Küçük Düşün Büyük Olsun!

Yaaa oldular mı okadar
Masallah ya
Yok evde yetemiyorm ben de.
Annem diyo sen bıraksan bunu ilkokula yazılcak
2021 güncellemesi geldi her lafa bi cvbı var ben basedemeyrum artık
17 aylik oldular beybi de evde cok bunaldilar.gunduz de cok sicak cikmiyorlar disari .konusmalari cok az ona da fayda olur insallah .bidir bidir konusan cocuklar en sevdgm

17 aylik oldular beybi de evde cok bunaldilar.gunduz de cok sicak cikmiyorlar disari .konusmalari cok az ona da fayda olur insallah .bidir bidir konusan cocuklar en sevdgm
İyi olmus ya sosyallesirler hem.
Ben pandemi olmasa yasından sonra oyun grubuna yazdıracaktm hep planım öyleydi,haftada 2 gün gider geliriz beraber diyordm ama kısmet olmadı.
Artık büyümüsler 18 aydan sonra farkedeceksin zaten.
Hayırlı olsun insallah

İlkokul aşıları
Artık okullarda yapılmayacak bu yüzden yaşı düşmüşler bide anaokulu sfilan varya korusun diye ondan
Ben geceden ay yaptırdım oğlana

insallah ya bi konussalar niyetleri yok hic valla

insallah ya bi konussalar niyetleri yok hic valla
konusur konusur
konustuklarında da evladım azcık sus dersin
Alya hergün 10 posta
Az kaldııı
Okula gitcemm
Sucuk yicemm
Pasta yiceem diyor
Alya sucuk yok okulda
Pasta da yok diyorum
Baba alcaaakk diyo
Beynimde bazenn sucukk yiceemm ugultuları dönüyo

Ahahaahha aynı benim kız kreşte sucuk yicem demiş

Senin kızla bir araya gelseler ortalık yangın yeri

alyanim et sevgisi beni cok etkiliyor glutensiz anneden etcil cocuk

Günaydın kızlar,
Kız saat 10 da uyandı ben de uyanınca biraz alacağım şeyler vardı bakındım o uyanana kadar. Çekmece düzenleyici baktım.
uyanınca kum oynamak istedi. Gece istemişti yarın oynarsın dedim. Ondan dolayı sabah verdim oynasın diye, ben de kahvaltı hazırladım. O arada arkadaş mesaj yazdı inelimmi havuz diye, yeni uyandık siz inin dedim olsun bekleriz dedi. Dün de eve çağırmıştı İşim var dedim olsun işin bitince gel dedi. Sonra da onun kız uyumuş geç gittim. Ne geç geldin diyordu eee dedim işim var dedim ya bugün de sen in işim var dedim. Olsun şu saatte inelim beklerim diyor. İnsanları bekletmeyi sevmiyorum. Eşim de zaten lensini kaybetmiş kafamı ütüledi arasana evde şuraya bak buraya bak. Hep aynı bir yere koyuyor unutuyor sonra işteyken beni ya arıyor ya mesaj yazıyor başım ağrıdı.
arkadaşa da dedim sen git havuza. Zaten pek gidesim de yok bugün hava serin gibi.
akşama tavuk sarma yapacağım tavuğu sosladım. Oturdum şimdi de. İki çay içeyim :)

Biz Adanalı olarak bayılırız ete

Hele geçen gün balkona çıkmış bağırıyor

Ben mumbar yicemmm diye

Mecbur sipariş ettim artık yedi de rahatladı
Anamın taraf Adana da benimde , annem Adana da büyümesine ragmen yemiyor:)
Onun hic tadını bilmiyorm yiyenler görüntüye aldanmayın diyor ama
Sırdan flaan da hic yemedim
Kokorec bile yiyemiyorm ben

Anamın taraf Adana da benimde , annem Adana da büyümesine ragmen yemiyor:)
Onun hic tadını bilmiyorm yiyenler görüntüye aldanmayın diyor ama
Sırdan flaan da hic yemedim
Kokorec bile yiyemiyorm ben
Offffff çok güzel lezzetlerden mahrum kalıyorsun en sevilen yiyecekler yaaaaaa efsoooo

Senin kız kesin bayılır

Biz şırdancıya gidiyoruz benim küçük kız tezgahın başına geçiyor başlıyor mumbarı yemeye mutlaka kimyon pul biber de attırıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…