Küçük Düşün Büyük Olsun!

Allah kabul etsinn

Benimkiler cıkmıslar muayeneden.
Dinlemis dr cigerleri falan.
Cok sükür temiz demis.
Bogazına flan bakmıs,az üsütmüs demis.
Suruba devam demis,bide burun spreyi vermis rahatlasın diye.
İyi bari icim rahatladı.

Trendyoldan kızların siparişlerini verdik, kargo geldi aldım deterjanların yarısı dökük geliyor yine öyle geldi hemen iade ettim. Şampuanlar, deodorantlar, ojeler, parfümler kırılmadan geliyor ama deterjanlar hep dökük geliyor tamam parasını geçte olsa iade ediyorlar ama ben aldığım üründen oluyorum. Bazen canımı boşuna sıkıyorum diyorum. Ama iade işlemlerini yaparken çok zor geliyor. Ödevini yapmak istemeyen çocuk gibiyim sağolsun kızlarım hemen yapıyorlar, tabi bütün gün telefonla olduklarından çarçabuk hallediyorlar. Sabah eşimi gönderdikten sonra hava çok serindi ama üzerime birşey almadım bahçede güzel bir kahve keyfi yaptım. O kadar güzel oldu ki kendime ait geçirdiğim zamandı, sonra mutfaga girdim ortalığı topladım bulaşıkları hallettim, buzdolabını düzenledim kızlar kalkmadan düzenleme işini halledince iyi oldu. Dolaptan herkes birşey alınca ve düzgün koymayınca ben aradığımı bulamıyorum. Neyse düzene girdi pazardan aldığım biberleri çıkardım lorlu biber yaptım kahvaltıda yeriz. Bugün dünden kalan biraz çorba ve sebzeli bulgur pilavı ile haşlanmış etim var artık ne isterlerse onu yaparım. Bazen yemeği yapıyorum ben onu istemiyordum diyorlar tekrardan yemek yapıyorum bazende yemeği böyle son dakikaya kalıyor ama yemek pişerken başında beklemeleri de çok hoşuma gidiyor.

Geçmiş olsun canım. Bize doktor umca vermişti bağışıklık sistemi için. Bir de bitkisel öksürük şurubu ( bisolnatur) ve Keçiboynuzu özü pekmez vsrdim hep. Bunlar öksürüğünü hafifletti. Ama hala alerjikmi başka şeymi anlayamadım. Ayda bir defa hasta olmasına şuan anlam veremedim. Üstüste olunca kafam karıştı. Bugün eline dezenfekte sıktım öksürmeye bAşladı. Şarjlı süpürgeyi boşaltıyordum dibime gelmiş yine öksürdü o an öksürünce ben de biraz alerjiden şüphelendim. Takipte olacağım tamamen geçmezse ben de doktora götüreceğim

Benimde asırı domates yapasım var ama bilin bakalım ne yok?Yer.
Ben difrize atıyorm cigden ,blendrdan gecip ondan yerim yokHüzünclüyüm
Benim de yapasım var da niye sığdıramıyorum mutfağa hiç anlamoyırum. 1+1 evde minicik mutfağa sığdırıyordum burada sığdıramıyorum iyice yayıldım

Kızlar selam selamsız daldım.
sabah 10 u geçiyordu uyandık. Kardeşmle konuştuk biraz. Sonra kız yine oyun dedi. Az oynadık simit almaya çıktık yokmuş simit kalmamış cafede.
site dışında markete gittim.domates salatalık patates biber havuç limon kıza poony oyuncak aldım 28 tl ödedim.
A101 den diğer banyonun çekmecesind düzenleyici aldım iki tane ofçay kampanyalıydı 10 tl üzeri 13 tl bulmuşken aldım. Çünkü kampanyası pek olmuyor. 26 da oraya vsrdim. Geldim kahvaltı yaptık. Gelirken arkadaş aradı parka çıkarıyorum sen de gelirmisin kahvaltı yapmadık işim var dedim. Sonra diğer arkadaş aradı. Ütü yapmam lazım dedim. hergün hergün nasıl vakit buluyorlar. Ben iki gündür zaten arkadaşlayız. GArkadaş diyor akşam yap ütüyü. Hiç de sevmem akşam yapmayı. Bir de adam işten grlecek ben evde temizlik ya da ütü yapacağım hiç bana göre değil. Pazar günü de yapmıyorum.
Bakalım şimdi işlere girişeceğim yemeğim var sıkıntı yok.,

Aksam ütü yapabilene helal olsun derim.
Ben sıcak ütüye otururum yine yapamam
Günün yorgunlugu cöküyor insana zaten.

Selam kızlar çıktık geldik anaokulu için uğradık okula ayın 1 inde baskicak ddiler 31 inde öğretmen arıyormuş zaten ordan kardeşimin istediği biseler vardı aktardan onları aldım uğrayıp alacak 50 oraya verdim kahvalticidan açık salça sigara böreği için lor küçük su 13 verdim oyun alanına gittik kartındaki parayı bitirdim çıkarken fırın var donat istedi aldım 12 yukarda dondurma yedik 7 TL birde şoka gittik salam kahve bardak çay streç film ekmek içe tea aldık 30 verdim lor çok güzelmiş iki kaşık yedimdonat yedi bizimki az kisirim vardı dünden onunyiyordum acıktım diye geldi onuda yedi acım valla domatesli çorba yapicam kalkıp birde biber kavururum lor la az ekmekle yerim esim yemiycekmis yeni yemiş kardeşim uğrar kahve iceriz

Hahahahhaha kahkaha attım kızzz o nasıl yorum

Hahahahhaha kahkaha attım kızzz o nasıl yorum
Bi video var ya esim el salla
esimin eski esinin mezarına geldik diye ,mezarlıkta video cekmis bi abla.
Ben onu hafta da 2/3 izleyip rahatlıyorm
Esim demem ben pek koci derim.
Esim diyince o aklıma geldi

Bi video var ya esim el salla
esimin eski esinin mezarına geldik diye ,mezarlıkta video cekmis bi abla.
Ben onu hafta da 2/3 izleyip rahatlıyorm
Esim demem ben pek koci derim.
Esim diyince o aklıma geldi
Hemen bakıyorum videoya

Benim de bir arkadaş var yeni evlendi görsem her fotoya yorumu kocam bey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…