Küçük Düşün Büyük Olsun!

Yok abla est
Tmm hijyen acısından haklılar.
Ama virüs canlı organizmada yasadıgından ben rahatım artık.
Marketten ne alıyorz paketli ürün?sıkıyorm kolonya öyle yerlestiriyorm
Sebze aldık hadi lök diye sepete atmıyrz posetli onu da sirkeli su yapuyroz evde en kötü.
CocuklardN bi grup nefret ediyor
Cıkmasınlar dısarı,ses yapmasınlar,ayak altında dolanmasınlar
Üzgünüm yine cıkacagız
Yarın cocuk sepeti olmadıgı icin sikayet yazacagım Migrosa
Gelene kadr yazacagım.
Koysun 3 tane oyuncak arabalı sept biz de rahat edelim.
Cocukla gelme nedir?
Bekar anne napsın?Kime bıraksın yada neden bıraksın?
Cidden deliriyorm artk

SAbah sabah yine 130 gitti
Okul icin roc dis fırcası ve macınu aldım 60 tl
Oyuncak yazar kasa aldım 69 tl
Dün toyz da yazarkasa gördü Alya 220 tl plastik sey,120 ye vardı tusları basmalı değil istemedi 69 a tuslu aldım trendyoldan .
Bakalım ne gelcek

O gondermese canım evden çalışmiyirmu gorumcen kayinvalidende yaşlı bişey bulaşmasın kadinada geçmiş olsun yarın cuma dayan kuzum

Günaydın kızlar dün sızmışım resmen esim içerde uyuakalmis sabah çıkıyor yoruluyor artıkoglusla uyumuşum çamaşır açmıştım makinede kalmış esim 7 ye geliyordu çıktı bende uyuyamadım yatakta oglusla yattık kalktım 8 di etraf dağınık topladım çamaşır astım bulaşık topladım akşam sigara böreklerin sarmistim lavabo yıkadım klozetle arladas gelcek kısmetse kahvaltıya şimdi bir kahve içiyorum baslarim birazdan yapmaya

Cumartesi bir nikah var ters yerde eşimde araba yok bugün kınası var salon tutmuşlar esimin akrabası ama sevdiğinde bir kız onun kınaya gideceğiz akşam eltim alırım seni ddi buraya arabayla 40 dakika gidemiyorum kendim oglusla gideriz takisini takarım haftaya teyze kızımın kınası ve düğünü var h sonu eltimde gün varbatmisim bu ay günü kendim koydum kenara takı parası almalıyım geçen esim 500 yatırdı h sonu 300 kalmış ortadada bişey yok yani ondan bugünkü takıyı veririm artık haftaya ayarliycam dün erkek kardeşimin arkadaşı evlenmek Ekim'de oda çeyrek almam lazım ddi para ayarliyim fln diyodu hiç tutamiyor elinde gram takarsın ddim olmadı çocuk gram nasıl bişey takilirmiki ddi ddim oluyor ayarlim sen al abla bana ddi hazır düştü fiyatı yollasın ay başı alırım

Valla bende cemkirirdim zaten gördüm nette restoran istiyolarmis çocuksuz asıl bize böyle insanların olmadığı yer lazım kendileri hiç çocuk olmamış yada cocugudami olmamis öyle bı yerde kadına kızmıştım çocuk iki yaşında varmiydi bilmiyorum ağlıyor kadın baya ugrasti cik cik yapiyolar bakıp bakıp kadın zaten stresli sadece stresini artiyorlar

O gondermese canım evden çalışmiyirmu gorumcen kayinvalidende yaşlı bişey bulaşmasın kadinada geçmiş olsun yarın cuma dayan kuzum
Yok gidiyolar onlar bu hafta.
Yarım gün izin almıs ögleden sonra okula gitcm dedi.
Valla ne bilim böyle hemen bizimki kapı dısı edilince sinir oluyoırum.

Cocuksuz rest. olayına ben sıcagım.
Yani böyle yerler olmalı bence.
Dıslamak olarak bakmadım.
İnsanlar gidip sessiz sakin yemek yiyebilmeli.
Butik isletme de olur yapılabilinir yani,heryerde cocuk yasagı olsa tmm ama bazı yerlerin olması lazım kafa dinlemek istiyor insan bazen:)

Günaydın kızlar, erken kalkmak en sevdiğim. Eşim işe gidince o kahve illa içilecek sonra başlasın toparlanmalar. Akşamdan yeşil mercimek ıslatmıştım onu pişirdim, kızım fırında tavuk-patates istedi onları hazırladım sadece fırına sürerim. Yanına bir salata -ayran-karpuz yeter. Yarın akşam için sevdiğim bir aile dostumuz var onları davet etmek istiyorum bahçede mangal yapar eşim ben de yanına bir kaç meze hazırlarım etim dolapta var ama maalesef alkol alırız bizi de yazın bitiren alkol oluyor eşim seviyor gelene içerlerse ikram ediyoruz içmeyen bir tek annem ve babam onlarda iki yıldır pandemi sebebi ile gelmiyorlar. Biraz toz aldım mutfagı uyandığımdan beri kaç kere topladım bilmiyorum kızlar tek tek kalkıp kahvaltı yapıyor benim de işim bitmiyor böylelikle. Bu gün yine alışveriş yapılacak ne kadar gidecek bakalım.

Diyanet acıklama yapmıs
Karides kalamar haram diye.
Koci diyo günahlarına yenilerini ekledin bak diye
Töbe yarabbim:)

Valla ben kul hakkı yemedikten sonra, benim yediğim içtiğimde beni bağlar. Canım iyi ki varsın bazen yazmadın mı özlüyorum seni ama yapacak birşey yok bende arada şarabımı içerim annem-babam bari sen içmesen diyorlar, ben de doktor tavsiyesi diyorum kalp-tansiyona iyi geliyormuş bak diyorum. Onlar uyarılarını yapıyor gerisi de bana kalıyor. Ben de günahlarıma ekliyorum ama zararım kendime.

Yani bizde esim icmiyor Allah kabul etsin namazında.
Ama herkoyun kendi bacagından asılır.
Karısmaz
Otelde kız uyuyunca aldık Migrostan odaya geldik,ben nebilim tirbuson gerekenlerdenmis.
Ben de bu kapaklı diye aldım.
Arabaya gitti tornavidayla actı
Karısmaz yani annem daha cok karısıyor
Sarapcı oldın basıma diyo

citl geçmiş olsun canım yine vakalar artmış malesef
bu hafta çok yoğun geçiyor kv geldi bakmaya ptesi gelen bakıciyla olmadı stresli oluyor ins biran önce hayırlı biri denk gelir bizde durumlar boyle bu h sonu bir düğün var ctesi de çalışıyorum aksami değin ptesi tatil olursa is yeri kamp yapalım dedik yine ama bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…