar geliyor
Benli hayat zor bensizde canın sıkılır diyorum esime.
Dramatik bir film gibi izle dur beni.

Allah vermesin kuzu iyi düşün iyi olsun

Bugün yaz bitmeden kahvaltıya gittiğimizde. Deniz kenarında denize sıfır mekan, cpcuklar için de kum havuzu var bayagi büyük bir alan. Çok iyi oldu. Daha önce kahve içmeye gitmiştik oğlan çok iyi oynamıştı parkta,arada oradaki parki sayıklıyor. Bugün de gittik önce oyuna daldı biz biraz yedik sonra onu aldık yanımıza biraz yedirdim. Geri gitti oynamaya. 1 saatten fazla oynadı neredeyse. Şimdi de eve geldik havuzla vedalaşip sezonu kapatmaya...
Bu ara hep oğlanı eğlendirmek için çıkıyoruz dışarı. TV den tel den uzaklaştırmak için uğraşıyoruz. Dünden eri 15 dk izledi sadece. Böyle böyle ekran olayını bitirmenin derdindeyiz

Canan hocaydi galiba sık yemek karaciğer yağlandirir diyodu iki öğün en iyisi
Bende kahvalti yok
Ama benim attigim videodaki dr kahvalti en iyi ogundur vs vs boyle bisi yok dedi.
Bende kahvalti kulturu yok malesef.
Sabah yulaf yedim az onunlayim.
Kisir yapicam simdi onu yerim
Aksam cogu zaman hic bisi yemiyorum.
Ama iste dondurmaydi, cekirdekti, karpuzdu arada bisi atiyorum agzima yapmamak lazim demek.

selam canlar ikizlerle kahvaltiya gittik . tr_lelli valla yuruyunce daha zor habire habire kosmak istedikleri icin bir sey yiyemedim bile. forumda bir gerginlik yasadim beddua yedim. forum bile olsa bu olaya cok karsiyim.gayet kibardim yani problem o da degil.valla ben korkuyorum bedduadan ya doner dolasir bana vurur diye hep de bunu gordum hayatta .hakkimi da helal etmem bu konuda .bilmiyorum valla uzuldum mu desem hayret ettim mi desem daha dogru
bu arada yatirim planlari var evde firsat bulabilsem yazicam ayrintilari insallah

Sebep ne ki?

Kisir yedim valla aci biberle cok yakisiyor
Dahada bisi yemem.
Esim disari cikti bisiler istedim ondan arabasiz gitti cok bisi isteme dedi.
Peynir, sut, soda, kuru uzum kuru kayisi haslanmis fasulye ve nohut falan online aldim.
Asure yukleniyor
Doyamadim ya
Canım istiyor en sevdiğim.

Bugday pisirmistim sabah ondan yapicam.

Kiza yogurtlu bugday corbasi yaptım.
Kalan bugdaylar asureye.
3-4 kaselik yapicam.
Kalan. Malz. Aslinda dolaba koysam sonra yine yaparim
Elimin altinda hazir olunca sipsak.

Yarin kesin gidiceksek aksamdan hazirlik yapicim.
Yol 1.5saat
Gitmiskende aksama kadar takiliriz.
Kiza püre, corba, yogurt falan hepsini aksamdan hazir etmem lazım.
Sabah dobarlanamiyorum
Evden cikarken harp cikmis gibi oluyo

valla kisisel mevzu da yoktu aslinda lelli ya anlamadim hayirlisi diyorum ama sasirdim yani .hayati boyunca beddua etmemis insan olarak insanlara sasiriyorum gercekten .
yarin agva gunu mu ? guzel seylerden bahsedelim biz
Ayy insallah
Bakalim bir yer buldum dere kenari kamp sandalyelerini dereye atma patiler suya hayallerim var.
Yolu var iste git gel 3 saat.

Ayy insallah
Bakalim bir yer buldum dere kenari kamp sandalyelerini dereye atma patiler suya hayallerim var.
Yolu var iste git gel 3 saat.
buyuksehirde evden cikmak oyle lelli ya .bizim burasi daha kucuk oldugu halde 1 saat uzaklasmadan kafa dinlemek mumkun degil. biz yarin basbasa cikalim dedik ama napicaz onu da bilmiyorum

valla kisisel mevzu da yoktu aslinda lelli ya anlamadim hayirlisi diyorum ama sasirdim yani .hayati boyunca beddua etmemis insan olarak insanlara sasiriyorum gercekten .
yarin agva gunu mu ? guzel seylerden bahsedelim biz
Insanlar bazen yerli yersiz konusuyorlar.
Beddua konularinda mazlumun ahina inaniyorum.
Ben ahh etmedim ama hakkimiz yendi evvel zamaninda cocugumun rizkini yediler ciksin demistim.
Cikti
Ama insan sevinmiyor tabiki uzuldum bile.
Sadece ilahi adaletin tecellesi dedim.
Ama benim basima gelse sevinirlerdi onlar.
Vicdan baska bisi..

buyuksehirde evden cikmak oyle lelli ya .bizim burasi daha kucuk oldugu halde 1 saat uzaklasmadan kafa dinlemek mumkun degil. biz yarin basbasa cikalim dedik ama napicaz onu da bilmiyorum
Bizim burada oyle 2 orman gorelim dere gol gorelim dedim mi en az 1 saat yolu goze alican napcan.
Bi de hazirlikli gitmek gerekiyor bebe olunca sende x2 bilirsin..
Aksamdan hazir ediyorum oyle olagan plan yapinca cikmak iskence oluyor.

Ohh süper hadi insallah ya

babyloading87 kuzu bişey sorsam diyelim birinin arabası var üzerine başkasının arabasını bir süre üzerine alsa trafik sigortası veya vergisi artıyor mu bilgin varmı canım
Aslında olmaz artıs ama söyle bi durum var her aracta 0 dan baslıyorsn o yüzden ilk yıl zamlı ödersin .
Eski aracında 500 trafik se yeni 2.aracta 1300-1500 ödersin ,ertesi sene indrime hak kazanırsın
Vergi de arts olmaz diye biliyorm 2 Arac var diye
3 aractan sonra maliye arastırmaya girebilir alım satımcı mısın diye cnm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…