Küçük Düşün Büyük Olsun!

ilk aklıma sen geldin
çok üzüldüm

İyiaksamlar
Telefon büyüteci hicbir A101 de bulamadık
Eve geldim Alya 1 saat kadr uyudu ben de sulu köfte yaptm ona
Biraz da köfte yogurdm
Kalkınca beni sasırttı 2 kase corba icti
Köfteleri yarına kaldı
Kendim gronala yedim hic yemek yiyesim yok
Pimapenleri sildim kız uyurken domestoslu su yapıp les olmuslar
Yarın da yatak odasını silerim Alyayı salonda uuyutup
1 saat havalandırdm evi cıksın koku diye.
Kız uyucm dedi geldik odaya bakalım ins uyur

Kilo verince de çökmüşsün diyen bir grup var, beni de onlar delirtiyor

İyi geceler kızlar,
Bugün evde temizlik işlerimi hallettim. Kızı da küvete koydum yine beni defalarca çağırdı
Arkadaş da iki gündür kahveye çağırıyor. Ona gittim. Akşamüstü döndüm. Eşim aç değilim dedi. Tavuk çıkarmıştım buzluktan yemek yapacaktım yapmadım. Kızın yemeği zaten vardı. Ben de çorbadan yedim. Yetti bana. Tavuğu da yarın yaparım.
çamaşır attım astım, nevresim değiştirdim.
Kurudu katladım çamaşırları.
Eşimde bugün iki defa dedi kadını ara çağır hayy Allahım yahu tuvalet lavabo yıkıyorum diyorum kadını çağır diyor. Standart işler işte ya. Neyse camlara çağıracağım zaten içi rahatlasın benim kocinin Ama öyle ince detay silmiyorlar ya tikleniyorum. O çerçevedeki ara boşluk vs en hepsini siliyorum ben silince
Bu arada krediyi de yatırdı hesabıma para da yatırdı eksi hesabı kapattı.,çok şükür son kredimiz kaldı. Eylül ayında son taksiti ödeyeceğiz. Darısı kredi ödeyenlerin başına Ben yine adaçayo içmeye başladım sanırım bronşit boğaz batması yine başladı iki gündür. Bakalım göğüs hastalıklarına gideceğim.
Bir de aşıdan sonra sanki az da olsa koku ve tat almam azaldı gibi. Mesela bugün tuvalete çamaşır suyu döktüm. Sanki uzaktan uzaktan geliyor gibiydi koku eskiden duramazdım kokusundan. Adaçayı içerken de eskiden acı acı koku tat gelirdi şuan yok. Ya geçici ya kalıcı birşey ama hafiften bir fark var eskiye göre ben de aşıya bağlıyorum bu durumu.
Bir de 4 yaş aşısı hakkında ne düşünüyorsunuz. Kıza yaptırsammı bilemedim. Neden erkene alındı acaba bu aşı bilen varmı?

Benim eşim kahvaltıdan kar ediyor işyerinde aşçı kadın hazırlıyor bu ara kadın izinde bana diyor hergün kahvaltıya para harcıyorum bu iş iyi olmadı :)
Eve alınan kahvaltılıklar gerçekten pahalı peynirinden domatesine. Kaç haftadır salatalık almıyorum eve fiyatlar çok artmış ve tat yok.
Ben bu sanal market konvoyuna istegelsinin indirimleriyle başladım. Sonra da diğerleri çıktı sonuçta aldığımızı yine kendimiz kullanıyoruz. Sizin oraya getirmiyorlar demiştin sanki.Bugün bir baktım evde sıvı el sabunu çıktı alıp atmışım kenara ohh süper dedim. Mutfakta ve normal banyoda sabun kalmamıştı ilaç gibi geldi bana.

Kilo konusunda ben de bu ara cozutmuş durumdayım gelsin tatlılar gelsin hamur işleri. :) yürüyüşü bıraktım klasik bacak ağrılarım başladı. İki iş yapıyorum sonra çöküp kalıyorum yığılıyorum koltuğa. Bunun çözümü ne olacak hiç bilmiyorum. Sürekli yürümem gerekecek sanırım

Covid olabilir misin.
Belki ayakta hafif atlatıyorsun. Koku hassasiyeti covid de en yaygın belirti.

Covid olabilir misin.
Belki ayakta hafif atlatıyorsun. Koku hassasiyeti covid de en yaygın belirti.
Hiç aklıma gelmedi :) covitte koku hiç alınmıyor diye biliyorum. Ben koku tat alıyorum ama aşıdan öncekinden ufak bir fark var. Aşı olduğumdan bu yana böyle. Ondan dolayı aşının yan etkisidir diye düşünmüştüm. Zaten normalde de koku konusunda hassasımdır. Mesela eskiden de sabah kalkınca koku almazdım.Gün işinde de Eşimin evde aldığı kokuları ben bir süre sonra alıyordum. Soğuk algınlığında da direk koku tat almam yok oluyordu. Her neyse işte genel vurduğu yer demekki burnum :)

Getir vs gelmiyor ama migros carrefour faln geliyor
Hepsi exp.falan denemedim hic banabi geliyor ama onun fiyatlar cok ucuk geldi bana.

online olarak da sipariş verebilirsin baby

Günaydın kızlar
Sizi fırsat buldukça okuyorum.
Yaz olması iş yoğunluğu ve gündemden etkilenmemden zyiade yazamıyorum
Kaygılarım endişelerim arttı okumayayım bakmayayım diyorum olmuyor
Görünce insan çok üzülüyor.
Çocuklar için kaygılıyım
Buraya da negatif enerji yüklemek istemiyorum
babyloading87 güldürüyor beni yazıları sitcom tadında
Acaba ig den canlı yayın yapsan da moral mi versen baby:))

Hayatım sitcom yasarken komik değil amaD
Canlı yayında anneaggg kaka diyen bebe görmek isterseniz acayım
Cünkü nezman elime telefon alsam anneaggg kaka yaptm diyor suara

Günaydınlar
Sabah gözümüzü suyun bittiği gerceğiyle actık
Kahve basacagım su bitmis koci gece gelip 2lt ye yakın suyumuzu bitirmis
Ofiste icip geleydin arkadasım dedim
Gece gece pirzola mı yedin naptın yani
TÜrk kahvesi mak.dan espressoya su aktarmı yaparak kahve bastım.
ALya tam bir baba goygoycusu
Bana direttiği herseyi babasıyla sakin sakin yapıyor.
Sen acele ediyırsn cocuk sıkılıyor diyo sonra bana
Sacını toplatmadı,giysilerini giymedi altını actırmadı
Hepsini babası yaptı gıkı cıkmadı:S
Bugun biraz D&r yapmak istiyorm hava tam seker tadında cıkısta kitapcı gezeriz biraz Alyayla.
Corbası var,kendime de semizotu yapacagım belki biraz köftede atarım yanına yeter.

Selamm kiz erken uyudu geri hep 12gibi uyurdu.
Dünde ishaldi bugun gozlemlicem ishal devan ederse dr. Goturcem.
Vucudu susuz kalmasin diye sivi da veriyorum aksam patates hasladim, pirinç lapasi yaptim.
Biraz yedi ama bagirsak duzenleyici gereklimi bilemedim.
Bakim devam edecek mi

Dunden yemegim var
Ortaligida topladım
Küçük ev mutlulugu yasiyorum resmen cabuk toplaniyo cok mesudum.
Bi supur sil yaparım tmm dir.

Ayy su 40kilonasilgider 3.bulmus yanii l cocugun nevri dönecek annesi her sene biriyle.
Cocugun ic dunyaasi nasildir kimbilir.
Calismiyo falanda ama paso geziyo
Degisikler ya.
Bir ara evlendi hamileyim dedi cocuk kardes istiyormus cocuk seviniyodu sonra cocugunu kaybetti bosandi.
O cocuk neler yasamistir kimbilir.

selam kizlar misafirlerim vardi cok iyi geldi valla iki insan gormek. tr_lelli sinoplu musun canim sen .hic gidemedigim ama hep ozendigim yerlerdi .cok uzuldum
babyloading87 canim ben evde oldugum halde sosyallesmeleri icin krese baslaticam yarim gun .sonrasinda annem ve kres birlikte olacak insallah yarim gun.cocuklara evde yetemiyorum

Yaaa oldular mı okadar
Masallah ya
Yok evde yetemiyorm ben de.
Annem diyo sen bıraksan bunu ilkokula yazılcak
2021 güncellemesi geldi her lafa bi cvbı var ben basedemeyrum artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…