Küçük Düşün Büyük Olsun!

Kardeşim geldi gitti esim erken çıkcam ddi berbere gitmiş geldi kardeşimin eşiyle beraber parla getordik oglusu ev sıcak bura esiyor mis gibi büyük park babası oglusu oynatıyor evden çıkmadan domatesli şehriye çorbası yaptım bı er kavurdum az sarabildim böreği gidince sarıp kaldırırım gerçi esim acıktım der gibi sigara böreği varmı ddi🤣🤣

Slm cnmlar
Markete gittik linc yedik geldik😑
Bizim burda migrosta cocuk sepeti yok,Alyayı market arabasına bindiriyorım mecbur.
Yoksa herseyi indiriyor reyonlarda.
Bi abla kasadaki görevliye indirsin cocugu arabadan,virüs var ayakkabıyla basuyo demis.
Haklı ama cocık sepeti/arabası yok dedim
Kadına baktım,kız da önüme geciyo is büyümesin diye😣
Elinde eldiven cift maske domates seciyo
Varmıs yani hala okadr dikkat edenler🤣
Haklı dedim ama market sepetiniz yok cocuk icin dedim
Kadın döndü cocukla gelmeyin ozmn dedi💆🏻‍♀️
O ana kadr haklı demistim.
Kafanız pırl pırıl masallah
Keske siz de evden cıkmasanız cocuklar icin en büyük tehlike sizsiniz dedim yürüdüm😆
Alyayı indirdim bütün reyonları yıktı kasiyer kız bos kasaya oturrtu oynattı ben poset doldururken düsünün halimi😣
65 tl orda bıraktım;sallama ıhlamur,dondurulmus sogan,seftali,züber topcik,Türkmkahvesi,kücük su,kutu süt.
Cıkmadan Alyaya et mühürlemistim onları fırına attım patatesle 2.5 kalem kadar pirzola az da patates yedi.
1 mak camasır astm
1 mak.yıkanıyor.
Bide 10 eur aldım para bozulunca.

Slm cnmlar
Bizim burda migrosta cocuk sepeti yok,Alyayı market arabasına bindiriyorım mecbur.
Bi abla kasadaki görevliye indirsin cocugu arabadan,virüs var ayakkabıyla basuyo demis.
Keske siz de evden cıkmasanız cocuklar icin en büyük tehlike sizsiniz dedim yürüdüm😆
Alyayı indirdim bütün reyonları yıktı kasiyer kız bos kasaya oturrtu oynattı ben poset doldururken düsünün halimi😣
65 tl orda bıraktım;sallama ıhlamur,dondurulmus sogan,seftali,züber topcik,Türkmkahvesi,kücük su,kutu süt.
Cıkmadan Alyaya et mühürlemistim onları fırına attım patatesle 2.5 kalem kadar pirzola az da patates yedi.
1 mak camasır astm
1 mak.yıkanıyor.
Çocugu yok herhalde ya kadının
Benimde çocukların 20ü TL var euro alcm bi türlü alamamdım
Bigün pazarda bende bebeler arabada geziyorum
Bide diyo bebeye gelmiş
Pardon dedim
Herhalde ya çocugun yok yada büyütmemissin dengesiz dedin
Bozuldu bişey de diyemedi
Evde nasıl dur aksa ya böyle insanlar
Gecen düğündeki olaydada çocujlar
Sandalyede oturmayacakmış kucakta olacakmış kocamanlar
Çocugun yok ondan boş boş konusma dedim
Heryerde var böyleleri lafını ver gev

Slm cnmlar
1 mak camasır astm
1 mak.yıkanıyor.
Bende senin gibi önce hatayı hep kendimde ararım, çocuklarıma bir laf söyletmedim söyletmemde onlara biri kötü birşey söylücekse ben söylerim derim, sonunda cinnet getirecek bir laf ettimi çok ağır konuşurum ve onun cevap vermesine fırsat vermeden şimdi git beni istediğin makama şikayet et derim, muhatabım değilsin derim. Haddini bildirmessen kimi yaşını kullanıyor kimisi de nüfusunu kullanıyor. Kusura bakma baby uzun yazdım benim de kırmızı çizgim çocuklarımdır.

İyi geceler güzellikler,
Birikmiş ütümü yaptım. Açtım klimayı ütü yaparken klimanın gününü görmüş oldum bahaneyle :) Ütü yaptım ama bir süre kız tv izledi sonra kapattım. Sonra başladı haylazlığa kızım uzak dur ütüden diyorum geliyor kabloyu çekiyor ütü masasına dokunuyor falan en tedirgin olduğum şey ütü. Yanında çok yapmışlığım yok. En son su istedi mutfağa geçerken uyardım sakın oraya yaklaşma. Çünkü kaç defa uyarmıştım. Ben olmadığım anda geçiyor kabloya takılacak ütü üstüne düşecek Allah korusun. Su almaya geçince döndüm bir baktım tam da oradan geçiyor kızdım. Sonra birşey söyleyecek oralı olmuyorum😅 sonra demezmi ağlar gibi anne birkez duysan anne dediğimi sana sarılmak istiyorım. Neyse tekrar düzgünce anlattım. Yani biraz uzun sürdü ütü yapma kızım etme kızım.
sonra bir dondurma patlattık ohh. Yemek yedik. Nohut yemeği yapmıştım ona yedi çok şükür. Sonra kuşu çıkardı. Az oyuncak dağıttı.Teyzeyi aramıştım bugün yeni görmüş aradı konuştum biraz. O an biz konuşurkej Ela uzandı uykum var anne dedi. Uyku moduna girmişti. Teyze Elayı sordu uyuyacak yattı dedim. Hoparlörü aç duysun beni diyor dedim şuan uykum geldi dedi yatıyor uyuma modunda olsun iyi uykular diyeyim dedi. Uykusu dağıldı. Niye ısrar eder insanlar anlamam. Uykusunu dağıtmak niye. Yarın sabah ara konuş yani. Bu ara aramıyor da.,Konuşmamız bitti.
Neyse uyumayacağım ben dedi o arada kardeşim yeğenimle aradılar. Görüntülü konuştuk.kardeşim dedi bak biz uyuyoruz. Falan uyuttum. Evi topladım duş aldım. Oturdum çay içmeye.
Eşim de gece gelecek. Kız babamı özledim deyip durıyor. Bugün işyeri kapalıydı. Cenaze falan. İnsanlarım yanında oldu. Yarın o açar işyerini. İyice dağıldı insanlar. Allah sabır versin.dayanma gücü versin.
Valla evdede eşimin yokluğunu farkettim.kız da bir yandan babamı özledim arayalım deyip duruyordu. Eee akşamları da yalnız olmak da kötüymüş.

Ben tabi nasıl seslendiğinden cok ne istediğine takıldıgımdan ıslıkla bile cagırsa sorun değil:KK70:
Yaa kesinlikle çok haklı söylüyorsun. Aşkımm falan sonra bir bakıyorum insanlara ağza alınmayacak sözler söylüyorlar.
Biz de öyle çok cicili micili laflar kullanmayız. Ama kızım hayatımmm der bana 😅 ben zaten hep bitanem, annecim derim kızıma. Bitanem demiyor gidip hayatımm diyor🤣🤣 Aşkım kelimesini de hiç kullanmıyorum. Biraz basitleşmiş gibi geliyor hiç dil alışkanlığım yok ona.

Slm cnmlar
1 mak camasır astm
1 mak.yıkanıyor.
Virüs konusunda herkes işine geldiği gibi takıntılanıyor bence. Sen niye şunu yapıyorsun diye sorgulayıp aslında kendileri de başka yolla virüs geçecek şeyler yapan oldukça çok insan var.

Kocam geldi kocam geldi😂 arasıra akşamları koltukta uyusa bile evde olması farklı oluyormuş ya🤣🤣🤣
Hiç bir akşam evden çıkmayan Başka yerde de gidip kalmayan, sadece işe gittiği saatlerde evde olmayan bir adamla evli olunca evde yokluğu değişik geldi😅

Eklentiler

• 1074F252-D846-41D0-8393-D28CA55A663A.jpeg
    1074F252-D846-41D0-8393-D28CA55A663A.jpeg
    61,2 KB · Görüntüleme: 107
Aksam ütü yapabilene helal olsun derim.
Ben sıcak ütüye otururum yine yapamam:KK70:
Günün yorgunlugu cöküyor insana zaten.
Aynen canım. Benim için de akşam dinlenme saatlerim. Hiç iş yapamam. Çocuk yokken de aynıydım. O zaman da çalışıyordum onun yorgunluğuydu. Şimdi de çocuk yorgunluğu.

X